Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem na obu konsolach i jest widoczna roznica w grafice na korzysc ps4. Na 50" gra jest znacznie ostrzejsza gdy odpali sie ja na ps4.

 

A mowie to z bolem serca jako xbot

Gralem na obu konsolach i jest widoczna roznica w grafice na korzysc ps4. Na 50" gra jest znacznie ostrzejsza gdy odpali sie ja na ps4.

 

A mowie to z bolem serca jako xbot

Odnośnik do komentarza

Ok

 

Ok

 

 

No ja tez na Xone. Dodawac.

Albo jest trudniej jakos w multi albo ja tak lamie na razie, bo duzo gorzej mi idzie niz w becie i trialu 10h :klapek:

a myślałem że tylko ja takie odczucia mam, dostałem taki w(pipi), że aż strach 13:17 kiepsko w statach ale ważne że team wygrał całą Operacje (btw świetny tryb z wprowadzeniem na początku rundy)

Odnośnik do komentarza

Czym się przejmujecie? Nie licząc TDM Battlefield to gra związana z wykonywaniem celów, więc od fragów bardziej liczy się gra drużynowa i walka o przejęcie bądź utrzymanie terenu. Wczoraj grając Operacje miałem K/D Ratio na poziomie 0,3, ale grałem cały czas medykiem, więc wolałem wskrzeszać kompanów i wskazywać cele jako lider drużyny. W tabeli wyników byłem na 4. miejscu, więc miałem poczucie dobrze spełnionego obowiązku :) Za to właśnie lubię tę grę. Póki co gram jeszcze w triala na EA Access, ale po przejściu Gearsów pomyślę o zakupie pełnej wersji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Opinie o multi na Xbąku mile widziane. Jak to chodzi, animacja, lagi itp. Samą prawdę i tylko prawdę. Z góry dzięki :*

U mnie co chwila miga ikona sygnalizująca słabe połączenie z serwerem. Może to przez mojego neta, a może to ma jeszcze związek ze wczorajszymi atakami.
Odnośnik do komentarza

Jak nie gramy w ogarniętym teamie to nie ma co liczyć na podnoszenie przez medyków. Ludzie na PS4 to jakieś retardy, lata Ci medyk na Tobą, ale po co podnieść... Janusze wszędzie.

Podczas tych 3 dni wcześniejszego dostępu lepiej to wyglądało i byłem często podnoszony. Jest też możliwość, że ci medycy nie mają strzykawek tylko granaty nasadkowe, ale nie wiem czy wtedy ich odległość pokazuje na ekranie.

Odnośnik do komentarza

Trofea za 2 rangi w multi są zbugowane.

 

 

No i bronie supporta to jakiś żart, powinny zostać zbuffowane.

 

Gdyby nie moździerze to by była bezużyteczna klasa. Ustrzelić kogoś tymi karabinkami to cud. Już w becie karabiny maszynowe były beznadziejne i widzę , że nic się nie zmieniło. 

 

Duży pozytyw za to granat gazowy bo ładnie go zbufowali.

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam sterowania. Co za idiota wymyślił jazdę pojazdami lewym drążkiem. Zarazem chwała temu, kto dał stare BF-owskie sterowanie pojazdami (weteran).

 

BTW - Jak macie poustawiane czułości? - no nie mogę się totalnie wstrzelić z ustawieniami jak narazie. 

 

ja mam czułość drążka na 80%  i w trybie celowania 60 %, też miałem problem z tym na początku ale teraz gra mi się bardzo dobrze przy takim ustawieniu 

 

z broni polecam najbardziej pierwszą jaka jest u medyka do odblokowania czyli Cei-Rigotti(okopowy), chyba najlepsza jak dla mnie, reszta ssie trochę 

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak nie gramy w ogarniętym teamie to nie ma co liczyć na podnoszenie przez medyków. Ludzie na PS4 to jakieś retardy, lata Ci medyk na Tobą, ale po co podnieść... Janusze wszędzie.

Wiesz.. sporo graczy z CoDa przerzucilo sie na BF, wiec nie ma co sie dziwic.

Ale ty nie grasz na konsolach to po co się wypowiadasz?

 

 

Gram. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...