Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Shen napisał:

Typ co rozbił bank, 1000zł do przodu. :gayos:

Wystawiłem Iono za 800pln, ale wątpię by ktoś się znalazł w PL kto ją kupi od ręki. Wiem, że za 2 tygodnie cena pójdzie w dół, ale nie wydaje mi się, by było to aż tak gwałtowne jak w przypadku Miriam. Raz, że więcej spermiarzy ślini się do Iono moż do Miriam, stąd cena  pozostanie relatywnie wysoka, a dwa, sama karta jest bardzo grywalna. W praktycznie każdym decku będzie co najmniej jedna sztunia. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Tiny napisał:

Wystawiłem Iono za 800pln, ale wątpię by ktoś się znalazł w PL kto ją kupi od ręki. Wiem, że za 2 tygodnie cena pójdzie w dół, ale nie wydaje mi się, by było to aż tak gwałtowne jak w przypadku Miriam. Raz, że więcej spermiarzy ślini się do Iono moż do Miriam, stąd cena  pozostanie relatywnie wysoka, a dwa, sama karta jest bardzo grywalna. W praktycznie każdym decku będzie co najmniej jedna sztunia. 

Dwie rzeczy są pewne przy kartach pokemon, waifu tax i charizard tax :kekw:

Na cardmarket nie chcesz wystawić?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Dwie rzeczy są pewne w przy kartach pokemon, waifu tax i charizard tax :kekw:

Na cardmarket nie chcesz wystawić?

wystawione n CM za skromne 250 jurków :kekw:

Jak się sprzeda to fajnie, jak nie, a cena spadnie do pi razy drzwi 6 stówek to karta leci do albumu. 

Nie mam jakiegoś ogromnego parcia na opchnięcie jej, a i tak za 3-4 lata cena znowu wystrzeli w górę. 

 

Lata temu trafiłem full art Rosę z Cosmic Eclipse, a teraz nie kupisz karty za mniej niż 200 ojro.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Tiny napisał:

wystawione n CM za skromne 250 jurków :kekw:

Jak się sprzeda to fajnie, jak nie, a cena spadnie do pi razy drzwi 6 stówek to karta leci do albumu. 

Nie mam jakiegoś ogromnego parcia na opchnięcie jej, a i tak za 3-4 lata cena znowu wystrzeli w górę. 

 

Lata temu trafiłem full art Rosę z Cosmic Eclipse, a teraz nie kupisz karty za mniej niż 200 ojro.

Ja mam tak, że takiej drogiej karty bym nie kupił, ale gdyby wpadła to pewnie bym zostawił. Miałem tak ostatnio z Mewtwo z crown zenith.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dragoneye najlepsze ceny, planszówek też zawsze, ale bardzo mało poksów mają (ewentualnie dlatego że najtańsi to wszyscy wykupują na pniu xD).

 

Ja powoli otwieram kolejne rzeczy, ale jak to mam w zwyczaju, na spokojnie. Dzisiaj z boostera ligowego dwie karty V, plus z pięciu boosterków Crown Zenith takie rzeczy:
 

Spoiler

image.thumb.png.92c0f2d20fd65e48b77ca37cc0a5ec99.pngimage.thumb.png.4d89469bfc723a22c240ac017b0af631.pngimage.thumb.png.a2a2d31bfd2e77cf922de2bf8711aa70.png

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Shen napisał:

45 paczek i taki kibel, ostatni raz kupilem booster boxa, zostaje przy kupowaniu singli

 

Masz tam trochę rzadkich kart, ale ten dodatek jest po prostu słaby. Mam wrażenie, że jest za dużo lepszych kart. Osobiście mam może z 10 kart, które chcę mieć + jak się trafi Tyranitar to też go sobie zostawię. Na pewno będę chciał zdobyć te "Tera form full art", Magicarpia, Raichu i coś tam jeszcze.

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, zagul napisał:

Masz tam trochę rzadkich kart, ale ten dodatek jest po prostu słaby. Mam wrażenie, że jest za dużo lepszych kart. Osobiście mam może z 10 kart, które chcę mieć + jak się trafi Tyranitar to też go sobie zostawię. Na pewno będę chciał zdobyć te "Tera form full art", Magicarpia, Raichu i coś tam jeszcze.

 

Na pewno chce startery full art wszystkie i magikarpa, nie trafilem nic z tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...