Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest grane z Drednotem,ale jak dzisiaj nad nim przelatywałem to ściągnęło mnie jakby magnesem do niego i tak czekałem do końca gry  ;)

 

11jyro6.jpg

 

 

Taki protip,ps4 ma opcje robienia screenshot wiec nie musisz robic zdjecia telefonem :lapka:

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Dice podalo nazwy wszystkich dodatkow i dali male opisy:

 

 

In the name of the tsar

ENTER THE WAR’S BIGGEST FRONT WITH THE RUSSIAN ARMY AND FIGHT IN SNOW-COVERED RAVINES AND A FREEZING ARCHIPELAGO IN 4 NEW MAPS.
 

 

large.img.jpg

 

 

Turning Tides

PARTI(pipi)TE IN THE AMPHIBIOUS WARFARE OF WW1 AND ENGAGE IN THE DAREDEVIL ZEEBRUGGE RAID, THE GALLIPOLI OFFENSIVE, AND MORE.
 

 

large.img.jpg

 

Apocalypse

 

GO OVER THE TOP IN THE MOST INFAMOUS BATTLES OF WW1. CONQUER BITTERLY CONTESTED GROUND WITH BRUTAL TOOLS AND UNIQUE WEAPONS.

 

large.img.jpg

Odnośnik do komentarza

Mapki w Polsce, hah, wiedziałem <333

 

 

Dodatek z Francuzami wyjdzie 14 marca dla posiadaczy Premium, a 28 będzie dostępny dla wszystkich.

 

 

  • W imię cara - dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutych lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.
  • Niespokojne wody - bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej – niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.
  • Apokalipsa - weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.
Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Mam i ja.Podchodziłem nieufnie do nowego BFa,tematyka na plus ale od czasów Bad Company 2 nie grałem już w gierki od Dice'a.

Całe szczęście,że była akcja z darmowym tygodniem w ramach EA Access i nie mogłem przegapić takiej okazji by obadać tytuł.

Wystarczył jeden dzień testów i następnego już wiedziałem,że trzeba będzie się zaopatrzyć w swój egzemplarz.

Gra się świetnie,mapki mają bardzo dobry design. Bronie ok, choć zagęszczenie maszynówek na mapkach troszkę wkurza. Do tego genialny klimat wojny,potęgowany przez bardzo dobre audio. Na duzy plus tryb "Operacje", który na myśl przywodzi troszkę podobny z Red Orchiestry 2.

Dawno już nie miałem fazy na multi w jakiejś grze,a przy tym mieć syndrom "jeszcze jednego meczyku".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...