Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że jakby było te 16 osób i każda by wrzuciła miesięcznie 2-3 euro do budżetu to myślę, ze na każdy miesiąc nawet jakby 2 osoby obchodziły urodziny było by na solidne gierki (nie musza być kupowane konkretnie na steamie tylko tak jak mówi velius nie jakies g2a) moje najdroższe na wishliscie kosztuje 17 eur wiec tez bez szaleństw hehe. W grupie każdy podaje datę urodzin, robimy zrzute i kupujemy dajmy na to jedną gierke z 1 miejsca na wishliscie.

Odnośnik do komentarza

Mysle ze bedzie w cholere wiecej niz 16 osob...no ale moze mam taka propozycje. Zalozmy juz ta grupe, zacznijmy powoli dodawac osoby i zbierac daty z urodzinami i gdy sie juz zamknie zobaczymy ile osob przypada na miesiac, bo jak jakos porowno to sie ustali abonament,a jak duzy rozrzut to pomyslimy jak to rozwiazac. Napewno bedzie latwiej niz gdybac na sucho.

 

bluber to wymyslil wiec moze zalozyc grupe, ale pewnie Rayos juz taka zrobil i siedzi z palcem nad guzikiem "invite" az damy znak :cool:

Odnośnik do komentarza

Mysle ze bedzie w cholere wiecej niz 16 osob...no ale moze mam taka propozycje. Zalozmy juz ta grupe, zacznijmy powoli dodawac osoby i zbierac daty z urodzinami i gdy sie juz zamknie zobaczymy ile osob przypada na miesiac, bo jak jakos porowno to sie ustali abonament,a jak duzy rozrzut to pomyslimy jak to rozwiazac. Napewno bedzie latwiej niz gdybac na sucho.

 

bluber to wymyslil wiec moze zalozyc grupe, ale pewnie Rayos juz taka zrobil i siedzi z palcem nad guzikiem "invite" az damy znak :cool:

 

dokladnie tak :lapka: to już? 

Odnośnik do komentarza

Dobra wpierw niech sie zapisze odpowiednia i osteczna liczba osób która miesięcznie będzie chetna zrobić zrzutkę oraz niech wszyscy podadzą swoje daty urodzin. Btw zaprosiłem kilka osób, które wiem, że chcą ale ci co by chcieli jeszcze to piszcie tutaj to rajos albo ja was dodamy do grupy.

Odnośnik do komentarza

Ja ma zone i dziecko, swoj problem rozwiazalem poprzez sprzedaz PS4 i skupienie sie na PC + handheld, w takim przypadku jedna docelowa platforma do grania to jest to.

 

Zaoszczedzilem mase czasu glownie na tym ze nie musze czekac 15 godzin az mi sie sciagna aktualizacje i gram kiedy moge, a nie kiedy konserwacje pozwola :cool:

Odnośnik do komentarza

Na X360 problemów z aktualizacjami nigdy nie miałem. Z kolei jak syn był na etapie warzywa (takie coś, co więcej śpi, niż nie śpi i się prawie nie rusza) przeszedłem wszystko co chciałem na PS2 (i kilka rzeczy na PC), później doszła córka, a teraz oboje już w szkole, to prawie armageddon jest. I pomyśleć, że dopiero podstawówka.

 

No, ale nie o dzieciach my tu, także ten, tego, przepraszam za zamieszanie. 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Troszkę spóźnione bo widzę,że tu już trwa gorąca dyskusja na temat nowego pomysłu ale również chciałem podziękować Veliusowi za pomysł i organizację. Podobnie jak reszta spodziewałem się raczej takiej zabawy w kupowanie gierek do paru euro ale to co się działo przez te kilka dni to był doprawdy zacny event z masą niespodzianek jakie sobie ludzie serwowali.

Ja może zbytnio nie zaszalałem jeśli chodzi o zakupowe szaleństwo bo też budżet miałem w grudniu troszkę napięty ale myślę,że jeśli w następne święta odbędzie się druga edycja forumowych mikołajków to odłożę troszkę więcej kasy by również pobawić się w hojnego mikołaja :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na X360 problemów z aktualizacjami nigdy nie miałem. Z kolei jak syn był na etapie warzywa (takie coś, co więcej śpi, niż nie śpi i się prawie nie rusza) przeszedłem wszystko co chciałem na PS2 (i kilka rzeczy na PC), później doszła córka, a teraz oboje już w szkole, to prawie armageddon jest. I pomyśleć, że dopiero podstawówka.

 

No, ale nie o dzieciach my tu, także ten, tego, przepraszam za zamieszanie. 

 

To najgorsze przede mna :obama:

 

Chociaz mojego warzywkiem bym nie nazwal, ciagle chce z rodzicami siedziec i spi tylko w nocy :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...