Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie zobaczyć gościa co naprawdę wymiata w PVP w DS3. To polecam obczaić typa o ksywce DamnNoHtml.

Gość robi serię filmików "Narrated Tought Duels " w których walczy i na żywo komentuje np. gra półtorej godziny bez porażki na arenie i mówi o słabych punktach jego przeciwników jak i swoich. Typ jest naprawdę świetny i wiele nauczyłem się z jego filmów.

 

 

 

Jego kanał youtube: https://www.youtube.com/user/DamnNoHtml/videos

Odnośnik do komentarza

Streaki u Pontifa wyznacznikiem :lol: Czlowieku tam kazdy ogarniety miota tymi ludzmi jak chce. Niech powalczy na najwiekszych FC, bo ja to samo robie co ten gosc tylko 4v1. Nie zebym go krytykowal, ale ty devilbot pojecia o pvp i najwyzszej lidze nie masz, a probujesz uczyc. Zabawne. Takie rzeczy z ratio 95% 1v1 to robie od czasow Demonsow, a ty mi dajesz noname'a ze swiata pvp ktory nigdy nigdzie sie nie pokazal tylko leje noobow. Ja tez, ale chociaz 4v1.

 

EDIT: Ale wlaczam i ogladam. Potem sie wypowiem.

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obczailem kilka pierwszych walk i jest tak jak pisalem. Bije ogorkow buildem scrubowym. Czyli Glaive (zostala oslabiona teraz, filmik z maja), scrubowy Carthus Sword i cos tam jeszcze. Czyli nie gra buildem pod jedna bron tylko typem scrubika na kazda okazje wyciagam to co trzeba. Przeciwnicy to smiech na sali.

Jak ktos zaczyna pvp to moze poogladac, ale veterani moga lekko sie usmiechnac, nawet nie przyklasna.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się w filmiku co dałem gość gra full tryhard czego nie ukrywa. Ale ma też filmiki w których np. wymiata magiem pure caster przez półtorej godziny lub jakąś inną bronią o jaką ludzie poproszą w komentarzach czy na twitchu. 

 

Ja jak pisałem wiele się dowiedziałem z jego filmów ale ktoś kto wymiata od demon souls to wiadomo, że wszystko wie.

Odnośnik do komentarza

Ja tam takich gosci szanuje, ze dzialaja w community. Tyle, ze on mnie nic nie nauczy, a w filmiku wiem, ze nikt za Pontifem nie zagra tak by ukazac goscia slabostki takze trudno mi okreslic czy jest dobrym graczem czy moze cos wiecej.

Sam lubie ogladac takie rzeczy i polecam kanal Praise the Sun ktory nagrywa filmiki tez u Pontifa i w kazdym odcinku gra i testuje inna bron.

 

Ostatni filmik jego byl 2 dni temu.

Odnośnik do komentarza

Dlatego, ze zawisc, zazdrosc? Czy boli cie, ze ktos moze wymiatac od czasow Demonsow? Widzisz ja wole by ludzie wrzucali swoje filmiki z walk pve czy pvp niz czytac w kolko to samo, ale im nie pisze, ze maja tego nie robic i nie minusuje ich.

 

Nie, dlatego, że po prostu takie posty są ciekawsze dla mnie do czytania. 

Odnośnik do komentarza

@Bansai

 

Jak ktoś sobie zrobi offtop raz na pół roku/rok to nic się nie stanie, ale za ciągłe offtopy, prowokacje i ataki w stronę innych użytkowników powinien być warnik. If you know what i mean. :ogor:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

@ragus

 

 

 

Co sugerujesz? Warny za kazdy offtop? Przeciez wiesz chyba ze wtedy pol forum poleci, poczawszy np od tego co sie dzialo w temacie Masorza o U4.

 

 

Sugeruję zdrowe podejście do moderowania i interweniowanie tam, gdzie jest to konieczne. Drugi (trzeci?) rok tematy o grach From Software wyglądają tak:

 

-dyskusja

-dyskusja

-jerome jerome jerome

-moderator każe zamknąć mordę

-dyskusja

-jerome jerome jerome

-moderator każe zamknąć mordę

 

i tak w kółko. Moderacja sobie nie poradziła z Jeromem i tyle. I nie mówię tutaj tylko o nim, ale też o drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza

Tier lista broni w PVP z japońskiego forum:

 

 

Assumes SL100-120. Basically lists weapon categories, but some specific weapons are named because they're stronger/weaker than others in the same category.

S+: Piercing Swords(rapiers), Red Halberd, Black Knight Glaive, Carthus Curved Sword, Great shields
S-: Darksword, Homosword(a.k.a twinprinces' greatsword), Washing Pole, Halberds, Small shields(for parrying purposes)
A+: Straight swords, Curved swords, Black Knight Greataxe, Black Knight Sword, Spears, Small shields, Black Knight Shield, Fists/claws(parrying), Gotthard Twinswords, Exile Greatsword
A-: Hollowslayer Greatsword, Dragon Tooth, Curved Greeatswords, Silver Knight shield, Shield of Want, Lothric Knight shield, Long spears, Greataxes, Lothric Knight Greatsword, Profaned Greatsword, Dancer's
B+: Ultra Greatswords, Greatswords, Spiked mace, Katanas, Twinswords, Hammers, Shields, Dragonslayer's axe, Thrall axe(as sub-weapon), Smough's Hammer, Yhorm's Machete
B-: Old Wolf Curved Sword, Farron Greatsword, Whips(sub), Axes, Shortswords(sub), Fists/clawas(sub), Great Hammers, Flameberge
C+: Whips(as main-weapon), Shortsword(main), Fists(main), Reapers, Onigiri(without Ubadachi)
C-: Onigiri(with Ubadachi), Claws(main), Greatlance
D: Darkhand, Broken Straight Sword
S: Even inexperienced players can beat experienced players by doing the right moves
A: Experienced players can easily win with this, but when facing the same skill level S-tier weapons might be better
B: Strong if played appropriately, but there is a gap between S-tier weapons
C: You might be able to use it if you have deep knowledge of the weapon/matchups
D: Meh

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W najnowszym numerze PSX Extreme jest poradnik PVP do Dark Souls 3(!).

Oto cytat:

 

 

Podczas PVP warto zainteresować się Halabardą, która posiada niesamowity zasięg i bardzo fajny atak pozwalający "kąsać" przeciwnika. Warto też mieć dobrą tarczę do parowania(np. Tarcza Srebrnego Rycerza). Jest to o tyle ważne, że nawet jeśli nie potrafimy umiejętnie parować, to naparzając przycisk w trakcie ataków szybkiego wroga, mamy sporą szansę, że się uda.

 

 

Jak widzicie Jerome po zbanowaniu zaczął pisać poradniki do gazet.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...