Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Nieziemskie te twoje filmiki. Powiem więcej: Nie do wiary !!!

dzięki:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nieźle, ale po co te wszystkie faith buffy? Buff od sunlight sworda nie stackuje się z sacred oath, jeden zastępuje drugi wtedy. Z deep protection chyba podobnie, poprawcie jak się mylę.

porobiłem dziś testy i się nie stakuje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Najlepsze combo to Sacred O+ Power Within+ buff z broni + plus buff ze smoka

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Bracia cioty też w sumie chwile zajęli ale to głównie przez to że się długo do nich zapierdala od ogniska. Nie wiem w sumie dlaczego końcowy boss był wg mnie sporo łatwiejszy niż nameless. Do tego (pipi)a podchodziłem chyba ze 20 razy. Przy 1 podejściu nie zadałem mu ani 1 ciosu :> To właśnie najbardziej wqrwiało w tej walce - 1 źle wymierzony rol i zgon.

Masorz - przechodziłeś na ps3 jedynke? Zastanawiam się czy na one nie przejść ale w sumie chyba za jakiś czas :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Masorz - przechodziłeś na ps3 jedynke? Zastanawiam się czy na one nie przejść ale w sumie chyba za jakiś czas :>

 

Przechodziłem już drugi raz Demonsy gdy postanowiłem, że do premiery DS3 robię sobie przerwę. Ale jak przyszła płytka z Dark Souls 1, to oczywiście nie wytrzymałem i musiałem łoić.

Gierkę skończyłem.. dzień przed premierą trójki :reggie:

Odnośnik do komentarza

828b896b069d2d398b69c0ad87ff7911.jpg

Zabrałem się dziś za trening Speedrun'ów. Jak na jeden dzień to nieźle. Skończyłem dziś DKS3 x 3:)

 

Najlepszy run 1:47:30. Lekko w 1:30 a nawet 1:20 zejdę

 

All Bosses oczywiście

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

No, no. Mnie zajęło ok 04 godz. 40 min. (całość).  Niemniej platynując ją (140 godzin) wygrałem się tyle, że już czuje się DkS III nasycony. Ale walcz, wszak trening czyni mistrza. Sporo YT może podpowiedzieć.

Pamiętam moje pierwsze przejście Demonów - ok 44 godz. ostatnie 96 min. Ostatnio zapoznałem sie z sr pierwszego DkS na X'a. Nieco ponad dwadzieścia minut....

Odnośnik do komentarza

 

Tak patrzam - DS na 360 jest za 17 pln. Dobra cena? Warto?

Trochę głupie pytanie. Ile musiało by kosztować żebyś nie spytał czy warto? 2zł?

 

Pytanie było bardziej pod kątem wersji - devilbot opisał dokładnie o co mi chodziło. Co do tego ile gierka kosztuje to faktycznie nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...