Jump to content

Mr Robot - 2015 - USA Network


Shen

Recommended Posts

ten typ co gra główną rolę przeje.bany jest, ma mordę socjopaty. drugi sezon zamówili swoją drogą już podczas tego kilkutygodniowego preview kiedy pierwszy odcinek wisiał w sieci.

Link to post

ten typ co gra główną rolę przeje.bany jest, ma mordę socjopaty. drugi sezon zamówili swoją drogą już podczas tego kilkutygodniowego preview kiedy pierwszy odcinek wisiał w sieci.

Pilot był petarda, ale z pierwszymi odcinkami często tak jest. Z założeniem tematu czekałem na drugi odcinek, nadal jest dobrze. Koleś faktycznie nieźle dobrany do roli.

Edited by Shen
Link to post

Serial spoko i można z drugą połówką oglądać. Broni się jako serial dla mas a nie dla geeków jednocześnie nie pokazując hakera w stylu ostatniego filmu Manna czy filmu z Angeliną :)  Dobry główny aktor i ogólnie obsada poza Slaterem. Nie wiem może za wiele z nim filmów w latach 90 tych oglądałem ale cały czas przed oczami mam typka z robin hooda czy z true romance. Nie pasuje mi do roli hakera :)

Link to post

Serial jest świetny i choć to dopiero 3 odcinki to wierzę że będzie trzymał poziom. Co do odtwórcy głównej roli Remi Malek, po obejrzeniu pierwszego odcinka byłem pod wrażeniem jak odegrał tą rolę, niestety z ciekawości obejrzałem jego poprzednie role i to jest ta sama gra, w każdym cholernym filmie. Zresztą nie on pierwszy ma jeden i ten sam schemat :)

 

rKeh6Li.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.