Skocz do zawartości

Rez Infinite


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gra za(pipi)ista, ale wychodzi na to, że będzie już na kolejnej trzeciej już generacji konsol.

Debiut na DC, konwersja na PS2, następnie remaster w postaci wersji HD na X360, a teraz remaster remastera na PS4?

Smutne, że nie wzięli się za "dwójkę". Smutna branża.

jakby nie patrzec, to kontynuacją jest child of eden. Inna sprawa, że gierka nie jest  powiązana fabularnie (tak, rez ma swoją historię :))

 

jaram się. To jest jedna z tych gier którą warto kupic kilka razy ^^ 

Odnośnik do komentarza

Ja tez się jaram. Kochałem REZa na PS2 przechodząc i masteruąc setki razy, tak samo jak Child of Eden co świadczy o mojej platynie, której trudność oceniam 9/10.

Oby tu też było trudno i wymagająco.

Rzadko gram w tytuły ograne przeze mnie w poprzednich generacjach drugi raz w edycjach HD (vide FFVII nawet teraz nie tykam, czekając na remake), ale dla REZa zrobię totalny wyjątek!

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nikt nawet tu nie wspomniał, że dodano nowy poziom AreaX.

W nowym levelu nie jedziemy po szynach, sami sterujemy gdzie lecimy, dziennikarze po pierwszych testach VR są pozytywnie zaskoczeni tym poziomem i podjarani.

Wszystkie opinie są zlinkowane na Twitterze Enhance gemes:

 

https://mobile.twitter.com/enhance_games

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rez zgarnia wysokie noty.

 

 

  1. I don't know how this series keeps holding on, but I'm glad it does. Initially debuting as a Sega exclusive, it jumped ship to Microsoft, and now, Sony. I don't really care who gets it next, I just want more Rez.
     
     
  2. Timeless gameplay, visuals and music come together in one of the best shoot ‘em-ups of all time; with the new level and VR options only adding to the immersion.
     
     
  3. Despite it's short campaign--you can complete everything in a little more than an hour, if you're skilled--Rez Infinite is the game to buy a PSVR for. It's hypnotic and enveloping. And it's transformative, both within itself and in the wider scheme of the experiences made possible by VR. You don't want to sleep on Rez Infinite, because with the addition of more polished visual flair and the dreamy Area X, we have a new classic for the new generation on our hands.
     
     
  4. 82
    Even if you don’t have a PSVR, Rez Infinite is still the most complete version of an imaginative cult classic with deceptively nuanced gameplay, but if you do, it’s also an impressive glimpse into the transportive power of virtual reality.
     

 

Odnośnik do komentarza

Eurogamer: "15 lat po pierwszym doświadczeniu, wreszcie zagrałem we właściwy sposób w to arcydzieło. To więcej niż tekst reklamowy, że Mizuguchi zawsze wyobrażał sobie Reza w VR: ta gra wymaga VR, dając uczucie obecności i nieustannego ruchu jak nic innego. VR zaś potrzebował takiej gry jak Rez. Ten duet działa razem tak wybornie, że nie można się oprzeć.

 

Granie w Reza w VR to jak oglądanie Odysei Kosmicznej na taśmie 70mm, kiedy wcześniej oglądaliśmy tylko w pociętej wersji 4:3 na starej, pełnej szumów kasecie VHS".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

 

 

REZ zostal doceniny.

Mnie to nie dziwi, bo vr jest bardzo dobrze zrobiony i nie powoduje mdlosci.

 

Bym zapomnial, w US PSS rez jest w promocji za 23,99$.

 

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/rez-infinite/cid=UP0751-CUSA05868_00-REZINFINITE00000?CMP=pssocial:blog:game:psvrlaunchdaycoverage:10_13_16

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...