Skocz do zawartości

męskie granie i męskie grillowanie (być może)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

no yo

Czezky zarzucił temat który w sumie może sie udać, i może być całkiem sensowny więc zakładam temat

 

 

mianowicie mój ojciec mieszka w domku z ogródkiem (w bliźniaku) - tak czy srak ma ogórdek

no więc jak on gdzieś sobie pojedzie w (pipi) (nie lubi giercowania więc lepiej żeby go nie było) to może bym zdołał załtwić klucze i "zgode" na grilla u niego w domu w ogródku, jakieś gierki by sie też załatwiło tylko by trzeba dowieźć kompa albo konsole bo dostępny jest tylko telewizor ok 50cali

 

w pierwszej chwili pomyślałem że to słaby pomysł, ale tak naprawde to może być całkiem fajny pomysł, i może sie udać

 

no więc jest spora szansa że zdołam was zaprosić do ojca na grilla w ogrodzie i giercowanie (ograniczone bo pewnie Czezki nie dowiezie swojego kompa, ja moge dowieźć ps3 i ps4 ale to jest ograniczona ilość gier), ale może serio sie uda zrobić grilla forumowego, z jakimś pobocznym giercowaniem, może być całkiem fajnie

 

 

narazie nie zbieram zapisów ani nie podaje daty bo sam nie wiem kiedy i jak, ale jest spora szansa że za jakies 2 miesiace by sie udało coś takiego załatwić, a w wakacje to pewnie kilka razy nawet (ojciec lubi wyjeżdzać na wakacje więc chata będzie wolna), myśle że warto coś rozkręcić w tym kierunku, będę sie starał załatwić taką miejscówke do grilla i grania

 

ojciec mieszka w okolicy czerniakowskiej, i bartyckiej - zobaczcie sobie na mapach gdzie to jest (obok wisły) jak będzie zainteresowanie to będę sie starał dograć taką imprezkę

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

niby nie jest ale połączenie jakichś giereczek plus żarcie z grilla to całkiem ciekawy pomysł

 

 

obecnie ojciec ma zardzewiałego starego grilla, ale jak by akcja miała wypalić to kupi sie jakiegoś większego grilla w końcu to koszt 50-80zł to ja to ogarne, tak żeby dało sie nakarmić te 8-10 osób (więcej nie przewiduje, nie chce totalnego roz(pipi)u robić żeby dało sie całą akcję powtórzyć ;) )

jako bonus może bym zrobił jakies fajne burgery ;>

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ok gadałem z ojcem telefonicznie, uzyskałem zgode, jest dobrze.

trzeba wyczaić jakiś weekend z dobrą pogodą i gdy ojca nie będzie - może nie trzeba czekać do wakacji, może coś sie wymyśli np na 1 maja, albo troche później, w każdym razie temat sie rozwija i idzie w dobrym kierunku

więc za jakiś czas zapewne dam znać gdy będzie dobra pogoda i wolny weekend bez ojca i możemy zrobić jakieś grillowanie i gierkowanie (tutaj jest kwestia czy Czezki weźmie kompa z milionem gierek czy zostanie nam moje ps3 i ps4 gdzie głownie bedzie tekken tak turnamen2, puzzle fighter, ewentualnie street fighter 5 (jeśli ktoś weźmie drugiego pada do ps4 bo ja mam tylko jednego) - ale nawet jak ilość gier bedzie ograniczona to grill będzie nieograniczony więc powinno być fajnie

 

 

będę dawał znać jak sie coś uda wyszykować - te 8-10 osób moge zaprosić za forumowe grillowanie, trzymajcie ręke na penisie (tzn na pulsie)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...