Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Do calaka są potrzebne acziki w multi w którego zapewne już nikt nie gra, także powodzenia.

No teraz akurat multi na pewno odżyje. 

 

Rayos porównywanie calaka do platyny jest bez sensu. Platyna to tylko trofiki z podstawki, calak to wszystkie osiągnięcia, również za multiplayer, który ma dużo trudnych osiągnięć z dlcków. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

suteq, wiem, ale sporo też doświadczy po raz pierwszy. ja sobie odpuszczę raczej, zostawię te magiczne chwile i wspomnienia w spokoju :)

 

calak jest czasochłonny ale nie trudny, choć teraz może być ze względu na liczebność graczy.

niemal na wszystko idzie się ustawić, niektóre w zasadzie tylko na ustawce do ogarnięcia. kwestia jedynie w liczbie graczy a tych potrzeba 6 albo 8 do kości chociażby. resztę w 4 idzie pyknąć. XP da się farmić dość łatwo, później niemal co weekend było x2 więc pewnie teraz też będzie. kurna jak sobie przypomnę to chyba 4 legendę miałem wbitą.

Odnośnik do komentarza

 

Do calaka są potrzebne acziki w multi w którego zapewne już nikt nie gra, także powodzenia.

No teraz akurat multi na pewno odżyje. 

 

Rayos porównywanie calaka do platyny jest bez sensu. Platyna to tylko trofiki z podstawki, calak to wszystkie osiągnięcia, również za multiplayer, który ma dużo trudnych osiągnięć z dlcków. 

 

 

No w sumie racja ;) 

Odnośnik do komentarza

suciu, spotkamy się na polach buraków ścigając kangury. prerię zostawię w departamencie epickich wspomnień sprzed lat. są gry które kochasz ale nie chcesz do nich wracać po 6 latach żeby nie psuć sobie wspomnień i doznań, które już jakby nie patrzeć zostały ukształtowane przez nowe gry, nowy framerate itd. i to jest ta właśnie gierka. będzie w serduszku forever, ale w serduszku zakopana ;)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

suciu, spotkamy się na polach buraków ścigając kangury. prerię zostawię w departamencie epickich wspomnień sprzed lat. są gry które kochasz ale nie chcesz do nich wracać po 6 latach żeby nie psuć sobie wspomnień i doznań, które już jakby nie patrzeć zostały ukształtowane przez nowe gry, nowy framerate itd. i to jest ta właśnie gierka. będzie w serduszku forever, ale w serduszku zakopana ;)

Nie wiem czy Ci wybaczę takie oplucie.  :cray:

Odnośnik do komentarza

suciu, spotkamy się na polach buraków ścigając kangury. prerię zostawię w departamencie epickich wspomnień sprzed lat. są gry które kochasz ale nie chcesz do nich wracać po 6 latach żeby nie psuć sobie wspomnień i doznań, które już jakby nie patrzeć zostały ukształtowane przez nowe gry, nowy framerate itd. i to jest ta właśnie gierka. będzie w serduszku forever, ale w serduszku zakopana ;)

Nie tak dawno temu odpaliłem drugiego Wiedźmina i nie mogłem uwierzyć, jak bardzo postarzala się ta gra. RDR nawet nie ruszam, niech wciąż będzie GOTY 10/10 ze znakiem jakości PSX Extreme :P
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No spoko tylko Wiesiek 2 nawet na premierę był troszkę drewniany więc to logiczne, że się źle zestarzał chociaż grałem miesiąc temu i owszem początek był trudny, ale po godzinie-dwóch zapomniałem o niedogodnościach. W RDR grałem w 2013 roku i bawiłem się tak samo jak NA PREMIERĘ. Dobrze zaprojektowane gry się dobrze starzeją, a gry Rockstar zdecydowanie do takich należą. :) 

Odnośnik do komentarza

Tak, Wiedźmin 2 był trochę drewniany w dniu premiery jeżeli chodzi o animacje w dniu premiery (come on, wszystkie RPGi były i są trochę drewniane, W3 też) ale do dzisiaj wygląda genialnie.

 

Ostatnio odpaliłem RDR na PS3 i jest trochę pustawo, ale technicznie dalej jest świetnie. Nie przesadzajcie z tym starzeniem się gier. Między PS3 a PS4 nie było takiego skoku jak między PS2 i PS3 więc gry starzeć będą się znacznie dłużej.

Odnośnik do komentarza

zaje.biscie, RDR to jest przeciez gra generacji. to byl niesamowity sztos - w 2008 az zal bylo konczyc. do dzisiaj pamietam jak za gnoja na premiere typ mi wyjmowal odlozona wersje na ps3 w media markcie za 199 PLN i nie wierzylem ze zaraz bede mogl zagrac.

 

A 8 lat pozniej juz wielkiego chu.ja z tej gry pamietam wiec bedzie sie ogrywac rownie dobrze jak na premiere #wierze

 

Plus dodanie gry do BC musi oznaczac ze ogloszenie sequela przez Rockstar juz na pewno jutro :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...