Skocz do zawartości

PSX Extreme 225


Oceń okładkę PSX Extreme 225  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 225



Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego lubię Pixela. Jarać się byle (pipi) to można było ale tak z 10 lat temu. :)

 

Oni celuja w target 30+ więc nie ma się co dziwić. Dla jednego będzie nudno, dla drugiego będzie jakby znalazł się w domciu. Mnie znudziło CDA jakieś 7 lat temu, niedawno przestałem kupować PSX bo też już mocno zaczynało nudzić. Teraz kolej na Pixela. :cool:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Recki są fajne ale tylko tych gier mniej znanych. Reszty faktycznie może nie być tj jakichś większych tytułów czy zapowiedzi. Tu się zgodzę. Strona wizualna bez konkurencji.

 

PSX natomiast również nie ma się czym chwalić (odnośnie recek i zapowiedzi). Nuda i powtarzalność. Z góry wiem czego się spodziewać i zazwyczaj mam rację. Momentami aż flakami drze. Są wyjątki co prawda, ale czuję się zdrowszy odkąd przestałem kupować. Z pewnych rzeczy chyba się wyrasta i tyle, albo przestają w pewnym momencie bawić.

Odnośnik do komentarza

Ludziom nie dogodzisz.

 

Pare lat temu: "nie no beka redaktorki pe na krzeslach jezdzo, jakis misio, palenie i rozbijanie konsol, butchera ku.rwo-recenzja bulletstorm ale zenada wezcie kupcie sobie edza i sie uczcie"

Dzisiaj: "pixel jakie nudne teksty, dla starych dziado, zero emocji i pasji". Ale czlowiek warga musi odejsc.

 

:yao:

Odnośnik do komentarza

No nudne, bo pisane przez starych koni, którzy wychowali sie na zx spectrum, commadore, którzy wyrośli z gier, ale zostali zebrani bo zbiórka i kasa musi sie zgadzać.

Niektóre te felietony to mam wrażenie jakby Gamera pisał w 2016 roku, albo Aju, czy Norby.

Rozumiecie aluzje? Niektórzy z gier juz wyrośli i nie powinni pisac o gierkach na siłę.

Nie wszystkie nudne i nie wszystkie pisza starzy ludzie. Tekst o serii Souls z ostatniego numeru bardzo dobry, plus lubie ich recki mniej znanych gier.
Odnośnik do komentarza

Ludziom nie dogodzisz.

 

Pare lat temu: "nie no beka redaktorki pe na krzeslach jezdzo, jakis misio, palenie i rozbijanie konsol, butchera ku.rwo-recenzja bulletstorm ale zenada wezcie kupcie sobie edza i sie uczcie"

Dzisiaj: "pixel jakie nudne teksty, dla starych dziado, zero emocji i pasji". Ale czlowiek warga musi odejsc.

 

:yao:

teksty z np Poly nie sa nudne i nie ma tam gimberskich jazd. Da sie.
Odnośnik do komentarza

HALO UWAGA, PROPOZYCJA: bardzo fajnie by bylo, jakby kazdy artykul w czasopismie zawieral zrodla, chocby malym druczkiem. Interesuje sie grami wysoce ponadprzecietnie, zatem super by bylo dotrzec tez samemu do tych wszystkich zrodel informacji :) plus tekst zyskuje na autentycznosci - wtedy na widac czarno na bialym, ze tresc nie pochodzi z powietrza 

 

ten artykul o Uncharted - rewelacja! ale wlasnie chcialabym w oryginale poczytac te wszystkie komentarze tworcow...

Odnośnik do komentarza

HALO UWAGA, PROPOZYCJA: bardzo fajnie by bylo, jakby kazdy artykul w czasopismie zawieral zrodla, chocby malym druczkiem. Interesuje sie grami wysoce ponadprzecietnie, zatem super by bylo dotrzec tez samemu do tych wszystkich zrodel informacji :) plus tekst zyskuje na autentycznosci - wtedy na widac czarno na bialym, ze tresc nie pochodzi z powietrza

 

ten artykul o Uncharted - rewelacja! ale wlasnie chcialabym w oryginale poczytac te wszystkie komentarze tworcow...

Ale czy Redakcja zdradzi swoje źródła ? ;) Pozostaje wujek w Goglach Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Ogólnie dawno tak szybko nie wchłonąłem nowego numeru. Jakoś wszystko mi weszło, bez popity.

 

Na plus tekst o game devie, dyskusja o PS4K, Ring jak za dobrych (nie)starych czasów, fajne wynurzenia Miela, i Retro znowu dobrze zrobiło.

 

Tylko tetrycy pozornie po dwóch stronach, a tak naprawdę zgodni. Liczyłem na bardziej spolaryzowane opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

W recenzji enter the gungeon zax się nie popisał wiedzą i stwierdził, że devolver to twórcy gry. Trochę słabo jak na print.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Chciałbym poczytać w Extrimie, co u starych ludzi z branży. Jeżeli jest taka moda na retro, to chciałbym wiedzieć, czym zajmuje się np. Przemysław "Hot" Gorący z PSX Fana :sorcerer:.

Albo w ogóle, jakiś inny, stary zgred z PE: Shiva? duet Yokho i Teruo(?), czy inni, którzy sięwypalili, a może niekoniecznie? Jakiś krótki wywiad z trzema pytaniami, obecna fota. Mały dział, którym zajął by się Roger :), zwał by się np. "Co słychać dziś u...?".

 

Co do Shivy, to był dobry zgredziol, lubiłem go, za coś tam wyleciał, bo podpadł Ścierze/Fenixowi - a tych osób już nie ma w PE, za to Shiva, mógłby się pojawić w tej Alei Zasłużonych. A kogo my tam mamy? Nikomu nic nie mówiący ESIEK, MAJLO, AMER, MASHTER (trochę bardziej znany, ale wciąż random), czy niejaki Łukasz Odziewa aka LUCEK. Czym te osoby się zasłużyły dla PE? Wywalić ich z tej stopki.

 

Ostatnio na kibelku też przebąkiwałem sprawę tytułów działów. Czy potrzebna jest nikomu nic nie mówiąca nazwa "Savepoint"? Albo New Game Plus?

Hiv w ostatnim numerze popełnił spoko tekst, takie narzekania starego konia i to nawet nazwy nie miało, a było ciekawe. Jak dla mnie lepiej by wyglądało w spisie treści "felieton Walkiewicza", niż "savepoint".

 

No i teraz najważniejsze na koniec. Kupiłem sobie CKMa, hehe pierwszy raz w życiu. A tam świetna opcja z wirtualną rzeczywistością: jest taka apka, jak Tap2C: http://www.tap2c.com/pl/

Najpierw skanujemy okładkę, a następnie kiedy widzimy odpowiedni znaczek w magazynie - przenosi nas do filmiku, czy dodatkowej galerii!

To coś powinno się znaleźć w piśmie gierkowym, skończyło by się z linkami bit.ly, czy jutubowymi numerkami.

Są targi gierek? Wrzucacie na YT coś extra, dostępne tylko dla tych co mają link, a link będzie już z programu Tap2C. Małe screeny w magazynie? Większe będą w smartfonie/tablecie :)

Na pewno jest multum pomysłów na interakcję między magazynem, a smartfonem, a przecież są ludzie, którzy nie rozstają się z telefonami.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Mam dziwne wrażenie, że Grzybiarz jest jedyną osobą w tym kraju zajawioną tak mocno na wspominanie o starych pisemkach konsolowych i przy okazji z bólem przyjmującą fakt, że gazety o grach na komputry mocniej odcisnęły swoje piętno w pamięci graczy. Moim zdaniem taki stan rzeczy nie jest niczym dziwnym biorąc pod uwagę charakterystykę starych, zadomowionych już magazynów komputerowych i dopiero co wykluwających się odpowiedników konsolowych oraz ówczesne realia. Większość z tych PS coś tam albo była zlepkiem solucji albo czytało się to jak przedruki z zagranicznych magazynów. Magazyny komputerowe pomimo tego, że często i gęsto zalatywały amatorszczyzną były bliżej czytelnika, mocniej wchodziły z nim w interakcję. Ogólnie też scena i świadomość (głównie dzięki wielkości bazy czytelników) w przypadku magazynów komputerowych była dużo bardziej okazała. Do tego dochodzi kilka innych czynników, ale w skrócie to dla ogromnej większości magazynów konsolowych było na tyle wcześnie żeby móc próbować na tym zarobić i na tyle późno, żeby nie mieć czasu myśleć o czymś więcej niż szybki zarobek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.