Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Nagraj swoje i sie pochwal. A z tą doktryną PCową skoncz juz, Ukyo cie ostrzegal a ty dalej swoje... serio, w (pipi)e to mamy, wbij to sobie do glowy.

 

 

Moje ulubione akcje z dzisiaj, wszystkie play of the game, niektore dalem bez otoczki, bo ucinalo 1 czy 2 zabojstwa i ta ostatnia z Tracer cienko wyglada przez to.

 

 

Jako Tracer udalo sie tez wreszcie wbic killstreak ponad 20 i wpadla trofka :obama: niestety po 21 killu mnie zgasili. :frog:

Odnośnik do komentarza

Skusilem sie wczoraj na zakup no i z "wstepnego sprawdzenia" zrobilo sie cos okolo 6h i gdyby nie robota dzisiaj to pewnie byloby wiecej. Gra sie w to o wiele fajniej niz oglada, jak widzialem streamy na twitchu to wydawalo mi sie baaaardzo nudne, a tymczasem mam podobne uczucia jak przy TF2 przy ktorym spedzilem z 300h. Poki co gralem glownie tobjornem w defensywie i phara w ofensywie.  Wiezyczki sa o wieeeele slabsze niz w TF2 a sama gra jest bardziej zbalansowana moim zdaniem. W tf2 wszystko sprowadzalo sie do przelamania pierwszego setupu obroncow a potem juz mozna bylo praktycznie przewalcowac sie na predkosci do kolejnego punktu zanim ekpia zdazyla sie odbudowac. Tutaj z tego co widze nawet jak obrona peknie to jeden, dwa dobre ulty moga znowu cofnac atakujacych. Nie zauwazylem tez tak absurdalnego combo jak heavy + medyk z tfa

 

Co do rozgrywki to wiadomo blizzard, wszystko dopracowane w najmniejszych szczegolach. Graficznie jest ok bez rewelacji, mecze wyszukuje praktycznie instant, nie trafilem na zaden problem wczoraj jezeli chodzi o matchmaking. Teraz tylko poogrywac rozne postacie, wybrac swoje ulubione i czekac na update'y od blizzarda rozszerzajace dostepne tryby

Odnośnik do komentarza

Skusilem sie wczoraj na zakup no i z "wstepnego sprawdzenia" zrobilo sie cos okolo 6h i gdyby nie robota dzisiaj to pewnie byloby wiecej.

 

Pocieszające jest to, że z tą grą to standard :)  

Odkąd kupiłem Mesjasza Multi codziennie chodzę niewyspany do pracy, a najciekawsze jest to ,że nie widzę aby w najbliższych miesiącach miało się to zmienić :banana:  (ostatni raz miałem tak jak grałem w Destiny  :obama: )

Odnośnik do komentarza

Tylko ze on nie porownuje OW do destiny tylko mowi ze tu i tu bawi sie dobrze. Dla mnie destiny to crap a w OW gra sie bardzo fajnie, jakichkolwiek podobienstw w tych grach nie zauwazam, no dobra jest ulti. Jak podobal ci sie TF2 to OW tez powinno bo to bardziej rozbudowana i zbalansowana wariacja tej gry

Odnośnik do komentarza

Sobies ja gre kupilem w zeszly czwartek a wczoraj wbilem 38lvl i ponad 300 meczy rozegranych dodatkowo nie moge sie doczekac kiedy wroce do domu i odpale ponownie. Gra bedzie tylko sie rozrastac i znajac Blizz bedzie sie to dzialo dosc regularnie. Cholera calkowicie zapomnialem o Doom-ie :/

Odnośnik do komentarza

Sobies ja gre kupilem w zeszly czwartek a wczoraj wbilem 38lvl i ponad 300 meczy rozegranych dodatkowo nie moge sie doczekac kiedy wroce do domu i odpale ponownie. Gra bedzie tylko sie rozrastac i znajac Blizz bedzie sie to dzialo dosc regularnie. Cholera calkowicie zapomnialem o Doom-ie :/

Magia blizzarda znowu zadziałała. Jakoś nie kojarzę, żeby gierka była mocno hypowana na forum przed premierą, a teraz prawie wszyscy tłuką

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problemy z kodami na skiny dla postaci? Kupiłem angielską wersję, w środku był kod na skin dla Wdowy. Po wpisaniu go na Store, niby w bibliotece w dodatkach do Overwatch widnieje i teoretycznie jest zainstalowany. Jednak gra go nie widzi. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że był to kod z wersji ang, a z polskiego Store'a pociagnelo mi skin do polskiej wersji gry. Nie mogę tego usunąć, ani ściągnąć ponownie.

Odnośnik do komentarza

Ale sie wczoraj za(pipi)iscie gralo i padlo kilka zyciowkek :D 26 Killi Reinhardt-em 32 Reaperem i ponad 12k heala Lucio. Ta gra nie staje sie gorsza juz po 2 tygodniach grania praktycznie tylko w nia. Powaznie kto sie jeszcze zastanawia niech bierze zeby potrenowac przed Ranked.

"czy ty (pipi) w ogole umiesz leczyc ta Mercy?" xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...