Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Uhu, pierwszy balansujący patch na PC do overwatcha :)

 

A new patch is now live on Windows PC. Read below to learn more about the latest changes.

To share your feedback, please post in the General Discussion forum.
For a list of known issues, visit our Bug Report forum.
For troubleshooting assistance, visit our Technical Support forum.

Please note that many of these changes will be rolled into a larger patch for PlayStation 4 and Xbox One at a later date.

  • McCree
    • Peacekeeper - Alternate fire
      • Recovery time (i.e. the amount of time before McCree starts reloading) decreased from 0.75 seconds to 0.3 seconds
      • Bullet damage decreased from 70 to 45 (Probably reverse patch form this)

Developer Comments: McCree was performing too well against all targets, making him feel like a must-pick in many situations. By reducing the damage of his alternate fire, McCree is now significantly weaker against tanks like Roadhog and Reinhardt, but still maintains his lethality against smaller targets like Tracer and Genji.

  • WidowMaker

    • Widow’s Kiss - Alternate fire (Scoped Shot)
      • Base damage decreased from 15 to 12
        • Note: Scoped shot damage multiplier remains unchanged
      • Headshot damage multiplier increased from 2x to 2.5x
      • Players must now wait for the unscoping animation to completely finish before scoping
    • Infra-Sight (Ult)
      • Ultimate charge cost increased by 10%

*Developer Comments: In the right hands, Widowmaker can often feel unstoppable—even when just landing body shots instead of critical heads shots. The changes to her alternate fire weaken body shot damage while leaving her headshot damage unchanged. Additionally, we felt her Ultimate ability, Infra-Sight, was coming up a little too frequently, especially considering its impact on the game. *

  • Bug Fixed
    • Improved stability of the High Bandwidth option in Custom Games
    • Fixed a bug that allowed Mercy to gain Ultimate charge whenever damage boosting an ally who was attacking a barrier or Ice Wall
    • Fixed a bug that allowed Reaper to Shadow Step to unintended locations on a certain maps
    • Fixed an issue with collision on certain areas of Dorado not blocking line of sight
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi też od razu się nie pojawił. Trochę cierpliwości i w końcu będzie. A swoją drogą to bez rewelacji ten skin.

A długo czekales? Kod zrealizowałem w sobotę, albo w niedzielę. Skin jest ciągle niedostępny. Cały czas się zastanawiam czy zgodność wersji językowych nie ma tu nic do rzeczy. Jak mówiłem mam angielską wersję, w bibliotece (gram na PS4) mam jakby dwa Overwatche. Jedna ikona od gry na płycie. Druga to cyfrowka, która ewentualnie mogę kupic. Z tym, że przy tej drugiej w powiązanych elementach mam ten skin, teoretycznie zainstalowany. Nie są rady go usunąć. Kiedy wybieram grę z płyty w powiązanych elementach nic nie ma. Niby to tylko głupia skórka, ale jednak mnie to trochę w(pipi)ia
Odnośnik do komentarza

 

Mi też od razu się nie pojawił. Trochę cierpliwości i w końcu będzie. A swoją drogą to bez rewelacji ten skin.

A długo czekales? Kod zrealizowałem w sobotę, albo w niedzielę. Skin jest ciągle niedostępny. Cały czas się zastanawiam czy zgodność wersji językowych nie ma tu nic do rzeczy. Jak mówiłem mam angielską wersję, w bibliotece (gram na PS4) mam jakby dwa Overwatche. Jedna ikona od gry na płycie. Druga to cyfrowka, która ewentualnie mogę kupic. Z tym, że przy tej drugiej w powiązanych elementach mam ten skin, teoretycznie zainstalowany. Nie są rady go usunąć. Kiedy wybieram grę z płyty w powiązanych elementach nic nie ma. Niby to tylko głupia skórka, ale jednak mnie to trochę w(pipi)ia

Nawet nie wiem bo jak zauwazulem, że od razu nie zadziałał to odpuściłem i po jakimś czasie sprawdzając ponownie skin był dostępny. Ale może u Ciebie rzeczywiście jest problem ze zgodnoscia.

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy w trybie dominacji na poczatku trzeciej rundy masz juz 30 Eliminacji i prawie 10k Heala jako Lucio, robisz zyciowke tylko po to zeby zobaczyc komunikat... Disconnected from Battle Net i masz ochote wy(pipi)ic telewizor przez okno.

Wrzuć jak możesz jakiś gameplay jak osiągasz takie wyniki w leczeniu tą postacią. Po krótkim ograniu Lucio to jedyna postać, która kompletnie mi nie podeszła więc przy wskazówkach może zmienię zdanie

Odnośnik do komentarza

Luckiem trzeba się dużo ruszać, starać się trzymać z tyłu za innymi postaciami z Twojej drużyny, używać "leczących" utworów ("przyspieszające" przydają się głównie do szybkiego dotarcia na pole bitwy lub ucieczki, kiedy pozostali członkowie drużyny zginęli) i wykorzystywać Potencjometr w przypadku nagłego spadku zdrowia. To moja ulubiona postać w grze, jest dobrym supportem i jednocześnie potrafi nabić dobre K/D ratio. Mój rekord to ponad 18.000 wyleczonych punktów obrażeń :)

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

 

To uczucie kiedy w trybie dominacji na poczatku trzeciej rundy masz juz 30 Eliminacji i prawie 10k Heala jako Lucio, robisz zyciowke tylko po to zeby zobaczyc komunikat... Disconnected from Battle Net i masz ochote wy(pipi)ic telewizor przez okno.

Wrzuć jak możesz jakiś gameplay jak osiągasz takie wyniki w leczeniu tą postacią. Po krótkim ograniu Lucio to jedyna postać, która kompletnie mi nie podeszła więc przy wskazówkach może zmienię zdanie

 

 

Warto zmienić w jego ustawieniach, by przytrzymanie shifta odpowiadało za przyśpieszenie. O wiele wygodniej moim zdaniem.

 

EDIT: No i jego skill Soundwave, kiedy typy mają za plecami spad w dół, zawsze robi robotę  :Coolface:

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...