Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra kupilem ta gierke na PC, pierwszy raz mam stycznosc z Horizonami (kiedys gralem troche w FM4 na X360) no i powiem wam ze dobra ta giereczka, jest mega klimatyczna a jak muzyka dobra wleci jeszcze to po prostu pojawia mi sie usmiech na twarzy i calkowita imersja wchodzi . Jedynie do czego moge sie przyczepic to optymalizacja na PC, ale udalo mi sie ogarnac zeby miec stałe 30fpsów przy ustawieniach takich jak Xbone wiec jest luzik. 

Odnośnik do komentarza

Storm Island ważyło 3 GB, więc obstawiam coś kolo 4 GB. Dla dlc raczej nie będą robić wcześniejszego pobierania.

 

Dobra kupilem ta gierke na PC, pierwszy raz mam stycznosc z Horizonami (kiedys gralem troche w FM4 na X360) no i powiem wam ze dobra ta giereczka, jest mega klimatyczna a jak muzyka dobra wleci jeszcze to po prostu pojawia mi sie usmiech na twarzy i calkowita imersja wchodzi . Jedynie do czego moge sie przyczepic to optymalizacja na PC, ale udalo mi sie ogarnac zeby miec stałe 30fpsów przy ustawieniach takich jak Xbone wiec jest luzik. 

Na moim pc również jest stabilne 30fps po ustawieniu blokady, ale wtedy pojawia się okropny inputlag. Jest to szczególnie zauważalne po ograniu wersji na xone gdzie nie ma tego problemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja ostatnio z godzinę siedziałem i jedną ręką dodawałem, a drugą sufrowałem forumka na telefonie xD. Co Pan zrobisz, nic Pan nie zrobisz. Najlepiej na bieżąco dodawać, to nie będzie trzeba tyle czasu na jedno posiedzenie marnować.

Odnośnik do komentarza

A ja się ostatnio coś zebrać nie mogę do skończenia reszty mistrzostw... Jakoś tak.... nie chce mi się po tych kilkudziesięciu godzinach i przejechaniu każdego pojedynczego wyścigu :dunno: Co robić, jak żyć? Przejadła mi się materia chyba :(

A mówiłem nie zaliczaj na chama poprzednich części, przed premierą trójki, bo się znudzisz ;) 

Odnośnik do komentarza

No ja trójkę po finale też odłożyłem, musiałem chwilę przerwy zrobić. Ale teraz wróciłem i jest spoko. Mapa jest przytłaczająca momentami, trzeba sobie odfiltrować trochę i spokojnie po kolei cisnąć wyścigi i pokazówki PR :).

Odnośnik do komentarza

31120629190_685c2d83f8_b.jpg

 

50 skoków :frog: no ale przynajmniej w nagrodę auto za 10mln :D

Zrobiłem 50% w 5 minut, machnął bym wszystko, tylko musiałem iść do roboty ;) idealna skocznia do tego, to ta na pustyni koło tych wielkich ciężarówek. Nie musisz robić trzech gwiazdek, wystarczą skoki na kilka metrów. W laferrari nie musisz się nawet specjalnie rozpędzac.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...