Skocz do zawartości

Wormsy - seria


DarealRadexHEJOO

Rekomendowane odpowiedzi

Topic ogólny o Robakach.

 

Z racji, że dzisiaj Robaki na steamie są za -85% kupiłem sobie Wormsy "jedynkę", Armageddon i Reloaded. Chciałem kupić jeszcze Worms World Party (do którego mam DUŻY sentyment), ale niestety remake jest popsuty i ma negatywne recenzje :frog:.

 

Które Wormsy są najlepsze (że 2D>>>>>>>>>>>>>3D to wiadomo)?

 

Które mają najlepszy multiplayer?

 

W które forumek organizuje ustawki?

 

Dyskutujmy.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Armageddon też miał super owcę :lapka: World Party dorzucił nurkującą!

 

 

O co chodzi z Worms Armageddon i Worms 2: Armageddon? Jaka jest różnica?

 

Nie zgadzam się z użytkownikiem Mejm. Styl graficzny oraz soundtrack z Armageddon i World Party jest bardzo przyjemny.

 

Worms Armageddon to staruśkie wormsy z lat 90 kiedy jeszcze były dobre. Worms 2: Armageddon to wyszły gdzieś w 2010+ na konsole, smartfony itd i nie są aż tak złe, ale to nie remake, tylko jakby kontynuacja rebootu serii. 2D, ale fizyka zrąbana i nie ma tego czegoś...

Odnośnik do komentarza

Właśnie zagrałem w Armageddon (to stare, oryginalne) przez neta.

 

Super Owca Nurkująca też tu jest.  :czezky:

 

Aż sprawdziłem :

 

 

 The Super Sheep can be upgraded to the Aqua Sheep by an unlockable cheat in Worms Armageddon or by use of the Wormpot in Worms World Party

 

no, czyli jakieś czity, pewnie dlatego nigdy jej nie widziałem w armageddonie :lapka:

Odnośnik do komentarza

PODOBNO Armageddon ma największą bazę. Próbowałem i jakoś jest na tym wormnecie. Inna sprawa, że na serwach jest gdzieś około sto-parę ludzi.  :reggie:

 

Wiem na pewno, że ludzie sr.ają na spaprany remaster genialnego Worm World Party (bugi pokroju 2 FPS przy nalocie z napalmem).

 

Będę próbował sprawdzić jeszcze jak online w Reloaded więc stay tuned.

 

To jest właśnie problem z Wormsami - wychodzi za dużo sequeli i społeczność rozdrabnia się na drobne. Powinna być jedna gierka z Wormsami raz na 5-10 lat, a potem regularne apdejty (jak w przypadku Team Fortress 2). Wormsy mogłyby być wtedy królami multiplayera konkurującymi z mobami i innymi kałnter strajkami.

 

Dział marketingu w Team 17 zasługuje na siarczystego kopa w du.pę, ale to temat na inny post.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że ludzie nie wspominają dobrze części 3D, ale ja swego czasu z Wormsami 3D bawiłem się wyśmienicie. Mam nawet oryginał gdzieś na płycie. Na STEM niestety nie ma ;/.


Wiadomo, byłem wtedy jeszcze w podstawówce, ale wciąż.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w podstawówce zagrywałem się godzinami w Worms: Armageddon, a w tle leciała ściągana muza z Kazyy Lite i eMule :fsg:

 

Potem raz poszedłem do kolegi, którego ojciec pracował w Niemczech i krótko po premierze przywiózł PS2 razem z m.in. Wormsami 3D. Ale było jaranko :obama:

Nie włącczam teraz nawet, żeby sobie wspomnień nie psuć.

 

 

 

 

 

Ale Armageddona za 2,5 ojro to sobie dzisiaj przytuliłem.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Niczego sobie nie popsujesz.

 

Ja grając online w Armageddona poczułem się jakbym popijał kakałko przy komputerku w 1999.  :rayos: I ta muzyka.  :banderas:

 

Ludzi może i jest niewiele i trzeba czasami trochę poczekać, ale są przyjaźni i grają na poziomie.

 

Nawet byłem świadkiem bardzo skillowych zastosowań ninja linki oraz używania metalowych konstrukcji do rykoszetowania granatów z bezpiecznej pozycji.  :daddy:

 

Polecam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem przed napisaniem tego posta :reggie:

 

Ale nie wiem, czy da mi te same doświadczenia. Pamiętam jakąś pierwszą misję, gdzie niby żołnierze na froncie I WŚ na jakichś płotach w ogródku byli i się szczelało z bazooki. Kurczę, destrukcja terenu w 3D robiła wtedy. Boję się sprawdzać, czy Ultimate Mayhem wciąż dostarcza takich nostalgicznych przeżyć.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wciąż płytkę Worms Armageddon, którą ojciec kupił mi i bratu w typowym sklepie komputerowym z lat 90, kosztowała wtedy 99 zł i była w tym wielkim kartonowym opakowaniu.

 

Swoją drogą, sklep funkcjonuje do dziś, prowadzą go te same typy, a jeszcze do niedawna mieli gry na PSX i Gameboya, które zostały im od premier, nie sprzedane. Same szmiry, ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...