Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialiście w Sferis przez Allegro z kurierem za 0 zł? Ktoś coś może o nich napisać. Terminy realizacji? Mnie kusi. Mam Sferis Partner u mnie w mieście. Może szybciej będzie z odbiorem osobistym.

Myślałem że poczekam jeszcze z zakupem ale hajp robicie niezły. Jeszcze Koval wprowadził zamęt.

Odnośnik do komentarza

Ze sferisem w zeszłym roku były jaja z wysyłką battlefronta na premierę, moja kopia przewędrowała pół kraju zanim trafiła do mojego paczkomatu, najlepsze było to że gra była zapakowana w takie pudło które żeby się zmieścić w największą skrytkę musiała zostać potraktowana z kopa. 

 

Wcześniej jak zamawiałem Sunset Overdrive nie było problemu, tylko to było sporo po premierze.

Odnośnik do komentarza

Rayos ty to w ogóle jesteś kozak. Ja bym tak nie mógł cisnąć we wszystkie części, po czym kupić trójkę i znowu grać. Horizon to genialna seria, ale w końcu, by mi się przejadla.

 

E tam, ja wlasnie kończe calakować jedynke do której wróciłem przy okazji gwg, kupiłem dwójke i robie wszystkie DLC (zostalo mi kilka mistrzostw na Storm Island), podstawka to narazie pierwszy finał a do tego robilem FH F&F calaka i za ponad tydzień trójka. Nigdy dość!

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

27.09? Ciekawe co z zamówieniami ze sklepu Sferis. Oni u siebie napisali że zestaw XO S, Forza i Fifa wysyłają od 21.09, czyli przed premierą?

 

Mają pewnie ten same zestawy co Media Expert, gdzie Fifa i FH3 są w wersji cyfrowej i już 21.09 wysyłają. Dziś rozmawiałem mailowo z ME i mi napisali, że w środę wysyłka zestawów. W np. Muve czy Karen FH3 jest w wersji pudełkowej i tam wysyłka jest dopiero po premierze gierki...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Rayos ty to w ogóle jesteś kozak. Ja bym tak nie mógł cisnąć we wszystkie części, po czym kupić trójkę i znowu grać. Horizon to genialna seria, ale w końcu, by mi się przejadla.

 

E tam, ja wlasnie kończe calakować jedynke do której wróciłem przy okazji gwg, kupiłem dwójke i robie wszystkie DLC (zostalo mi kilka mistrzostw na Storm Island), podstawka to narazie pierwszy finał a do tego robilem FH F&F calaka i za ponad tydzień trójka. Nigdy dość!

 

 

This, nigdy dość horizona :banderas: wpadł już praktycznie calak w jedynce (brakuje 3 aczków z 1000 club wymagajacych w hui kasy), horizon 2 wchlaniam jak gabka, wiecej jezdzac po swiecie, robiac wyzwania niz jezdzic po mistrzostwach, a do tego jeszcze przeciez ciagle czeka porsche i storm island :fsg: wiadomo, ze nie skoncze tego przed premiera trojki, ale jak tylko sie uporam z australia to wracam do europy :fsg: piekna seria pieknych gier 

Odnośnik do komentarza

Rayos co do 1000 cluba i tej kasy to jak juz zrobiles jakis medal w drogim aucie to możesz je sprzedać to raz, dwa najwięcej kasy trzepie się na tych nielegalnych wyscigach gdzie za jeden mozna mieć cos koło 100 tys kredytów

 

MOŻNA SPRZEDAWAĆ AUTA?! :OOOOOOOO no to tu mnie zaskoczyłeś, to będę je sprzedawał :D 

 

Co do kasy to wiem, w wolnej chwili robię jeden nocny wyścig za ~60k, ale z powylaczonymi ulepszeniami i dostaje ponad 100k, lepszy to biznes niż ten wyścig za podstawowe 100k dookoła całej mapy bo trwa milion minut, a tamten trwa jakieś 2 ;) 

Odnośnik do komentarza

Po co psuć sobie zabawę. Nie oglądam. Zaciskam oczy mocno i odwracam głowę. No może jednak zerknę ;)

Też tak macie, że boicie się o fun z tej gry? Że jednak nie sprosta? Wszystko piękne, ale jednak dużo tych Forz.

Nie pytam uzależnionych Blubera i Rayosa, który dopiero co odkrył dobre racery, więc trudno mu się dziwić.

Odnośnik do komentarza

Po co psuć sobie zabawę. Nie oglądam. Zaciskam oczy mocno i odwracam głowę. No może jednak zerknę ;)

Też tak macie, że boicie się o fun z tej gry? Że jednak nie sprosta? Wszystko piękne, ale jednak dużo tych Forz.

Nie pytam uzależnionych Blubera i Rayosa, który dopiero co odkrył dobre racery, więc trudno mu się dziwić.

Ja np nie gram w serie Motosport bo mnie nudzi za to Horizon jak dla mnie miazga bo to jedyna seria wyścigowa która potrafi zatrzymać mnie na dłużej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...