Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

J, a powiedz mi, co jest z levelowaniem u Yoela of Londor? Bo trochę to dziwne, że oprócz tej blond lalki przy ognisku, mogę również podbijać level u niego, zwłaszcza bez żadnych kosztów (chyba, że jakieś ukryte, jak w bankach). Czy będą z ego powodu jakieś konsekwencje? Czy ten sztucznie dmuchany level jest OK?

 

OK, poczytałem na wiki i na razie nie tykam, bo

po pięciu takich "darmowych doładowaniach" Yoel umiera

...

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

@WrednyPL

I tak później umiera. Z tego co wiem, to levelowanie u niego potrzebne jest w jednym z zakończeń - sam tego nie sprawdzam, pierwsze przejście robię ze zwykłym zakończeniem.



@up

No to normalna waga, cutscenek prawie nie ma, ilość dubbingów ograniczona, CGI w małej ilości - te 3 rzeczy zwykle zabierają najwięcej.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

J, a powiedz mi, co jest z levelowaniem u Yoela of Londor? Bo trochę to dziwne, że oprócz tej blond lalki przy ognisku, mogę również podbijać level u niego, zwłaszcza bez żadnych kosztów (chyba, że jakieś ukryte, jak w bankach). Czy będą z ego powodu jakieś konsekwencje? Czy ten sztucznie dmuchany level jest OK?

 

OK, poczytałem na wiki i na razie nie tykam, bo

po pięciu takich "darmowych doładowaniach" Yoel umiera

...

A gdzie jest ten cały Yoel of lodran?

 

 

z tego co wyczytałem jest w osadzie nieumarłych przy ognisku o nazwie zniszczony most. Otworzyłem tam skrót do krótkiego kanału ze szczurami i potem drogą do kościoła. Generalnie z tego co patrzyłem to jest masa sekretów i muszę tą miejscówkę obadać dokładnie. Kolejna zagwozdka z tym gigantem z wielkim łukiem no i problem z drzewcem (boss) bo nię mogę mu zadać żadnych konkretnych obrażeń.

 

 

+ Dodał MODERATOR
Naucz się korzystać z opcji spoilera
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Cenega się w końcu spięła i wysłała. Zrobiłem błąd, bo ostatnio próbuje nie myśleć o soulsach a udało mi się niechcący odpalić jeszcze poczciwą jedynkę i na przypomnienie przejść całość z dodatkiem a teraz odpaliłem scholara i robię sobie kolejną postać do pvp o ja głupi ;///

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurde też czekam ale nie zaśmiecaj tematu. Wiadomo że jest embargo do jutra i tylko małe sklepy co nie brały od cenegi sprzedają. A jak masz w pobliżu euro, mm czy empik to nikt ci do jutra nie sprzeda.

 

Bansai mam jedno pytanie jak po tych kilku dniach wypada gra na tle reszty soulsowej rodziny. Gdzie byś ją uplasował . Poziom dark souls 1 czy raczej dark souls 2?   Pewnie juz znając ciebie ze 40 h przegrałeś :)

 

 

@up no to raporcik do cenegi na euro :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...