Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Mewtwo nad miastem trochę jak Homelander, huehuehue.
 
Piękne te karty są. Znajomy ostatnio kupił sobie Battle Academy i zastanawiał się, co brać dalej, to już ma odpowiedź xd Nostalgia mocno. Ciekawe czy ten binder będzie znośnej jakości. Będzie brane. Nie tyle co Velsu czy Shen, no ale będzie.
Obawiam się, że Binder będzie słabej jakości jak wszystkie albumu dokładane do boxow.

W Japonii jest szansa na "god pack". W jednym boosterze cała linia ewolucyjna Squirtla i Charmandera.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Lól, ale przyszczęściłem, wziąłem ETB 151 za 179,90 i kalendarz adwentowy za 99,90, a widzę, że teraz już ETB nie ma, ale jak było to cena 189,90 i kalendarz 175,90 :banderas:
 
Teraz jeszcze tylko gdzieś binder upolować, bo to chyba będzie taki standardowy jak UltraPro, (z czarną wyściółką) i będzie git.
No to faktycznie Ci się udało. Z tego co widziałem w japońskim to ten binder to (pipi).
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Swoją przygodę z TCG zakończyłem kilka lat temu, bo poświęcałem temu zbyt dużo pieniędzy.

 

Teraz przeszedłem Pokemon TCG na Gameboyu Color i tak mnie kurwa swędzi że chyba sobie muszę coś kupić. Weźcie coś polećcie z aktualnych rzeczy, teraz wyszła jakaś pierwsza seria Scarlet/Violet czy już któraś z kolei?

 

albo inaczej - skąd teraz najlepiej brac karty? widzę isa.pl nadal działa ale coś nie widzę tam najnowszych boosterow ;(

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza
Swoją przygodę z TCG zakończyłem kilka lat temu, bo poświęcałem temu zbyt dużo pieniędzy.
 
Teraz przeszedłem Pokemon TCG na Gameboyu Color i tak mnie (pipi)a swędzi że chyba sobie muszę coś kupić. Weźcie coś polećcie z aktualnych rzeczy, teraz wyszła jakaś pierwsza seria Scarlet/Violet czy już któraś z kolei?
 
albo inaczej - skąd teraz najlepiej brac karty? widzę isa.pl nadal działa ale coś nie widzę tam najnowszych boosterow ;(
Z nowej generacji S&V wyszedł "base set" i dodatek "Paldea Envolved". W sierpniu wychodzi "Obsidian Flames", a we wrześniu chyba najbardziej oczekiwany dodatek czyli 151 (pierwsza generacja poków).

Co do produktów to ciężko coś doradzić, bo jak chcesz sobie pootwierać to weź cokolwiek, może jakiś Elite Trainer Box (ten z Paldea ok. 190 zł za 9 boosterów + ładna promka). Jak chcesz z konkretnego dodatku konkretne karty to lepiej kupić single. W Boosterboxie jest gwarantowana zlota karta lub "super alternative rare", ale to już koszt ok. 600 zł.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak tam forumkowi koledzy? Pre-release'y z Obsidian Flames zaczynają się pojawiać, więc pewnie też powrzucacie swoje openingi? Ja jakoś nic nie zamawiałem z tego dodatku, zupełnie mnie ten Charizard nie jara. Czekam na 151.

 

Dzisiaj na konwencie Animatsuri był finał półrocznej batalii Animatsuri Cup, niestety zupełnie mi nie poszło (grałem Mew VMax z Fusion Strike Energy) i ostatecznie zająłem 27 miejsce na 42 xD Składam już Gardevoir i mam nadzieję, że zacznę coś lepszego osiągać bo to śmiech na sali jest. Ale warszawska ekipa niestety jest mocna.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Szwed napisał:

Jak tam forumkowi koledzy? Pre-release'y z Obsidian Flames zaczynają się pojawiać, więc pewnie też powrzucacie swoje openingi? Ja jakoś nic nie zamawiałem z tego dodatku, zupełnie mnie ten Charizard nie jara. Czekam na 151.

 

Dzisiaj na konwencie Animatsuri był finał półrocznej batalii Animatsuri Cup, niestety zupełnie mi nie poszło (grałem Mew VMax z Fusion Strike Energy) i ostatecznie zająłem 27 miejsce na 42 xD Składam już Gardevoir i mam nadzieję, że zacznę coś lepszego osiągać bo to śmiech na sali jest. Ale warszawska ekipa niestety jest mocna.

Tylko to wziąłem, po ostatnim gownie z boosterboxa ide w single raczej. Moze w 151 wejde na grubo, zobacze co dropnie z tego co juz zamowilem.

Przechwytywanie2.thumb.JPG.1747f53e802c21ab4e7da4be27ec0940.JPGPrzechwytywanie.JPG.1e6e91ec5177dc58748f794a81552505.JPG

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio w sklepie z jednego boosterboxa OG Scarlet and Violet wyciągnąłem 10 singli i był tam m. in. ultra rzadki Gyarados EX i ultra rzadki Koraidon EX. Nie przydadzą mi się, ale są coś tam warte, to sobie je skitrałem w koszulkach.

 

Mozolnie buduję nową talię i sam nie wiem jeszcze czy pójść w Arcanine EX z doładowywaniem go z discarda energiami (i ewentualnie jakiś proxy pokemon z 0 kosztem wymiany) czy może Tinkaton EX z oczywistymi dociągarkami do pakowania młotka. Musiałbym zainwestować w inne boostery dla poszczególnych talii ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, to brawo, które arty? Dwa alt arty z jednego boostera Ci poleciały? Jak tak to gratuluję! Mi z prerelease packa niestety poleciała tylko Poppy w full arcie i dwa Houndoury ex. Zmieniłem też talię i teraz gram Gardevoir ex - właściwie to dwiema Gardevoir - jedną, która atakuje, a drugą, która doładowuje energie (też z discarda). W końcu udało mi się zająć pierwsze miejsce. Satysfakcja jest, chociaż z draftu słabo, bo była tylko Meowscarada ex w full arcie (warta jakieś 4 eur).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...