Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Jak (pipi) w 16 h wszystko? ;o

Dość łatwo mi szło z przeciwnikami, mało ginąłem mimo najtrudniejszego poziomu (Laserkrafwerk one shot OP :D), znajdźki są dość łatwe do zebrania z wyjątkiem kilku na całą grę które są dobrze ukryte, starałem się rozglądać i większość wpadło w czasie gry a perki to prościzna oprócz tych z granatami  :dunno:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Takim bossem to nie jestem :D Jak skończyłem i powtarzałem chaptery to zaglądałem do poradnika bo np. kod do enigmy chyba w 4 chapterze jest tak schowany, że to przegięcie, nie znalazł bym tego nawet liżąc każdą ścianę, do tego jest w obszarze który można całkiem ominąć w czasie gry (i tak też się stało w moim przypdaku).

Odnośnik do komentarza

Hehe Adi miałem tak samo, dostałem na świeta rok temu Wolfa i też jechałem dopóki calak nie wpadł (a bardzo prosty jest więc żaden wyczyn) u mnie coś koło 20h wpadł także luzik, ale podjarka mocna, szkoda, że ten standalone dodatek dużo słabszy imo. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś chętny jeszcze na tego tomzacza?

 

https://zrzutka.pl/9d7dwj

 

:lapka:

 

Ja bym jedno ojro dla niego dał, ale może Ci normalnie przeleję, Kryspin? Bo inaczej to prowizja tych platnosci.pl to cała złotówka, bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się, że będę się nudził a dostałem hektolitry oldchoolowego miodu płynącego z ekranu, serio Wolf mi przypomniał najlepsze czasy FPSów  :fsg:

Jeszcze raz dzięki Teddy, trafiłeś w 100%  i dzięki Velius za wyjście z tą inicjatywą (gonie cię na truesteamachievements, już niedługo :D:master:

No i elegancko. Dla mnie ten Wolf to najlepszy FPS od dawna. Czysta, brutalna rozwałka ze świetnym klimatem i gunplayem. Do tego fajna fabuła i postać Blazkowicza (uwielbiałem te jego monologi). Ja niestety nie mam dostępu do swojego smoka w tym okresie, więc prezentami zacznę się bawić dopiero po okresie świąteczno - sylwestrowym. Będzie nadrabianie zaległości :banderas:

Odnośnik do komentarza

Co ty Velsu to ja nawet nie

Skończyłem oglądać odcinek serialu, wchodzę na STEMA a tam powiadomienie, gift od Veliusa na nowy rok w postaci Heavy Bullets  :obama: Dziękuję ! :master:

 

Mam nadzieje ze sie podoba, wiem jakie to wspaniale uczucie i adrenalinka gdy wyskakuje ten maly monit "Otrzymano prezent" na STEMIE w najmniej spodziewanym momencie, gdy zastanawiasz sie od kogo i co to moze byc, dlatego chcialem zeby jak najwiecej osob doswiadczylo tego wspanialego uczucia, nawet jezeli nie zawsze stac mnie na sprezentowanie jakies ultra bomby.

 

nie wiem do konca co to jest ale miales na wishlist wiec nie moglem sie powstrzymac, zwlaszcza ze nastepny taki piekny okres na robienie prezentow dopiero za rok :reggie:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...