Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Termin zapisów do końca grudnia, konkretna date podam pozniej.

Konca grudnia? A to wyprzedaż zwykle nie kończyła się w okolicach sylwestra?

 

Także co w przypadku, jeśli ktoś kupi gifta gry, a "wybraniec" zdąży zakupić dokładnie tę samą grę? W końcu w przypadku Flashów i Daily nie ma wiele czasu na decyzje.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

 

Ooooooo ! Bro force chcę! :) znalazłem grę której nie mam a chce:)

 

Velius wyślij mi listę dobrych japonskich gierek to coś dobiore

 

Ciezko bedzie bo masz sporo dobrych gier. Popatrz moze na moja liste i cos znajdziesz. Jak nie masz jeszcze Undertale to must have :banderas:

 

Mam Cie dopisac czy jak?

 

 

 

No dopisuj :D JA coś fajnego kupie komuś a to ktoś ze mną będzie miał problem :D

Odnośnik do komentarza

 

Termin zapisów do końca grudnia, konkretna date podam pozniej.

Konca grudnia? A to wyprzedaż zwykle nie kończyła się w okolicach sylwestra?

 

Także co w przypadku, jeśli ktoś kupi gifta gry, a "wybraniec" zdąży zakupić dokładnie tę samą grę? W końcu w przypadku Flashów i Daily nie ma wiele czasu na decyzje.

 

 

Konca grudnia to bardzo w przenosni i umownie, myslalem w okolicach 20-tego grudnia. Pisalem tego posta o 2 w nocy, po kilku godzinach usypiania małego wiec ten tego :pipi:

 

No bez przesady, flashe trwaja te 6-12 godzin, a jak sie zakupi gre to znika ona z listy WL, wiec musialby to byc niezly przypadek zeby dwie osoby w tym samym momencie zajrzaly, kupily i oplacily...owszem moze sie zdarzyc, ale raczej malo prawdopodobne.

 

No ale fajnie jakby ludzie mieli jednak to na uwadze i nie wrzucali gry na 1-2 miejsce listy i za kilka godzin kupowali ja sami. Wrzuccie tam cos co raczej nie jest nagłą potrzeba.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja nad wish listą muszę poważnie pomyśleć bo wybiorę jakieś indie perełki i japońskie giereczki także dajcie mi z tydzień

 

Rzuce kilka gierek dla inspiracji. Japonskie (i nie tylko) gierki warte uwagi:

 

Recettear Item Shop Tale - moja ulubiona gra na Steam :banderas: .Jrpg gdzie prowadzisz sklep dla bohaterów, zdobywasz towary i musisz splacic dług ojca wnoszac co miesieczna rate, jak sie nie uda splacic raty to game over.

Undertale - kozak gierka

The Legend of heroes trails in the skies - jrpg z psp/vity w starym stylu, naprawde swietna gra warta kazdych pieniedzy

Ikaruga - port z gamecube, mega trudne, nie moge przejsc drugiej planszy xDDDDDDD

Jak ktos nie ma konsol nintendo a lubi side scrolle stare to Shantae jest spoko

Gry z zerii Final Fantasy

Lethal League

Her Story

Papers, Please

Grandia II

Cinderella Escape

Higurashi When they Cry

D4

Puzzle Quest

Divinity II Developer's Cut ( :banderas:)

Amnesia

Anno 1404 (Steamowa wersja ma zdjety DRM)

HuniePop

Long Live the Queen

Might and Magic Clash of Heroes

Rogue Legacy

Shovel Knight

Resident Evil Remake

Banished

The Banner Saga

Tales of Maj'Eyal

Hand of Fate

Cała seria YS

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

To ja też może pomogę

 

Unwritten Tales 1 i 2  <-- genialne przygodówki w stylu starych części monkey island

 

The Banner Saga < -- dla mnie goty tamtego roku rpg w świecie vikingów

 

Jotun < - przegenialna gra o ekploracji i walkach z bosami

Kingdom <-- sam to chce podobno genialny mix kilku gatunków

 

Sunless Sea <-- rogue like na morzu !

 

Baldurs Gate 2 Enchanced Edition <-- jak ktoś nie grał to najlepsza wersja jednego z najlepszych rpg

 

Gemini Rue , Dex i Technobabylon <-- cyberpunk w 3 odsłonach

 

Age of Wonders 3 <-- bardzo dobra strategia polecam

 

Space Colony <-- bardzo dobry symulator koloni kosmicznej

 

Homeworld hd <-- dwie części przegenialnej strategi kosmicznej w hd !

 

HuniePop <-- :banderas:

FTL <-- mała gra a naście godzin mi zjadał z życia

 

Grey Goo <-- stracraft od innych autorów i w oldscholowym stylu z oprawą która zawstydza blizzarda

 

majesty 2 <-- śmieszna strategia w której nie jesteś bohaterem a królem który bohaterów werbuje :D

 

Ori and the Blind forest <- perełka indie z tego roku

 

Shadowrun Dragonfall <-- cybernetyczne elfy i orki czy krasnoludy tylko tutaj :D

 

Valkyria Chronicles <-- jak nie graliście na ps3 pozycja obowiązkowa mix strategi i rpg.

 

This War of Mine <-- polska perełka indie

 

Vampire Masquarade Bloodlines <-- gra swojego czasu niedoceniona i zabugowana obecnie do ogrania z masą patchy i modów goty giereczka.  Wampirzy rpg.

 

The Vanishing of Ethan Carter <-- następna perełka od polaków tym razem walking symulator.

 

Brutal Legend - Jakc black jako król metalu. Gra ta to jedna z moich ulubionych gierek ostatniej generacji.

 

SOMA <_ świeża sprawa od twórców amnesi

 

Pewnie jeszcze 3 x tyle gier można polecić ale wybrałem te niszowe lub stare .

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...