Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Teraz, benito82pl napisał:

Chyba jedno i drugie;) z czego zbieractwo 70% a granie 30

To moze jakies ETB? Są tam kości, znaczniki, monety i akurat fajna promka jest teraz tutaj

https://pokeshop.pl/black-week-pokmon-tcg-lost-origin-elite-trainer-box-p-749.html

https://pokeshop.pl/black-week-pokemon-tcg-pokemon-go-elite-trainer-box-p-729.html

 

albo gotowa talia https://pokeshop.pl/black-week-pokemon-tcg-v-battle-deck-noivern-v-p-745.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, benito82pl napisał:

I te karty służą jednoczesnie do grania, zbierania i wymiany tak?

No to normalne karty, w ETB masz zwykłe boosterki plus troche bajerów do grania

 

Cytat

8 boosterów Sword & Shield - Lost Origin

65 koszulek na karty z Giratina

45 kart Pokémon TCG Energy

przewodnik gracza po dodatku Sword & Shield - Lost Origin
kostki

znaczniki

pudełko kolekcjonerskie z 4 przekładkami

karta kodu do Pokémon TCG Live

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No właśnie, jak to teraz jest z tymi karciankami online? Ściągnąłem wersję na iOS, ale mówi, że jak zaimportuję sobie konto z poprzedniej gry, to tamtej już nie odpalę. Która jest fajniejsza? Bo zakładam, że ta nowa będzie teraz rozwijana?

 

Plus, pomyślałem sobie, że w sumie to mogę zacząć zbierać trochę karcioszki, powiedziałem już rodzinie, że jak chcą mi sprawić małe upominki to akurat mogą boostera dokupić zawsze (tylko nie na targu xD), na pierwszy rzut idzie ten blister z Hydreigonem i jego preevo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ś.P. @Shen nęcił temat i nęcił i chyba wkręcę się w zbieranie kart (fizycznych). Poprosiłem od żony i od rodziny boosterki poksów, jeszcze nie rozpakowałem, bo czekam na jakieś albumy/koszulki.

 

Znalazłem jakieś swoje stare karty i mam trochę problemy z rozróżnieniem fejków, ale booster z Gym Challenge mam chyba legitny, a w nim holograficzny Alakazam Sabriny. Patrzyłem, to całkiem ładnie ta karta w necie stoi. Pewnie przez długi czas będzie najrzadszym okazem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.12.2022 o 21:43, Szwed napisał:

Ś.P. @Shen nęcił temat i nęcił i chyba wkręcę się w zbieranie kart (fizycznych). Poprosiłem od żony i od rodziny boosterki poksów, jeszcze nie rozpakowałem, bo czekam na jakieś albumy/koszulki.

 

Znalazłem jakieś swoje stare karty i mam trochę problemy z rozróżnieniem fejków, ale booster z Gym Challenge mam chyba legitny, a w nim holograficzny Alakazam Sabriny. Patrzyłem, to całkiem ładnie ta karta w necie stoi. Pewnie przez długi czas będzie najrzadszym okazem.

i jak tam zakupy kolego? U mnie poszło w tym tygodniu z 1000zł na zakupy i preordery :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam ETB z CZ i sobie otwieram pomalutku (póki co w sumie najbardziej wartościowe karty to holo energia i Radiant Charjabug, chociaż on praktycznie nic nie jest wart. Za to bardzo ładny jest), dokupiłem też Regidragon boksa, więc mam zabawy na kilka dni. Byłem ostatnio na luźnym spotkaniu warszawskiej ekipy PTCG, poobserwować jak sobie grają (bo sam nie ogarnąłem jeszcze talii), ale pewnie następnym razem już coś tam wymodzę, chociażby na proksach. Żona kupiła mi klaser "na walentynki", więc będzie też gdzie przechowywać fajniejsze karty.

 

No i w online gram, chociaż bardziej same daily, żeby pozdobywać karty i punkciki do końca miesiąca, zanim przejdę na Live i będę w końcu mógł pograć na telefonie.

 

Btw, witaj z powrotem!

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Szwed napisał:

Mam ETB z CZ i sobie otwieram pomalutku (póki co w sumie najbardziej wartościowe karty to holo energia i Radiant Charjabug, chociaż on praktycznie nic nie jest wart. Za to bardzo ładny jest), dokupiłem też Regidragon boksa, więc mam zabawy na kilka dni. Byłem ostatnio na luźnym spotkaniu warszawskiej ekipy PTCG, poobserwować jak sobie grają (bo sam nie ogarnąłem jeszcze talii), ale pewnie następnym razem już coś tam wymodzę, chociażby na proksach. Żona kupiła mi klaser "na walentynki", więc będzie też gdzie przechowywać fajniejsze karty.

 

No i w online gram, chociaż bardziej same daily, żeby pozdobywać karty i punkciki do końca miesiąca, zanim przejdę na Live i będę w końcu mógł pograć na telefonie.

 

Btw, witaj z powrotem!

Mozesz sie umowic z forumowiczem @Veliusna granie, wlasnie otworzył 15 etb crown zenith, moze jakis bulk ci opchnie tanio.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Szwed napisał:

O kurde, to jest już kaliber jak armata widzę xD Ja tu ultra-casual. No, ale dopiero się zaczynam wkręcać. Dobrze wiedzieć, że mamy na forumku takich potężnych Z A W O D N I K Ó W.

Tez dopiero zaczynam, nawet talii nie mam xD poza tymi league deckami

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...