Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

sorry za jakość. na szybko, byle jak, max zoom, żadnych ustawień czy filtrów a do tego na jakiejś zacienionej szutrówce.

 

viumXES.jpg

 

naklejka na tylnej szybie mówi wszystko o tej furze :D boże jakie to jest (pipi)a piękne, jak to wygląda, jak to jeździ, brzmi i ile radości pompuje to ja cie pierniczę. a to zaledwie demo. jak wyjdzie pełna wersja to chyba zesram się przed konsolą. jutro pokatuję resztę aut. co jak co ale nie dość że sprostali oczekiwaniom to jeszcze dorzucili do pieca ostro. aż strach się bać jak następna odsłona może się prezentować. 

Odnośnik do komentarza

Mnie demko również zachwyciło. Model jazdy bez zmian czyli ciągle ideał, grafa miód. Ocean na horyzoncie już nie wygląda jak wypełnienie w Paintcie , efekty pogodowe to klasa wyżej od FH2. Samochody cudowne i w ogóle, wszystko jest takie kolorowe i śliczne.

Bardzo brakuje mi pełnej polskiej wersji językowej . Będę musiał się przyzwyczaić do tego australijskiego akcentu, bo póki co trochę mnie drażni. Ta gra nie mogła się nie udać :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

o ja,bie jak to wygląda :banderas: TA GRA JEST NIEOBLICZALNA ten motyw gdy jedziemy lambo w mgnieniu oka zostajemy rzuceni w offroad, ten soundtrack i jak to sie rusza, co sie dzieje jak spadnie deszcz :fsg: 

gram różowym lachonem nazwałem ją kiełbasa a oto moje blachy:

zdjęcie robiłem podczas erekcji więc srry za jakość ;/

21865ec00689a996med.jpg

 

mam nadzieje, że będzie dodatek w castel gandolfo bo gra jest boska

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po czym poznać, że developer gry wyścigowej wykonał pracę w 200% normy? Po tym jak wymodelował pierdoły w stylu fauna i publiczność. Chłopakom z PG chyba już się trochę nudziło pod koniec patrząc na te screeny :P

 

fh31673ptw.png

fh3037yq4w.png

 

 

 

:dynia:

CsLjS9JXgAEKU-_.jpg

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ja mam tylko jeden problem z tą grą.... ruch lewostronny :dog:

 

napierdzielam, myślę sobie co za debil ciśnie pod prąd, po chwili refleksja że to ja cisnę pod prąd :D troszkę brakuje też polskich głosów. te w oryginale dobrze dobrane i całkiem ok się słucha. warren taki typowy burak z południa, trochę jak mechanik w borderlandach od TT. mimo wszystko szkoda że nie ma lokalizacji bo ta w poprzednich częściach dawała radę i przyjemniej się jeździło.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z innych tech-info, to nie widziałem granicy okręgu rysowania tekstur i cieni jak w FH2. Pop-up mocno zredukowany/oddalony. Woda na plaży - bajka. Niektóre rośliny liściaste w lasach jak na nie wjechać, to się kładą, a później płynnie wstają :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...