Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Sam Cubic Ninja nie odpali piratów.

Cubic Ninja jedynie ma w sobie furtkę na odpalenie homebrew, czy regionfree.

Są dwa programatory odpalające gry z 3DSa i jeden z nich wymaga oryginalnej gry Cubic Ninja - więc ceny tejże gry są w ch.uj drogie.

Możesz też kupić za dwie dyszki programator, do homebrew i gier z NDSa, co by powspominać stare dzieje (jak miałeś wcześniej NDSa).

W sumie co to za frajda mieć 3DSa i grać w gry z NDSa...

http://www.konsolopedia.pl/component/content/article/45-viii-generacja/218-artyku-programator-do-3dsa-odpalajcy-gry-i-nie-tylko-z-nintendo-ds

r41-700x525.jpg

Mój tekst, więc jak coś nie pasuje, to piszcie :) ale starałem się pisać tak, by przeciętny Janusz sobie poradził.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

wololo.net/2015/08/17/tubehax-released-for-3ds-semalum-releases-homebrew-launcher-region-free-for-all-3ds-models/

Jestem na telefonie i jakoś link się źle wkleil, ale działa. W ogóle to jest na strasznym odludziu, bez internetu, jakieś 10 km od granicy z Ukrainą, wziąłem 3DSa i udalo mi się pobrać apkę:))

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ragus

Ściągasz

-youtube

-ironfall

 

Robisz z tej strony najpierw Tubehax, a potem dla wygody Ironhax (żeby nie odpalać za każdym razem neta)

 

http://smealum.github.io/3ds/

 

Potem wchodzisz tutaj:

 

http://buildbot.libretro.com/nightly/nintendo/3ds/

 

I ściągasz najnowszy release. Ładujesz na kartę, odpalasz ostatnią ikonkę w menu Homebrew Launchera (ta z ikonką pada do SNESa) i grasz.

 

OCZYWIŚCIE JEŻELI MASZ NEW 3DSa, bo na zwykłym działa słabiutko.

Odnośnik do komentarza

OCZYWIŚCIE JEŻELI MASZ NEW 3DSa, bo na zwykłym działa słabiutko.

Ja nie wiem ragus, ale ten hack to dalej emulacja ARM7, czy jak to ten procek z DSa sie zwie. Nie jest to procek ARM9, jaki siedzi w 3DSie.

Sprawdzałeś na zwykłym 3DSie? Bo wyżej wkleiłem tekst, w którym koleś zczaił, że emu GBA chodzi wolno, bo tak naprawdę emulowane są bebechy DSa, a nie 3DSa

Odnośnik do komentarza

Oprócz Tubehaxa i IronHaxa pojawił się nowy sposób, dla posiadaczy SSB albo.. demka tej gry.
https://gbatemp.net/threads/new-wlan-based-3ds-hack-released-by-yellows8-smashbroshax.397127/

Dodatkowo ma być zaktualizowany exploit do odpalania HB przez przeglądarkę:
https://gbatemp.net/threads/announce-yellows8-has-updated-the-3ds_browserhax_common-to-support-9-9-o3ds-n3ds.397281/

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

OCZYWIŚCIE JEŻELI MASZ NEW 3DSa, bo na zwykłym działa słabiutko.

Ja nie wiem ragus, ale ten hack to dalej emulacja ARM7, czy jak to ten procek z DSa sie zwie. Nie jest to procek ARM9, jaki siedzi w 3DSie.Sprawdzałeś na zwykłym 3DSie? Bo wyżej wkleiłem tekst, w którym koleś zczaił, że emu GBA chodzi wolno, bo tak naprawdę emulowane są bebechy DSa, a nie 3DSa
No ale ja pisałem o SNESie, gdzie wykorzystywany jest już new 3ds i gry działają w 60fpsach. Donkey Kong Country czy Metroid robią wrażenie.

 

Gba działa tylko lekko gorzej. W pokemonkach zdarzają się dropy do 50 fpsów, ale już taka Castlevania działa znakomicie bez dropów.

 

2nYlmbY.jpg

 

wxme1lh.jpg

 

FyKTjTO.jpg

 

mltqD94.jpg

 

Pokemony że starszego o 2 generację handhelda na nowszym. Wreszcie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Dobra, jeszcze się w tym wszystkim nie orientuję. Ten ziomek cośtam uruchomił na 10.1, ale to chyba jest homebrew. Jeśli dobrze rozumiem to ninjahack to jest coś innego i to to jest odpowiedzialne za region free?


Tja, zrobiłem update. W sumie gram głównie w Poksy i chcę być online :<.

Odnośnik do komentarza

Ragus, updejtnąłeś swojego 3DSa? Ja nie wiem, czy po prostu miałem starą wersję ninjahacka, ale nie działa mi już ten hack :(

Smea właśnie z tego co wrzucił Ragus zauktalizował Ninjahacka :) 

 

 

 

 

Dobra, jeszcze się w tym wszystkim nie orientuję. Ten ziomek cośtam uruchomił na 10.1, ale to chyba jest homebrew. Jeśli dobrze rozumiem to ninjahack to jest coś innego i to to jest odpowiedzialne za region free?

Tja, zrobiłem update. W sumie gram głównie w Poksy i chcę być online :<.

Nie. Ninjahack to był pierwszy sposób na odpalanie homebrew na 3DS/N3DS bez używania Gateway'a itd. Z tego co wiem region free jest chyba teraz na każdym hacku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...