Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Szwed napisał:

Ale to czekaj, otworzyłeś 15 ETB (Elite Trainer Boksów, 150 boosterów?), czy 15 boosterów? 

Ja też właśnie talii nie mam, czekam na Mew VMAX, aż się w Polsce pojawi, bo podobno jest dobra jak na metę i da się tym grać w turniejach.

15 boosterów xd napisałem przeciez, ze etb, albo grubo albo wcale

Odnośnik do komentarza

No właśnie napisałeś 15 ETB i myślałem, że całych elite trainer boksów, po 10 paczek w jednym xD Ale dobra, teraz czaję. No to ja mam podobnie, tylko jeszcze leżą nieotwarte. W ogóle takie ładne te karty na żywo (nie bawiłem się od lat 02-03 jakoś), że człowiek od razu chce więcej i więcej.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Szwed napisał:

Ale to czekaj, otworzyłeś 15 ETB (Elite Trainer Boksów, 150 boosterów?), czy 15 boosterów? 

Ja też właśnie talii nie mam, czekam na Mew VMAX, aż się w Polsce pojawi, bo podobno jest dobra jak na metę i da się tym grać w turniejach.

 

15 ETB czyli 150 paczek, przeciez napisal xd

  • This 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Szwed napisał:

No właśnie napisałeś 15 ETB i myślałem, że całych elite trainer boksów, po 10 paczek w jednym xD Ale dobra, teraz czaję. No to ja mam podobnie, tylko jeszcze leżą nieotwarte. W ogóle takie ładne te karty na żywo (nie bawiłem się od lat 02-03 jakoś), że człowiek od razu chce więcej i więcej.

No tak, 15 etb po 10 boostetow kazdy

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja już się cały zakręciłem. Nieważne XD

 

No to znowu, zwracam honor. Faktycznie, na przypale albo wcale ;o Ale przynajmniej będę wiedział do kogo pisać o bulk. Ty w Warszawie mieszkasz, kolego forumowiczu, dobrze rozumiem? Faktycznie przydałoby się jakoś pograć (na spokojniejszym poziomie niż ta warszawska ekipa bo tam połowa z nich jeździ na wszystkie regionalsy i inne turnieje, a ja nawet nie za bardzo ogarniam te mechaniki typu V-coś tam jeszcze, bo "kiedyś to było", albo raczej nie było).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Szwed napisał:

Dobra, ja już się cały zakręciłem. Nieważne XD

 

No to znowu, zwracam honor. Faktycznie, na przypale albo wcale ;o Ale przynajmniej będę wiedział do kogo pisać o bulk. Ty w Warszawie mieszkasz, kolego forumowiczu, dobrze rozumiem? Faktycznie przydałoby się jakoś pograć (na spokojniejszym poziomie niż ta warszawska ekipa bo tam połowa z nich jeździ na wszystkie regionalsy i inne turnieje, a ja nawet nie za bardzo ogarniam te mechaniki typu V-coś tam jeszcze, bo "kiedyś to było", albo raczej nie było).

Jak cos to wal kiedys na PW to pogadamy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Szwed napisał:

Mi akurat Duskull wypadł, ale sam będę chyba chciał dziewięć zebrać, więc Ci nie opchnę na razie. Ale pewnie szybko znajdziesz.

 

Otworzyłem Regidrago V-box, drop w sumie całkiem niezły jak na cztery boosterki.

 

image.thumb.jpeg.cdea23009eaf1d30ddfd034328d5eea2.jpeg

:shotgun: tylko ducha mi brakuje, bo hiene juz kupilem.

Sam ten Regi to minimum 75zł.

Odnośnik do komentarza

Prezentuje się świetnie!

 

Ja w weekend byłem na czymś co nazywało się Azja Market, był tam turniej poke, ale ja nadal bez talii, więc nie grałem, tylko wpadłem się przywitać. Chciałem kupić Mew VMAX ale w Polsce dostępna strasznie słabo, więc jutro przywozi mi ją kumpel z UK, potem jakoś singlami ją dopakuję i chociaż w jakichś podstawowych rzeczach będę miał w miarę kompetytywną talię.

 

W paczkomacie czeka na mnie paczka z Quaxly i Pikaczu vmax, więc też będzie otwierane, liczę na fajne dropy.

Odnośnik do komentarza

Wiem, zauważyłem jak to w mecie wygląda, ale póki co chciałem w miarę tani i bez pieprzenia się z szukaniem singli i kupowaniem od pięćdziesięciu osób, a tym Mew (po modyfikacjach) wiem, że dalej ludzie grają. Tak na początek.

Ciekawe co tam po rotacji będzie grane, warszawska grupa na messengerze już się nie może doczekać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szwed napisał:

Wiem, zauważyłem jak to w mecie wygląda, ale póki co chciałem w miarę tani i bez pieprzenia się z szukaniem singli i kupowaniem od pięćdziesięciu osób, a tym Mew (po modyfikacjach) wiem, że dalej ludzie grają. Tak na początek.

Ciekawe co tam po rotacji będzie grane, warszawska grupa na messengerze już się nie może doczekać.

A nie chcesz tych gotowców? Na oficjalnych turniejach nie pograsz, ale tak na luzie już są bardzo dobre i tanie

Przechwytywanie.thumb.JPG.40a56955ded6ec7200848ce52accbadd.JPG

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Szwed napisał:

Wiem, zauważyłem jak to w mecie wygląda, ale póki co chciałem w miarę tani i bez pieprzenia się z szukaniem singli i kupowaniem od pięćdziesięciu osób, a tym Mew (po modyfikacjach) wiem, że dalej ludzie grają. Tak na początek.

Ciekawe co tam po rotacji będzie grane, warszawska grupa na messengerze już się nie może doczekać.

Nie musisz kupować od 50 osób, ja mam sporo bulku i trenerów XD

 

Dropik z boxa Pikachu Vmax, mało ale za to solidny.

 

20230222_093554.jpg

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szwed napisał:

Kolego @Shen mówiłem, że ja "to" robię powoli xD No Pikachu boxem jestem generalnie mocno zawiedziony, tak naprawdę tylko Magnezone i Bidoof fajny, reszta do dupy. Exeggutory to mam już 4 i żaden nie jest nawet holo xD

image.thumb.png.56fd708daf9cb656fbc2607e61402076.png 

 

 

Tragiczny drop, jak mój ostatni.

Ja zaraz robie unboxing, paczka przyszła.

20230228_204149.thumb.jpg.4d4bf191454f1809f5e803215c0d36d9.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...