Skocz do zawartości

Metal Gear Online 3


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Ok pogralismy troche dzisiaj wieksza ekipa i bylo syto moim zdaniem. Multi smiga dobrze, lagow praktycznie nie bylo zadnych jak gralismy, a na pewno nic co by denerwowalo, z kolei sama rozgrywka to cud miod i orzeszki.

 

Mecze sa bardzo zaciete, praktycznie NON STOP akcja i nigdy nie mozesz byc pewny wygranej bo jeden dobrze uskuteczniony fulton moze wszystko zmienic teamplay to klucz, mielismy sytuacje gdzie przegrywamy, pada haslo polowanie na tickety i kazdy probuje fultonowac, po chwili, bach, z wyniku 18:38 zrobilo sie 28:25 (dane przyblizone, bo dokladnie nie pamietam ile bylo), mecz oczywiscie wygrany. Podstawa to trzymanie sie w kupie, na poczatku latalismy jak kurczaki bez glowy ale z czasem lepiej nam to juz zaczelo wychodzic, niestety malo rzeczy nagralem, kilka akcji bylo swietnych, niestety bez wgladu w czat moze sie to wydac "chaotyczne" mimo iz np oFi mowi mi ze mnie oslania, po chwili haslo ze mam typa za plecami i pach pach, zaoralismy go obaj. Oto kilka filmikow jak sprawdzalismy z czym to sie je:

 

Tutaj piekny przyklad teamplayu, mowie blantmanowi zeby szykowal mi wormhole'a na punkt zrzutu dyskietki bo sie do niej zblizam i rach ciach, runda wygrana:

 

 

Gameplay Ocelotem - tutaj z kolei idealny przyklad tego jak role moga sie odwrocic, na poczatku klipu przegrywalismy, zrobilem 2 fultony i 20 SEKUND przed koncem meczu wynik naprawiony :) btw. ostatnie CQC poszlo na Ukyo Tapczanie :kiss: :kiss: :kiss:

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak pierwszy raz uzyc mortara w multi i PIERWSZY YEBANY strzal z dupy zabil jakiegos nieszczesnika ktory tamtedy przebiegal :dynia:

 

 

A tutaj poki co moj najlepszy wynik, Ocelot + tarcza = bestia

 

 

Za(pipi)iście to wygląda!

 

Płacze, że jeszcze nie podłączyli mi neta bo jak wystartuję to już wszyscy będą tak do przodu, że będą mnie jechać jak szmatkę ;(

 

Wstępnie jak z balansem, jakaś klasa jest mocno OP czy może broń ?

Odnośnik do komentarza

multi GOTY

 

to był dopiero pierwszy dzień gdy jeszcze jest sie mocno zielonym a i tak była świetna zabawa, a co dopiero za pare dni/tygodni jak nabierzemy wprawy.

naprawde bardzo fajnie sie gra, a jeszcze fajniej sie gra z ekipą i naprawde przydatne jest (serio przydatne, znacznie bardziej niż np w BF) komunikowanie sie i pomoc

 

potem napisze wiecej bo praca

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...