Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

O jak dziś jebłem śmiechem: (końcówka gry)

 

Czytając ten temat, obiło mi się już gdzieś stwierdzenie o trudnym bossie pt: "Nameless King". Gram sobie w lokacji Szczyt Arcysmoków. i pojawia się animacja...aha kolejny boss. OMG to jakiś Król Burz. To tak przetłumaczyli na PL "Nameless King"? Walczę jak szalony, flaski ubywają, uderzam w głowę tego potwora, po łapach. Walka trwa w najlepsze. Mi zostaje 1 flaska - jemu około 2 cm życia. Myślę sobie: "No walka jest wymagająca, ale co Ci kolesie na PSX piszą, że aż tak ciężko. Pierwsze podejście i prawie go mam". Ryzykuję - używam ostatnie leczenie. Zabijam go!! W głowie już radość "HA! jestem pro!"
.
..
...
To tylko I FAZA

:dafuq:  :dafuq:  :dafuq: 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

drzewko

 

 

za 1 razem obczailem ruchy itp ofcourse dead, za drugim juz go klepie patrze zostalo mu doslownie 1mm na pasku zycia, mysle no nie teraz to wystarczy ze w niego pierdne i zdechnie a on wtedy na mnie usiadł :/ no ale za 3 razem już izi pizi. te EMOCJE i przede wszystkim te CHÓRY (skojarzenie z 2001 odyseja kosmiczna na początku) miazgaaaa..  no i 2 duszyczki do pieca wrzucone.

 

 

ide pomału bo czasu na granie mało ale jaki to jest sztosik ojejusiu

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Ja jednego zabiłem z łuku (ten który nas atakował jak biegaliśmy po górze) i byłem przerażony jak zlazłem na dół i drugiego zobaczyłem :P okazało się, że był bardzo prosty, także na spokojnie je zabij :) Z tego co widziałem, to dopiero zaczynają atakować jak jesteś bardzo blisko, więc możesz bez problemu zabić pojedynczo. Uważaj tylko na gluty pływające w szambie tego drugiego.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

No estoc to chyba obecnie król pośród serów. Ciekawe czy będzie nerf. Wczoraj miałem ciekawą walkę z sorcem, myślałem, że magia jest katastrofalna, ale koleś dawał radę, fajne komba sadził za jakieś 95% mojego hp.

Zabiorą Estoca to mam jeszcze Irithyll Rapier, Hollowslayer Greatsword, Wolf Knight's Greatsword, Chaos Blade, Washing Pole, Dark Blade, Dark Drift, Onikiri and Ubadachi, Storm Curved Sword i Old Wolf Curved Sword.

 

Wszystkie dają w(pipi).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...