Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Oby dali remaster MW na PS Store, bo nie chcę przepłacać za Legacy Ed.

Watpie,ze na premiere kupisz remaster MW,pewnie kilka miesiecy po premierze wrzuca. Ale na allegro calkiem mozliwe,ze bedzie mozna kupic kody.

 

Tego się właśnie obawiam, a patrząc na ceny jakie miał kod na Nuk3town po premierze BO3 to taniej wyjdzie pewnie kupić Legacy :/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Oby dali remaster MW na PS Store, bo nie chcę przepłacać za Legacy Ed.

Watpie,ze na premiere kupisz remaster MW,pewnie kilka miesiecy po premierze wrzuca. Ale na allegro calkiem mozliwe,ze bedzie mozna kupic kody.

 

Tego się właśnie obawiam, a patrząc na ceny jakie miał kod na Nuk3town po premierze BO3 to taniej wyjdzie pewnie kupić Legacy :/

 

Zawsze mozesz zrobic to co duzy % osob. Kupic Legacy wyjac kod na remaster a IW sprzedac. O ile oczywiscie Acti nie poleci w (pipi)a i remaster mw z jakiegos dziwnego powodu bedzie wymagac plyty z IW w napedzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ale chodzi o to, żeby kupić remaster MW, a nie kupować tego futurystycznego guwna aby debile w Acti zobaczyli, że gracze chcą powrotu do czasów teraźniejszych. 

Odnośnik do komentarza

@BuRRRza

 

Z całą niepewnością to fake. Będzie horda i tyle. Wystarczy ze zombi robią Treyarch i Sledgehammer. Co za dużo to niezdrowo

 

@messer

 

To nie przejdzie w zadnym wypadku. Ja wiem, ze w MW2 gralismy po stronie terrorystów, ale granie Niemiaszkami , Makaronami czy Chińczykami z Japonii to jednak co innego, zwlaszcza kiedy sterowane wraże światowe siły usiłują zakłamywać historię pisząc i trąbiąc o polskich obozach zagłady...

 

Wyglada na to, ze ja jako jedyny z całego towarzystwa przedpiśców noszę sie z zamiarem pozbycia się za dobry hajs nie IW, a remastera CoD4 i to zaraz po premierze, przez co pełniak IW dużo taniej mnie wyniesie. Dlaczego? Nagrałem sie w ta czesc (CoD4) do tzw obrzygania i mam całkowicie jej dosyć. To samo z resztą mialem w przypadku remastera Gearsów. Na początku niby byłem napalony, a koniec końców zrobiłem jeno dwie misyjki singlowe, pare meczyków na multi i gra poszła do żyda :/  Zmęczenie materiału po prostu...

Odnośnik do komentarza

@BuRRRza

 

Z całą niepewnością to fake. Będzie horda i tyle. Wystarczy ze zombi robią Treyarch i Sledgehammer. Co za dużo to niezdrowo

 

 

Ale patent z zombie jest niesmiertelny i wiele osob kupuje cod tylko dla tego trybu takze nie zdzwilibym sie jezeli to okazaloby sie prawda.

Wie ktos co maja pokazac na tym dzisiejszym live?

ps: stalo sie, gosc od co-op na stream wlasnie potwierdzil Zombies w IW. Bedzie to cos calkowicie innego niz te zombies od treyarch. Easter egg rowniez beda

ps2: wspomnieli tez o nowej mechanice i mapach mp ktore beda mialy miejsce na ziemi, na stacjach kosmicznych a takze na innych planetach

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

 

Bad news Call of Duty fans, according to sources you will need an Infinite Warfare disc in your system in order to play the Call of Duty 4 Remastered. If this rumour is indeed true that means many peoples plans to buy the game just to sell it on, after they have got their Modern Warfare download, have just been ruined.

 

 

http://outoflives.net/2016/05/09/credible-rumour-modern-warfare-remaster-will-require-infinite-warfare-disc/

No chuyowo.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Jestem tu zupełnie jeszcze ziolony ale, jak to jest że sama zapowiedź gry ma aż 1,2miliona dislików?Czy to właśnie wynik tego że nie chcą dać gry oddzielnie tylko zmuszają do zakupu?Osobiście bardzo liczyłem na tego CoD4 a teraz mi wmawiają że muszę także posiadać Ifninity?Chyba również poczekam z rok aż stanieje...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Trailer IW Zombies


Klimat i atmosfera kompletnie inna niz Zombie od Treyarch, mechanika Zombie ta sama no i najważniejsze nie ma glupiego latania/skakania. Klimaty lat 80 i momentami to Dead Rising mi przypomina

Opis z PSS

"Zombies in Spaceland transports you back in time to a 1980s amusement park complete with wild attractions, an awesome arcade, and a funky, functioning rollercoaster. In this all-new zombies co-op experience, new gameplay bring brand-new team mechanics, the After Life Arcade, and Fate & Fortune Cards into the mix. And, of course, there's a rad 80s soundtrack. Fan-favorite features return, including hidden Easter eggs, awesome power ups, crazy perks, and radical weapons."

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.