Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

no w 15tce niestety zapomnieli o tej opcji.

Zreszta tam bylo wiecej takich kwiatkow - np.jak zapazowales 3 razy gre podczas meczu online (a zostala Ci mimo wsyztsko 1 zmiana), to nie mogles jej przeprowadzic - nawet jak przeciwnik mecz zapazowal (w koncu swoje pauzy juz wykorzystales! xD)

Odnośnik do komentarza

Co do tempa rozgrywki - czy w 15ce nie było czasem możliwości jego ustawienia?

Może tu będzie podobnie?

Z tego co kojarzę były bodaj 3 stopnie.

Oczywiście, że można zjechać w dół 1 kreskę, ale problemem jest, że domyślny speed który jest hokejowy obowiązuje we wszystkich trybach online. Do tego nie da się wyłączyć player emotion np w quick match.
Odnośnik do komentarza

nooo to w tym roku w końcu można się zastanowić nad kupnem oby dwu piłek. Na początek wezmę fifę, bo online, ale jeśli spieprzą go tak jak w poprzedniej części ( durne zdobywanie bramek przez debili w sezonach, a tylko taka gra mnie interesuje online ), to biorę PES, po 10 latach przerwy. W końcu mamy animacje walki o piłkę, w końcu mamy jakiekolwiek animacje które nie śmieszą, akcje rozgrywa się płynnie, po piłkarsku, strzały super. Dwie rzeczy które są na minus, zbliżenia na powtórkach, o ile zawodnicy wyglądają nieźle, czasami tylko komicznie na twarzach, to otoczenie to jest bieda nad biedą i sprawia to słabe wrażenie. No i ślizganie się zawodników po trawie. Gdyby tak jeszcze było więcej jak 8 licencji na krzyż, albo chociaż mody jak na PC, to bym brał na premierę. Ale już np. z dodatkiem euro 2016 bardzo chętnie zagram 

Odnośnik do komentarza

Player emotion to są nastroje twoich piłkarzy. Np wygrywając 2-0 z kumplem który skillowo jest zbliżony do ciebie twoi piłkarze będą podekscytowani, wszystko będzie im wychodzić a twojemu koledze trudno będzie wykonać 3 celne podania bo jego piłkarze będą podłamani, nerwowi.

To sprawia, że twój kumpel zamiast wyrównać na 2-2 i sprawić super widowisko może przegrać 5-0 mimo umiejętności ktore pozwoliły by mu ten mecz zremisowac czy nawet wygrać.

Po rozegranych w PES 2015 masy meczy kumpel vs kumpel wiem, że Player emotion występuje randomowo I zabija ta grę.

W fifie jest to pod tzw handicapem. 

Mimo, że masz dobry skład, w poprzednim meczu wszystko Ci wychodziło to w kolejnym twoi piłkarze mogą próbować strzelać na bramkę, możesz robić przeróżne akcje a i tak albo nie wejdzie albo bramkarz nagle stanie się bogiem w bronieniu, a przeciwnik zrobi 2 akcje w meczu i strzeli 2 bramki. 

 

Jest demko na XBL? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

dobrze, ze najlepszym na scenie handicapy, momentum, uklady gwiazd na niebie jednak nie straszne.

No zdziwiłbyś się. Zdarza się rzadziej bo większe umiejętności m.in. w robieniu skilli, ale zdarza się. 

 

 

 

Jest demko na XBL? 

 

pewno

 

Na stronie widzę tylko na X360. :(

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

dobrze, ze najlepszym na scenie handicapy, momentum, uklady gwiazd na niebie jednak nie straszne.

No zdziwiłbyś się. Zdarza się rzadziej bo większe umiejętności m.in. w robieniu skilli, ale zdarza się. 

 

 

 

Jest demko na XBL? 

 

pewno

 

Na stronie widzę tylko na X360. :(

 

 

Wchodzisz do sklepu, w kaflu "wybrane dla Ciebie" najeżdżasz na "..." rozwija się "najnowsze" i jest demo na Xbox One. Przynajmniej rano było :)  

Odnośnik do komentarza

dobrze, ze najlepszym na scenie handicapy, momentum, uklady gwiazd na niebie jednak nie straszne.

A zauważyłeś, że np w PES handicapy nie rozróżniają quick match (unrank) od online division?

Tak Konami jest tak durne... Jak juz widzisz, że zaczynają źle podawać i nie da się grać to przechodzisz na unranki i czekasz na dobra passę. Gdy wszystko wychodzi a Polska zamienia się w Barce i ty zaczynasz miażdżyc koksów z 1 ligi to przechodzisz do Online division T_T to jest tajemnicą wypasionych stats. Skill oczywiście też jest ważny . Szkoda, że wpadłem na to gdy Konami doprowadziło do ultra lagow i z randomami nie da się grać. Ale pewnie panowie z Konami i to "naprawia"

Tak właśnie tzw Player emotion sprawia, że 1 ligowiwc nie mógł wyjść w 2 połowie ze swojej połowy Realem na moją Polskę. Po 1 połowie przegrywalem 2.do 0 (wysoki pressing I 2 fartowne gole) aby wygrać 3-2 to było komiczne ale gość nic mi nie mógł mi zrobić.

Pewnie też w unranku "wytracal" złą passę. Bo stats miał kosmiczny.

Edytowane przez TrueGrand
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem dzisiaj ponad 3h z Matim i mam mocno mieszane odczucia. Graficznie ladniej, animacje lepsze, ale jakos bez emocji. Nadal w meczu dzieja sie cuda na kiju, obroncy sie zatrzymuja przy podaniach, a bramkarze raz bronia za(pipi)iscie, a raz sami sobie pilke do bramki wbijaja. I znowu te sklady - nawet licencjonowane druzyny nie aktualne. Meczy mnie to z lekka. Mam nadzieje, ze FIFE jednak zbalansuja jak zapowiadali i przynajmniej bedzie jakis wybor, bo poki co jak dla mnie szalu nie ma.

Podobaja mi sie za to zmienne warunki pogodowe podczas meczu, az dziwne, ze nikt wczesniej na to nie wpadl.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

dobrze, ze najlepszym na scenie handicapy, momentum, uklady gwiazd na niebie jednak nie straszne.

A zauważyłeś, że np w PES handicapy nie rozróżniają quick match (unrank) od online division?

Tak Konami jest tak durne... Jak juz widzisz, że zaczynają źle podawać i nie da się grać to przechodzisz na unranki i czekasz na dobra passę. Gdy wszystko wychodzi a Polska zamienia się w Barce i ty zaczynasz miażdżyc koksów z 1 ligi to przechodzisz do Online division T_T to jest tajemnicą wypasionych stats. Skill oczywiście też jest ważny . Szkoda, że wpadłem na to gdy Konami doprowadziło do ultra lagow i z randomami nie da się grać. Ale pewnie panowie z Konami i to "naprawia"

Tak właśnie tzw Player emotion sprawia, że 1 ligowiwc nie mógł wyjść w 2 połowie ze swojej połowy Realem na moją Polskę. Po 1 połowie przegrywalem 2.do 0 (wysoki pressing I 2 fartowne gole) aby wygrać 3-2 to było komiczne ale gość nic mi nie mógł mi zrobić.

Pewnie też w unranku "wytracal" złą passę. Bo stats miał kosmiczny.

Ku@wa kiedys kanapa, multi face to face i zero absolutnie zero pyerdolenia jak to powyzej.. dajcie sie ruchac dalej.

Odnośnik do komentarza

Gram w gierki od 20 lat, ale za chooya nie rozumie, co tam jest nayebane w tym tutorialu odnośnie kiwek. Weź tu człowieku daj grze szanse, jak nawet prostego samouczka nie mogą ogarnąć. Ostatnio w PES grałem na PS2, gdy w intro przygrywał Queen. Teraz Queen powrócił, ale ja chyba do gry nie wrócę, bo jednak pamięć mięśniowa skalana FIFA. 

Odnośnik do komentarza

pogralem kilka meczow wiecej i gra sie na serio fajnie ale cos czuje, ze ta gierka to bedzie hokej w sieci, za szybko akcja dostaje sie z bramki pod bramke, strzaly wzorem dema sprzed roku - swietne ale z pola karnego wchodzi prawie wszystko, tesknie za pilka gdzie znowu preferowani beda obroncy :(

Odnośnik do komentarza

Pograłem i jest podobnie jak w 2015 czyli komp na najwyższym poziomie trudności na 4 strzały goli zdobywa minimum... MINIMUM 3 (a nawet jak bramkarz obroni to wypluje w 90% pod nogi napastnika, który ładuje na pustą bramę ;D) - dobra ktoś powie, że nie umiem bronić - jasne, że nie umiem jak mnie zmuszają to autobiegania COMem a skupiać się mam w większości na przecinaniu podań - a nie mam podzielnej uwagi ;).

 

Ale kto tam by grał z kompem... dadzą multi to się popyka... z cyborgami z Barcy, Realu i Ibrą, którzy będą przenikali przez obrońców i już żadna obrona nie będzie miała sensu.

 

Ciekawe czy myclub będzie bardziej zbalansowany pod względem zarządzania GP.

 

Na plus tak na pierwszy rzut oka wydaje mi się gra głową (przede wszystkim przy strzałach) i gra wślizgiem. Strzały natomiast dla mnie trochę za duże petardy - czasami bramkarz nie zdąży załapać, że w ogóle coś leci w jego stronę :)

 

Trochę marudzę ale i tak kupię i pewnie będę farmił bezsensownie GP w myclubie żeby mieć dopakowany skład, którym zagram klika meczy online z lagami, dostanę w dupę i tak się skończy moja kariera... zupełnie jak to było w 2015.

Odnośnik do komentarza

Na szybko rozegrałem 2 mecze i też mam mieszane uczucia. Tempo jest dla mnie zdecydowanie za szybkie.

Fakt - można je spowolnić w menu, ale razem ze spadkiem tempa rozgrywki spada też siła uderzeń i strzały z dalszej odległości są jakieś flegmatyczne.

 

Na plus poprawa grafiki. Może nie ma wielkich zmian, ale wszystko jest ostre jak żyleta i ogólnie przyjemne dla oka :)

 

Tak czy siak trzeba dać grze szansę i rozegrać kilkadziesiąt meczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...