Skocz do zawartości

Zero Escape 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszystko dobrze pójdzie to również od końca przyszłego tygodnia będzie grane. Tyle że na mnie nie liczcie jeżeli chodzi o pomoc. Pewnie będę daleko za wszystkimi. Maks 1-2h dziennie będę grał, bo po prostu nie mam więcej czasu na przenośne sprzęty. :P

Odnośnik do komentarza

Post pod postem, ale zapodaję ciekawostkę: Zero Time Dilemma wyprzedalo się na BestBuyu i Amazonie. :potter: Ciekawe jaki był nakład, ale zawsze miło słyszeć takie info. Jest szansa na więcej VNek na zachodzie. :)

Odnośnik do komentarza

ale dobre noty gierka zbiera - 88% srednia na metacritic, ja sobie zainstalowalem na vicie ponownie VLR i jak skoncze odin sphere to robie ponowne podejscie do niej

 

btw. masakra co sie dzieje z ta wersja pudelkowa, jak nie bedzie drugiego rzutu  to za jakis czas chore ceny beda osiadagac wydania pudelkowe tej gierki na vite

Odnośnik do komentarza

 

sc12aun9.png

 

No i moje obawy co do Amazonu się spełniły - spóźniona wysyłka i ponad dwa tygodnie czekania.

Bylo trzeba zamówic z vgp jak człowiek, wysyłali juz w zeszlym tygodniu.

 

 

btw. masakra co sie dzieje z ta wersja pudelkowa, jak nie bedzie drugiego rzutu  to za jakis czas chore ceny beda osiadagac wydania pudelkowe tej gierki na vite

na vgp wersja na vite wyprzedana juz po premierze, chyba wszystko na preordery poszlo. Mam nadzieje ze ktos na forumku kupi jak przejde, bo chce sobie kupic do kolekcji wersje na 3ds, gier na vite nie trzymam.
Odnośnik do komentarza

Shen nie wiem czy wiesz ale podobno jakieś tam strajki poczty w Kanadzie. Piszą na głównej stronie.

 

Mam gurva nadzieję że nie tyczy się to mojej paczki chociaż jej status nie zmienił się od 28.06...

 

Zawsze mam takie zyebane szczęście że jak coś chcę bardziej to pod górkę. Jak mam wyyebane to zaraz moment przychodzi... :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem. Znowu to zrobili :obama::banderas:. Co prawda technicznie nie jest dobrze i trzeba się przyzwyczaić do cutscenek, które zastąpiły zwykłe rozmowy (a te miały fajny klimat), ale fabularnie jest świetnie. Na gorąco uważam jednak, że VLR jest lepsze - nie tylko dlatego, że jest dłuższe, ale również ze względu na lepiej poprowadzone ścieżki. W ZTD flowchart jest nieco chaotyczny, a dodatkowo jeden motyw może wprowadzić w zakłopotanie:

 

W pewnym momencie, żeby pójść dalej, trzeba zobaczyć wszystkie egzekucje. Na górze, na lewo od flowcharta są 4 ikonki. Żeby je wszystkie zapalić i obejrzeć wszystkie egzekucje, trzeba ocalić wszystkich i ocalić niedługo po rozpoczęciu gry - czyli np. żeby zabić wszystkich w zespole D, trzeba ich wybrać w ścieżce zespołów Q oraz C (samo obejrzenie filmów nie wystarczy).

 

Odnośnik do komentarza

Czytałem, że chyba jednak nie powiedzieli tego jednoznacznie. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to ukryję odpowiedź na nie, ale postaram się, żeby jak najmniej zdradzała.

 

 

Zakończenie ZTD ma miejsce w innej linii czasowej niż dwie poprzednie gry, więc jest potencjał fabularny na kolejną grę. A jeśli chodzi o wyjaśnianie starych wątków, to

 

 

wyjaśnili chyba wszystko: jak Sigma stracił ręce i oko, kim jest Phi, kim jest Brother.

 

 

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Zaczynam zabawe, vgp zawsze szanowałem.

 

No spoko, napisy zobaczyłem po

5 minutach, wybrałem niebieską monete

;p

 

 

Nie podoba mi sie ten nowy flowchart, te nagrane dialogi tez nie, wolałem chyba przeklikiwac tekst, a tak to tylko siedze i ogladam.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.