Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

To już nie ma xD

Ale myślę czy nie wziąć tych puszek z ptakami, one też cenowo całkiem nieźle wychodzą.

 

Do mnie dzisiaj to doleciało w końcu:

Muszę podrukować jeszcze proxy jakieś i nauczyć się tym grać xD

image.thumb.jpeg.48cccc51c0d414ff4bcafae148caa56e.jpeg

 

Edyta: Widzę na grupie, że trafił Ci się jeden booster? Ale badziewie.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Szwed napisał:

O, też jednak wziąłeś talię? Ja ostatnio byłem w jednym ze sklepów żeby pouczyć się nią grać (i w ogóle grać tak bardziej "turniejowo" hehe), we wtorek jadę do Centrum MTG na "turniej". Pewnie wciry dostanę, ale może chociaż jakieś dobre commony i uncommony z redraftu ogarnę xD

Pisz do Velsu ma sporo fajnych dubli i mase bulku

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szwed napisał:

Ja wiem, pamiętam, ale tu chodzi po prostu o nagrody z redraftu.

 

@Velius, bierzesz udział w którymś prerelease? Ja właśnie kupiłem wejściówkę na za tydzień do Merfolka. To samo pytanie w sumie do Ciebie, Shen, tylko wiem, że Ty nie tutaj w Warszawie.

Ja nie mam czym grac, jestem noobem

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie uznałem, że się przejadę, bo 20 ziko za booster to nie tak źle, a w sklepie, do którego jadę, ma być jeszcze redraft promek i boosterów (+1 booster za każdych dwóch użytkowników), więc liczę, że dropnie coś fajnego i będę miał szansę jednak coś zdobyć, nawet przy słabym skillu xd

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Szwed napisał:

Ja wiem, pamiętam, ale tu chodzi po prostu o nagrody z redraftu.

 

@Velius, bierzesz udział w którymś prerelease? Ja właśnie kupiłem wejściówkę na za tydzień do Merfolka. To samo pytanie w sumie do Ciebie, Shen, tylko wiem, że Ty nie tutaj w Warszawie.

Ja nie mam talii nadal i nie umiem grać, wczoraj byl pre-release to w sumie zaluje ze nie pojechałem na pałe zeby te paczki dostać, ale juz poczekam na premiere bo mam zamówione tone stuffu xd

 

Odnośnik do komentarza

Ja już mniej więcej wiem, co powinienem robić przy tym Mew VMAX, więc jest okej. Na prerelease jedziemy do Merfolka w następną sobotę (w kategorii Masters nie ma już miejsc ale sklep pisał że można na spokojnie jechać niby jako Senior). Wczoraj ludzie byli i całkiem dobrze im te paczki dropiły, ale jadę właśnie głównie po to, żeby dostać te 7 boosterów. 

 

Zauważyłem, że w Bydgoszczy się jeszcze dużo dzieje, ma być (albo było?) na samym pre z 70 osób, a do wygrania był box z Charizardem. W sumie fajnie, bo talii swojej nie trzeba mieć, ale znowu trzeba trochę szczęścia w boosterach, żeby wydropić coś, co się w niej przyda. No zobaczymy, ciekaw jestem :D

 

Co pozamawiałeś? Ja czekam obecnie jedynie na puchę z Zapdosem (tą większą) i boksa z Mimikyu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2023 o 10:21, Szwed napisał:

Co pozamawiałeś? Ja czekam obecnie jedynie na puchę z Zapdosem (tą większą) i boksa z Mimikyu.

Ja zamowilem 3 puchy amerykanskie, przez Velsu pojde z torbami.

Szykuj kase na czerwiec, nowy dodatek wjezdza.

Przechwytywanie.JPG.5f9727048a919efe7697b29f98472634.JPG

 

Trzeba bedzie zebrać.

RDT_20230323_2057325634576081751544585.thumb.png.8ddecac53797c030ceeb3e26cea1c834.png

 

 

No i z scarlet/violet nadchodzacego must have to:obama:

 

Przechwytywanie2.thumb.JPG.0a3d5fb5e0aaf55a11a9f9c39eb046c4.JPG

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Widziałem, ten boksik bardzo ładny. No i linia Raltsa też super, ciekawe czy mi jutro coś dropnie :obama:

 

Wiesz co, puszczaj dalej, ale dzięki że pytasz. Muszę trochę przystopować, bo ostatnio trochę już zaczynam przesadzać xD 

 

A właśnie, byłem w tym Centrum MTG na Bródnie we wtorek, miałem wynik 1-3-0 (1 wygrana, 3 porażki, 0 remisów), byłem ósmy (na dziesięć osób). Dostałem boostera ligowego, w którym były dwie całkiem zacne karty:image.png.ae5571e1d9f94e98a03ddc72e340c5f1.png

I był to w sumie jeden z lepszych dropów tamtego dnia. Z draftu niestety niczego ciekawego nie zdobyłem, bo dropnęły raptem trzy full arty, więc jako siódmy nie miałem za bardzo jak ich zdobyć. Fajna sprawa, chociaż mam tam ponad godzinę dojazdu, a że kończy się po 22, to w środku tygodnia trochę słabo xD

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Szwed napisał:

Widziałem, ten boksik bardzo ładny. No i linia Raltsa też super, ciekawe czy mi jutro coś dropnie :obama:

 

Wiesz co, puszczaj dalej, ale dzięki że pytasz. Muszę trochę przystopować, bo ostatnio trochę już zaczynam przesadzać xD 

 

A właśnie, byłem w tym Centrum MTG na Bródnie we wtorek, miałem wynik 1-3-0 (1 wygrana, 3 porażki, 0 remisów), byłem ósmy (na dziesięć osób). Dostałem boostera ligowego, w którym były dwie całkiem zacne karty:image.png.ae5571e1d9f94e98a03ddc72e340c5f1.png

I był to w sumie jeden z lepszych dropów tamtego dnia. Z draftu niestety niczego ciekawego nie zdobyłem, bo dropnęły raptem trzy full arty, więc jako siódmy nie miałem za bardzo jak ich zdobyć. Fajna sprawa, chociaż mam tam ponad godzinę dojazdu, a że kończy się po 22, to w środku tygodnia trochę słabo xD

Ray z ligowym stampem to będzie niemały hajsik :obama: gratsy

@Shenjeśli karcioszki są dalej do wzięcia, to chętnie skuszę się na Melonkę, Granta, Toxtricity i Turtwiga. Uderz na prv to dogramy szczegóły ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Szwed napisał:

O, mamy kolejnego Pokemoniarza :D

 

I dzięki, to chyba to całe "novice's luck" ;)

Ja dziś to otwierałem i wyszedłem może lekko na zero dzieki duplikatowi Raikou i trenerom. Masakra te dropy, nic z tego co chcialem. Suicune, Leafeon i Glaceon juz raczej nie wpadna.

Ktoś chce te minitiny moze po 5zł? Mam wszystkie rodzaje xd

 

Przechwytywanie.thumb.JPG.53db6f350ccff5a39a0b06a7e32b42da.JPG

Odnośnik do komentarza

Ja za puchy podziękuję.

 

Dzisiaj był ten prerelease w Merfolku w Pruszkowie: dostałem talię z Quaquavalem i Vivillonem, całkiem fajna, chociaż spory handicap bo sporo ludzi dostało Pawmi. W boosterach nic ciekawego mi się nie trafiło, dodałem raptem jednego normalnego poksa i z dwa trainery. Wynik 2-2-1 (W-L-D), zająłem 11 miejsce na 20 uczestników, więc w sumie jak na 'początkującego' to i tak spoko. Strasznie zawiodłem się tymi kolejnymi boosterami też, nawet jednego dobrego strzału nie było. A na 7 boosterów to trochę słabo. Z ligowego też niestety nic dobrego nie poleciało.

 

Ale sam format fajny - szkoda tylko, że nie dali np. talii z trzema różnymi starterami, a tylko z Quaxlym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...