Skocz do zawartości

Mr Robot - 2015 - USA Network


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie epizod 4 całkiem ślamazarny, dodatkowo te wizje narkotyczne (coś, czego nie lubie), samo tylko pieprzenie, ale dwa plusy:

 

 

 

 

+ Dziewczyny sie zaczeły calowac, ladnie.

+ facet "Mr Robot" nie istnieje, teraz jestem juz o tym przekonany. Nikt w tej grupie hakerskiej sie do niego nei odzywa oprocz Eliotta, ani też on nie mowi do nikogo poza nim.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Banny no właśnie nie.

Były interakcje, obejrzyj uważnie jeszcze raz.

Tylko interakcje są takie, że

 

nie widać do kogo mówią inne postacie, więc równie dobrze mogą mówić do Elliota i tak to pewnie scenarzyści wytłumaczą.

 

W ogóle trzeci odcinek wręcz dosłownie pokazał, że Mr Robot to tylko wytwór wyobraźni Elliota - nikt na niego nie zwrócił uwagi w biurze, w barze barman zwraca się tylko do Elliota, nie reagując na to co mówi Robot.

 

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też podejrzewałem, że tą konwersację mogli tak zrobić aby można było ją interpretować na dwa sposoby.

Czyli, że

Mr Robot istnieje albo nie

. Chodzi mi tutaj głównie o gadkę przy łóżku w motelu.

No niby chłopak ma nawalone nerwic, fobii społecznych i innych problemów na tle psychicznym, więc teoria całkiem logiczna.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak to wygląda dalej, ale po 3 odcinku jestem niemal pewny, że

 

 

Slater jest wytworem wyobraźni protagonisty, być może przybrał postać ojca (wiek, łachmany w stylu złodziejaszka

 

 

dowody - obejrzyjcie jeszcze raz sceny, w których się pojawia, najlepsza to:

 

 

jak odwiedza hakera w pracy - w miejscu, w którym dbają o bezpieczeństwo wartych miliony $ korporacji

 

 

Ogólnie serial niezły, choć rozwala mnie społeczne wyobcowanie biednego bohatera, który płacze po nocach, bo ma dylemat: czy obracać brunetkę czy może blondynkę.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem 4 odcinek no i jest przełom, bo rzeczywiście coś tam się dzieje (choć w większości mamy jakieś jazdy ćpuna). Jeśli dalej ta postać wchodzi w większe interakcje z otoczeniem, to by znaczyło jedno: pierd ze strony scenarzystów, który miał specjalnie wprowadzić zamieszanie u widza, ewentualnie

 

 

Slater ostatnio zgubił p(pipi)oną Potterowi pelerynę niewidkę

 

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tego sie nie spodziewalem szczerze mowiac.

 

 

Darlene jest siostra Elliota.

 

I wyglada,ze Mr.Robot to ojciec Elliota. Scenarzysci widze ida w strone Schizofreni.

 

 

 

Nowy odcinek 10/10

 

Zostaly jeszcze 2 odcinki do finalu,zapowiedz kolejnego:

 

 

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

ale twist w tym odcinku, w ogóle się tego nie spodziewałem po pierwszych dwóch czy trzech odcinkach :obama:  scenarzyści tego serialu zasługują na jakas nagrode.

No  a tak serio to po świetnym pilocie, reszta to straszny zawód.

 

Niestety Mr. Robot ma jeden duzy problem,robi go USA Network. Oni na bank spieprza ten serial,jeszcze nie wiem jak ale predzej czy pozniej spieprza ten serial :(. O ile przetrwa 1 sezon.

Udalo im sie to szybciej niz myslalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...