Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Karcioszki piękne, ale powercreep dosięgnął poczki chyba jeszcze bardziej niż Magica gdzie jeszcze karty sprzed kilkunastu lat potrafią być w pełni grywalne. :obama:

oj teraz te srebrne ramki, holo z roznymi wzorami, 3 holo gwarantowane w boosterze, piekny updated przy tym dodatku :banderas:

fotki tego nie oddaja, jak zajebiscie te karty teraz wygladaja

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szwed napisał:

Widziałem, że Tobie się ładnie poszczęściło! U mnie niestety w żadnej biedrze nie mieli, w jednej babka powiedziała, że nawet gdyby mieli to nie mogą wystawić :/ A ta promka chyba tylko do dzisiaj była (że dwa boostery wychodziły 26 zł).

Promka do dziś, a boostery oficjalnie od wtorku, akurat trafiłem w drugiej, więc nie musiałem duzo biegac. Na kasie się normalnie nabiły.  Sam Gardevoir i złoty nest ball zwrociły mi zakup. Ten drugi Gardevoir tez chyba za jakies 40zł powinien zejsc, bo jest w meta decku po rotacji, ostatnio koles wziął ode mnie dwa za 80zl z pocałowaniem ręki.

Przechwytywanie2.thumb.JPG.6c57959c451937549dda5eebf026338e.JPGPrzechwytywanie.thumb.JPG.c2fbfe93adefd21c73f32e0a869ca440.JPG

 

 

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Szwed napisał:

Ja sobie zamówiłem jedynie boxa z Morpeko i matą.

Wczoraj w redrafcie poleciała Miriam z alt art i Gardevoir. Dwa największe hity z setu. Szkoda, że jak otwieram własne boostery to nie ma takich fajnych rzeczy :C

Mi Velsu kazał spierdalac, bo on kupował te zestawy z pinami dla siebie i dla mnie, a tu z moich

20230419_105447.thumb.jpg.d520c8171e2694dabd616b69342fc6b4.jpg

 

:kekw:

Mewtwo 350zł, plus pare groszy za charizarda, owce i ducha wpadnie.

Mam jeszcze zamowione te zestawy z figurkami zaciana i zamazenty co wychodza w maju.

Plus jeden etb i boosterbox z tego nadchodzacego dodatku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.05.2023 o 10:58, zagul napisał:
W dniu 11.05.2023 o 10:55, Shen napisał:
u mnie dziś taki skromny drop z shiny zaciana, Darkrai chcialem, wiec git, reszta na olx
Przechwytywanie.thumb.JPG.4c2cca92b48a8070892b80e01a15c822.JPG

Ja chyba jeszcze Zamazente będę brał.

Ja kupiłem oba, ale z zamazenty gowno.

Koncze s/v powoli singlami

20230513_114308.thumb.jpg.fdab7f8e811d1d8fc82be31fa9a8d3ec.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...