Jump to content

Sign in to follow this  
grzybiarz

Chip 'n Dale Rescue Rangers (NES): Remastered

Recommended Posts

fajnie pamiętam jak za smarka wymieniłem to na targu u ruskich ,wróciłem przeszedłem całego na jedne posiedzenie:) 

to był wielki minus gier na nesa,snesa długość gry :/ chip,duktalesy,darkwing.

grałbym ^_^

Jeden z lepszych coopów ever :D Pamietam jeszcze flinstone'ów tez były spoko

Kiedy siora załatwiła tą gierkę od koleżanki, wydawało mi się, że lepszej nie ma, a ja jestem najszczęśliwszym dzieciakiem na ziemi:).

Gościu tego remejka robi tak, jakby przerobił tą 8bitową grafę na 16 bitów - dalej jest archaicznie. Ale to w sumie nie remaster w stylu DuckTales.

Edited by grzybiarz

z siostra caly czas gralem w coopie miazga, fajnie jakby zrobili porcik na vite

Napisałem do typa czy będzie coop, bo nie widzę tam żadnego info na ten temat.

Jeden z lepszych coopów ever :D Pamietam jeszcze flinstone'ów tez były spoko

To był też sam miód, z kumplem katowałem godzinami Chip n Dale i te dwie ponizsze. Teraz mało takich  gier w które mozna sobie we dwoch na luzaku pograć, ostatnie co z nowosci miło wspominam to kukamele.

Z tego co pamiętam była chyba jeszcze druga część? Czy może mi się coś pomyliło?

Była. Lepsza. Ciekawsze plansze i można było na pewnym etapie wybrać kolejność :o

Kiedyś napisałem poradnik, jak grać online w coopie na emulatorze Nesa. Moglibyśmy się kiedyś jakoś zgadać i ukończyć jakiś tytuł plus streaming plus rimming.

• Upvote 1

Guest

Szkoda taki rimejk nie wyplują na 8gen! Mm, jak kazdy troszke znajacy oldskul naocznie mega jaralem sie gierka. Pamietam po dzis dzien urabianie mamy na zostawianie na caly dzien Pegaza, zeby "sejwa" nie stracic, jabluszka i rury pod napieciem. Noo i tego mechanicznego psa! Taka dobra gierka + zajawka na bajke + dziecieca fantazja = goty... Ile to bylo, 96??

Edited by Guest

No raczej wczesniej , 96 to pierwszy Resident wychodził

Jedna z tych tytułów, które najbardziej pamiętam, przechodziłem wielokrotnie. Świetna inicjatywa, oby więcej remasterów gier z nesa.

Chip n' Dale zawsze szanowałem i kochałem, ale z całym szacunkiem, ale póki co ten remake wygląda średnio, zupełnie mi ten styl graficznie nie podchodzi :/ przypomina mi dawne tanie/darmowe platformówki dołączane do gazet z gierkami. Chętniej bym przyjął remake w pixelarcie lepszej jakości bądź w podobnym stylu jak DuckTales (oprócz tła w 3D, cała gra powinna być w ślicznym 2D)

• Upvote 1

Guest Orzeszek

jw/ mnie boli jeszcze muzyczka, w c&d byłą genialna, ten remix z filmiku remastera jest ultra biedny, a np ta nuta:

Edited by Orzeszek

Kiedyś była hucznie zapowiadana gra, pisana przez jednego szaleńca, która miała działać na NESowym emulatorze. Gra wyglądała jak właśnie GTA z Pegasusa.

Tyle, że autor nagle chciał zarobić i rozbudował to do... RetroCity Rampage. Ciekawe, czy tu nagle gość poczuje $$$ i wyda to na PSN, czy Xboxowym markecie za 89 złotych :)

Guest Orzeszek

Jak disney przyzna licencje i twórcy orginalnej gierki nie beda mieli wątów

To był też sam miód, z kumplem katowałem godzinami Chip n Dale i te dwie ponizsze. Teraz mało takich  gier w które mozna sobie we dwoch na luzaku pograć, ostatnie co z nowosci miło wspominam to kukamele.

Na konsolach moze i malo, na PC setki.
  • Upvote 1

Ziomek mi odpisał że nie ruszał w ogóle jeszcze opcji na dwóch graczy, ma nadzieje że uda mu się ją wprowadzić.

Kiedy ta gra ma wyjść?!
Mam nadzieję że będzie CO-OP! :D
Mogę nawet zapłacić za tą pozycję ale żeby tylko ukazała się na PS4.

Oj gralo sie. Nuta z ostatniej planszy wciaz niesmiertelna :banderas:

Edited by bebbop