Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=8s5CBOqr7AI

 

Oglądam ten nowy gameplay z multi i :banderas:

 

Amiens :banderas:

 

Nowe bronie: 

 

Hellriegel 1915

 

20160603153200_Standschutzen-Hellriegel-

 

Jednostrzałowy i odtylcowy Martini-Henry (to będzie mój ulubiony):

 

Martini-Henry_m1871_-_England_-_AM.03201

 

Pistolet Howdah:

 

maxresdefault.jpg

 

I uwaga XD

 

 

 

Pistolet Kolibri 2mm XDDDDDDDDDDDDDDDDD 

kolibri-16.JPG

 

 

 

Ale się nie mogę tego doczekać, rozpoczynam 9 dni z Wielką Wojną.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ale to piękne jest wszystko. Cieszę się, że DICE odrobiło lekcję historii i wygrzebało bronie, o których ja nawet nie słyszałem. Oczywiście, że niektóre z nich nie miały żadnego udziału w wojnie, ale nie czepiajmy się tego. Ten tryb Operations zapowiada się wyśmienicie. Trochę mnie denerwują te klasy Superżołnierzy i mam nadzieję, że będą odpowiednio zbalansowane, bo ten z Villar-Perosą, to trochę przesada.

Odnośnik do komentarza

Przy pierwszej misji (chociaż to bardziej tutorial) miałem ciarki na plecach, świetnie pokazali okrucieństwo wojny. Potem było już standardowo - misja w czołgu, za którymi nigdy nie przepadam w grach. Do tego bezsensowny motyw w postaci

gołębia jako grywalnej postaci xD

Zostało mi jeszcze kilka misji w ramach triala EA Access, więc może potem będzie ciekawiej. Na plus trzeba też zaliczyć grafikę, która od czasu bety multiplayera uległa znaczącej poprawie - prawdopodobnie to najładniejsza gra hulająca na silniku Frostbite wydana na XOne. Nie, nie oceniałem jej na podstawie prerenderowanych filmików, których w kampanii jest sporo ;)

 

Co do dubbingu - chociaż z reguły przechodzę gry po polsku, to głosy w BF1 faktycznie zawodzą na całej linii.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Menusy w trakcie rozgrywki dalej potrafią się przyciąć :potter: ale reszta oprawy na tip top nawet w tych 720p na One. Świetna muzyka, a wygląd mapek jest naprawde konkretny, miejscówka w mieście klimatyczna na maksa, a Forteca Fao przypomina mapki z BC2, które miały liniową strukturę, walka o flagi w Fortecy zapowiada się genialnie. No i ten zachód słońca, ktòry mamy w oddali... coś pięknego, zupełnie jak na Tatooine z SW.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Gram w demo dzięki EA Access. Nie wierzę w to co mówię, ale to jest DOBRY Battlefield. Pierwsza misja to normalny horror, przygnębienie, gaz musztardowy, żołnierze z miotaczami ognia to istne potwory z koszmarów. Ja pierdziele ten klimat i  muzyka :obama: 

Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem tak dobre wprowadzenie do misji, jak przed tą z czołgiem. Rozi będziesz wniebowzięty. Mam nadzieję, że dalej będzie równie dobrze. wracam do gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O kurde jak Rozi puścił chłopa z tym B.A.R em to się zakochałem, jak to kopie i jaki odgłos wydaje i ta rifla...

Dźwięki jak zawsze poezja od dice.

Ciekawe czy za przejście kampanii dostaje się jakieś bonusy do multiplayer, za czwórkę była jakaś broń ale ta kampania..

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Gram w demo dzięki EA Access. Nie wierzę w to co mówię, ale to jest DOBRY Battlefield. Pierwsza misja to normalny horror, przygnębienie, gaz musztardowy, żołnierze z miotaczami ognia to istne potwory z koszmarów. Ja pierdziele ten klimat i  muzyka :obama:

Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem tak dobre wprowadzenie do misji, jak przed tą z czołgiem. Rozi będziesz wniebowzięty. Mam nadzieję, że dalej będzie równie dobrze. wracam do gry. 

 

Podobno grafika to kosmos nawet na ONE, prawda to ?

Odnośnik do komentarza

Mysza - a docelowo bierzesz na PS4?

Pytam bo sam się zastanawiam mimo, że po becie średnio mi podeszło.

Tak, biorę na PS4, na Onie tylko testuje w EA Access.

 

Soul - na Onie wygląda kozacko, ale te 720p w multi po czasie męczy, rozmazane dużo rzeczy, a na takich stosunkowo dużych mapach to jest trochę uciążliwe.

Odnośnik do komentarza

Zwróćcie uwagę na kontrast między pierwszym a drugim planem. Momentami wygląda jak CoD 2. Ale nie powiem, bo wioska w dalszej części gry wygląda fenomenalnie ( w przeciwieństwie do poprzedzającego ją etapu) ALE póki co grafa to 9/10. dawno czegoś podobnego nie było w FPSach.  Plus samotna infiltracja przypomina trochę MoH :banderas: 

 

13.10.2016_10-59-12.png

 

13.10.2016_10-54-12.png

 

13.10.2016_10-41-45.png

 

13.10.2016_09-54-48.png

 

13.10.2016_09-53-36%20(2).png

 

13.10.2016_09-53-54%20(1).png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...