Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie to (pipi), ale z drugiej strony samego DC z Francuzami nie opłaca się brać,jeśli za chwilę ma być DLC z ruskimi :dunno:

 

Bierz sp imo, dostęp do dlc wcześniej, jakieś dodatkowe mapki, jak będziesz sporo grał to na pewno się opłaci. Nie rób tego błędu i nie kupuj osobno dlc jak ja :)

Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj troche po dluzszej przerwie i zapomnialem juz jak ta gra potrafi byc fajna. Gram glownie medykiem i sprinty pomiedzy wybuchajacymi granatami aby podniesc caly oddzial zaorany przez nalot daja mase satysfakcji :banderas:

 

e: nie połączyło postów :frog:

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Miasteczko też fajne,choć nie robi takiego wrażenia jak te pola maków. Jeszcze jak się znajdzie fajną miejscówkę i oświetlenie dobrze się "ustawi" to doprawdy klimacik pierwsza klasa.

Broni jeszcze nie testowałem bo wpierw muszę je odblokować. Pewnie troskę to potrwa bo dotychczas i tak korzystałem przez 90%czasu z jednej giwary w ramach danej klasy.

Mnie ciekawi czy wrzucą Tannenberg do dodatku z carskim wojskiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Z takich potwierdzonych informacji, to będziemy wojować o Przełęcz Łupkowską i jej tunel:

 

3031791_przelecz-lupkowska.jpg

 

Będziemy szaleć huzarami w Ofensywie Brusiłowa na ziemiach Księstwa Galicji i Lodomerii:

 

%D0%92_%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%83%21

 

Zastanawia mnie ten "skuty lodem archipelag". Jakieś bitwy w Finlandii? Estonii? To będzie ciekawe. Mamy zatem jeszcze jedną mapkę - Tannenberg? Gorlice? Kostiuchnówka? Jeziora Mazurskie? Czy nas wrzucą na Kaukaz przeciwko Turkom? Przekonamy się w czerwcu, bo na E3 mają być szczegóły tego dodatku.

 

Co mnie jeszcze swędzi, to jakie nowe bronie dostaniemy. Idąc trendem "jedna broń, jedna klasa", to przewiduję takie spluwy:

 

Automat Fedorowa dla szturmowca:

 

1200px-Avtomat_M1916_Fedorov.JPG

 

Mosin-Nagant dla snajpera:

 

Mosin-Nagant_M1891_Dragoon_-_Ryssland_-_

 

Ale co z medykiem i wsparciem? Wojska rosyjskie używały Madsenów i francuskich Chauchatów. Nie produkowały w czasie Wielkiej Wojny żadnych karabinów maszynowych i ciężko coś naciągnąć. To samo jeśli chodzi o karabiny pół-automatyczne. Także wydaje mi się, że dostaniemy karabiny innych armii (coś jak Sjorgen w tym dodatku). Chyba, że DICE znowu mnie zaskoczy i wyciągnie coś, czego nie znam xd

 

Np. Colt-Browning M1895 noszony przez wsparcie, czemu nie:

 

1024px-Colt_Potato_Digger.JPG

 

 

Liczę również na papierowe buty i śmierć z głodu podczas walk.

 

Tutaj więcej ciekawych rzeczy o Wielkiej Wojnie na polskich ziemiach: http://www.wielkawojna.az.pl/pierw_woj_sw.html

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ładunki dywersyjne też są proste, bo można robić ataki kamikaze - rzucać pod nogi w grupki wrogów i ginąc zabierając ich ze sobą. Najlepiej to wychodzi w Forcie Vaux.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Czy granie w tego BF1 bez przepustki sezonowej ma jakiś sens czy nie? Bo to jakiś premium, a co konkretnie daje to premium? Jak zobaczyłem ile kosztuje ten season pass to myślałem, że to jakiś żarcik, no ale nie powiem jak Rozi fajnie hajpuję tę grę to ma się ochotę kupić i pograć w jakiegoś multiplayera, bo od czasu Battlefronta dawno nie grałem już w strzelankę, a ten BF1 ładnie trafia w mój gust.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Premium = season pass. 

 

Imo zbadaj sobie gierkę bez sp, zawartości jest całkiem sporo. Jak się wciągniesz to i tak kupisz sp :)

 

Nie no najpierw tak zrobię, że pogram bez SP, bo cena póki co jest zaporowa jak dla Mnie XD Ale zapytać nie zaszkodziło, czy cokolwiek to premium daje po za dodatkowo przyszłymi mapami, broniami i ogólnie tego typu pierdoły :)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...