Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

@Brolin poziom trudności różnych bossów to rzecz względna, przykład mojego kumpla co wyżej wymienionych abbysów rozpykał za 2gim podejściem a męczył się z uwaga soborem watykańskim. :) 

 

Gdzie w tej grze jest do kupienia parrying dagger? Pomijam opcję że gdzieś go nie podniosłem bo wszystko dokładnie zwiedzałem. 

Odnośnik do komentarza

Madafaka jak załatwić tego cwela w katakumbach ? Puszcza te dymy i po zawodach

Mam dokładnie ten sam problem.

 

Drzewiec rozpykany, nie zwiedzam dokładnie lokacji od razu, lubię sobie po jakimś czasie wrócić gdzieś z dalsza i zobaczyć jaki progres w skillu zaliczyłem. Wreszcie można będzie te wszystkie duszę bossów pozamieniać na przedmioty, heh.

 

@messer88 Zgadzam się :)

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza

Doszedłem do Gundyra #2 i Zbroi pogromcy smoków. Po jednej walce kontrolnej - jutro na pewno już padną ;-)

 

Co do trudności bossów to widzę że to zależy od gracza. Jak dla mnie

 

to zdecydowanie najtrudniejszy był papież. Kilka prób i zero pomysłu jak się dobrać do niego. Spróbowałem 1 raz przyzwania pomocników i mam wyrzuty sumienia. Faktycznie robi się super easy mode.

Co do tancerki to padła u mnie za 3 razem. 1 walka kontrolna- zostało jej z 30% hp. Podczas drugiej nadziałem się na samym początku na combo rzut plus pierdlnięcie i padłem po 20 sekundach ;-) Za 3 razem padła. Jak dla mnie była sporo przystępniejsza niż papież. Dawało radę unikać jej ataków, dało się złapać chwilę oddechu.

Co do Gundyra #2 to coś przegapiłem czy nie ma żadnego skrótu do niego? Trochę lipa przedzierać sie od początku cmentarza kilka razy.

Co do Zbroi pogromcy smoków to początek walki rządzi. Przeszedłem przez mgłę. "O k..... jakie to jest wielkie.. co to ma byc?" Po czym się okazało że walczę tylko z rycerzykiem ;-)

 

 

 

 

Da się gdzieś kupić strzały do dużych łuków?

Edytowane przez Ptasiek
Odnośnik do komentarza

 

Jaka bronią podchodziłeś do papieża?

Mroczny miecz. Ale to nie miało najmniejszego znaczenia. 2 innych graczy i walka była tak łatwa że się człowiekowi smutno zrobiło

No to dziwne bo akurat tym mieczem banalnie się ich cieło, wbijasz na sprincie strzelasz kilka crowd control szlagow i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...