Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

BTW na konsolkach to chyba bedzie jedna z najtrudniejszych platyn teofki taki jak 3 kille z 8 pociskow Reaperem albo The Floor is Lava Lucio ktore wydaje sie powaznie niemozliwe.

To z tym Reaperem nie może być takie trudne. Wczoraj jak grałem to wpadło dwóm osobom. I wcześniej też komuś.

Odnośnik do komentarza

To klonowanie postaci ok jest denewrujace ale z drugiej strony sprawia ze trzeba umiec podejmowac szybkie decyzje kto gdzie jak. Brak tej opcji moze sprawic ze powstana sztywne Mety i strach bedzie wybrac cos innwego ;f

No ok, ale w grach rankingowych jakby Ci się nagle rozstawiło 4 krasnoludów z wieżyczkami z każdej strony, to miałbyś tego serdecznie dosyć ;)

Brak kopiowania postaci sprawdza się dobrze przy dużej ilości bohaterów, tym bardziej, że postać można zmienić w trakcie zabawy, więc z czasem, jak będzie ich 30 czy jeszcze więcej, to wybór jednej "sensownej" konfiguracji przestanie istnieć.

Odnośnik do komentarza

Też miałem taką grę, kiedy przeciwko było 3 krasnoludów. Nie było opcji, jakiejkolwiek, żeby się przedrzeć. Próbowaliśmy wszystkiego, nawet dwoma tankami blokowaliśmy, ale kicha. Z tyłu atakowała Smuga, Trupia Wdowa i Mei. Zamrożenie, headshot i drapanie Smugi i byliśmy tak głęboko w (pipi)e, ze rozjechali nas jak walec. Głównie przez te wieżyczki, dlatego tym bardziej cieszę się, że nie będzie można kopiować postaci. 


Ale mówimy tu o wersjach pudełkowych czy cyfrowych, czy łącznie?

 

Nie zostało to dokładnie doprecyzowane niestety. 

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Podobną sytuację można zrobić z innym confingiem, będąc po stronie atakujących. Na wózek wskakują 2 Reinhardy i 2 bastiony. Tarcza z 2 stron, albo na zmianę jak jednemu tankowi padnie osłona, a bastiony tylko czyszczą drogę. W środek można dac Łaskę żeby leczyła i soldiera, który by latał wokół wózka i kontrolował okolicę.

 

Co do sprzedaży na PC, to w Szczecinie musiałem się trochę naszukać, żeby dorwać pudełko do 200zł. MediaMarkt, Saturn, Mediaexpert pusto, tylko wersje konsolowe. Udało mi sie dopiero w empiku złapać grę, mimo że na stronie produkt był niedostępny. Może powysyłali śladowe ilości kopii w wersji na PC.

Edytowane przez Kisiel-PL
Odnośnik do komentarza

Co do sprzedaży na PC, to w Szczecinie musiałem się trochę naszukać, żeby dorwać pudełko do 200zł. MediaMarkt, Saturn, Mediaexpert pusto, tylko wersje konsolowe. Udało mi sie dopiero w empiku złapać grę, mimo że na stronie produkt był niedostępny. Może powysyłali śladowe ilości kopii w wersji na PC.

Moglo byc sporo kopii, ale gry blizzarda w polsce sa mega popularne. Zawsze szybko znikaja z polek na premiere

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam, podobna sytuacja była chyba z Diablo 3, że grę było ciężko dostać.

 

Ja w dniu premiery kupiłem wersje na PC w Media Markt i egzemplarzy było dużo, ALE przyjeżdżając dwa dni później po wersje na PS4, nie było już ani jednej sztuki na PC. 

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

no bez kitu, genji na konsolach ma zupełnie inny gameplay XD na pc głównie używa sie dasha i meele a gwiazdki do dobijania 

 

Ja drugi raz gralem Genjim wiec nie bralbym tego jako wyznacznika czegokolwiek.

 

I chyba nikt nie używa skoku w walce :)

 

Lata troche bumper-jumperow, ale nie za wiele.

 

Dlatego dobrze że w tej grze nie ma ogólnej tabeli z wynikami. Ludzie skupiają się na teamplayu i objectivach, a nie na fragach, żeby wykręcić jak najlepsze ratio.

 

Niby mowisz jak jest, ale nie ukrywam ze jak w(pipi)alem 47:4 to mi lekko stanal :cool:

 

To klonowanie postaci ok jest denewrujace ale z drugiej strony sprawia ze trzeba umiec podejmowac szybkie decyzje kto gdzie jak. Brak tej opcji moze sprawic ze powstana sztywne Mety i strach bedzie wybrac cos innwego ;f

 

Ja bym na quickplayu przygarnal opcje ze max 2 bohaterow moze sie powtarzac, na rankedach 0.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym na quickplayu przygarnal opcje ze max 2 bohaterow moze sie powtarzac, na rankedach 0.

O, dokładnie tam samo bym chciał. Ostatnio graliśmy we trzech z chłopakami, wzięliśmy heala, tanka i dpsa, a trzech randomów którzy do nas dołączyli wybrało... trzech żołnierzy-76. 

 

Robili zerowy dps, bo ich momentalnie rozjechała przeciwna drużyna, nie daliśmy rady tego wygrać w 1 rundzie, w 2 się ogarnęli. 

Odnośnik do komentarza

Mnie staje za kazdym razem jak was lecze po 9k w meczu albo wytankuje wam 21k damage a ty mi o jakims 47:4 pewnie wiecej wyleczylem niz ty damage zadales XDDDDDDDDDD

 

Kogo obchodzi murzyn na turbo rolkach :yao:

 

 

Hiluj mnie hiluj :rose:  tylko pamietaj ze gdybym nie wpadal jak walec w druzyne wrogow to nie mialbys co leczyc nawet xddddd

 

 

Jakby co to dzisiaj znowu gramy, dobrze wiedziec ze MatekDM to Maciomaniak, zapraszalem cie wczoraj jak jedno miejsce mielismy ale nie bylem pewien kto to xD

Odnośnik do komentarza

 

Nie będzie można grać tymi samymi postaciami w jednej drużynie.

 

Przeczytałem ten wywiad i nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat...

 

To info pochodzi z amerykańskiego forum Blizzarda, nie z tego wywiadu. 

 

@Bansai, wiem, widziałem, dzięki! Akurat zbieraliśmy się z chłopakami właśnie z drugiej ekipy i chcieliśmy zaprosić Ciebie i Easye'go, ale nie mogliśmy, bo byliście w ekipie. Ostatecznie trzeba się złapać.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...