Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Ja przez te zmiany nicków też już czasem się gubię kogo to mam w znajomych xD

Klikasz na strzaleczke przy ich nicku na liscie znajomych --->Add nickname ---> wpisujesz nick z forum i moge sobie zmieniac nicki co 5min a i tak bedzie wiedzial kto jest kto.

Odnośnik do komentarza

coś jest nie tak bo wysłałem prezent ale i tak trafił do mojego ekwipunku i tam czeka jako prezent :) Tak powinno być czy steam coś psuje na razie ?

 

 

Ja mogę organizatorowi coś po świętach wysłać jak już na pewno nie trafie w to co zakupi ci twój święty mikołaj :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Steam ma problemy bo 100000000 milionow osob naraz probuje zobaczyc co tam ciekawego jest. Dodakowo 80% gier nadal bez promocji a niektore maja stare promo z weekday sale.

 

Jezeli steam dziala jak kupa i wishlista nie dziala to nic nie kupujecie bo steam sale dopiero powoli startuje i niektore ceny napewno ulegna zmiane, wiec nie wyrzucajcie kasy w bloto :frog:

Odnośnik do komentarza
Gra Shovel Knight została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki.Zagraj teraz
Gra Ys VI: The Ark of Napishtim została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki. Zagraj teraz
Gra Black Mesa została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki.Zagraj teraz
Gra Undertale została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki. Zagraj teraz
Gra Labyrinthine Dreams została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki. Zagraj teraz

 

raven Ty wariacie :obama::banderas::fsg:

 

I Rayosek kochany tez mi cos podarowal, chodzenie po labiryntach, dziekuje  :drag:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

:banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas:

 

Dzięki kolego! 3 gry z wish listy na raz i dodatkowo dwie o których nie miałem pojęcia a z opisu bardzo mnie zaintrygowały.  Oficjalnie najlepsze prezenty jakie dostane w te święta już za mną.

 

 

 

 

 

 

12391412_1077183302321543_8270087826490310261984_1077183242321549_40622543597808

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...