Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nieczytelne menu, oprocz suppy dropsow zrobili tez armory w ktorych za punkty kupuje sie ulepszenia broni. Ni uja nie wiem jak to dziala bo jes takie zakrecone i wszystko malo intyuicyjne ze bajka. Ten odcinek COD to w zasadzie malo co ma wspolnego ze starszymi seriami. Tutaj nawet bron nie wydaje sie bronia. Kazda bron wyglada i brzmi jak jakies energy rifle. Ktos kto narzekal na dzwiek broni wczesniej tutaj nie znajdzie nic lepszego. Mapy sa male, chaotyczne - respy randomowe do tego stopnia ze zaraz po respie zdarza sie zginac. Bronie baaardzo niezrownowazone. Payloady ktore sa wzgledem BO3 (specjalnosci) nie robia zadnego wrazenia. Graficznie - baardzo blado i sterylnie. Niby tekstury ostre ale bardziej wyglada to jak remaster, jakby w ostatniej chwili poprstu wrzucil ktos tekstury hd. Do tego wybuch granatu wydawal mi sie jakby abimacja byla w 2d. Nie bylem najgorszy w BO3 ale tutaj gra sie zupelnie inaczej, kulki wpadaja w nas z poczuciem WTF ? Lagi czy co ? To samo jak my strzelamy do innych. Przy skakaniu w bo3 czuc bylo grawitacje i "mase" naszej postaci. Tutaj jest to straasznie sztuczne. Baaardzo duzo kampienia ( takie miejscowki w kazdej mapie niemal) no i powrot do starego quick scopa, ktory wyglada jak za starych czasow, co z aim assistem oczywiscie robi swoje. Jak dla mnie, ogromny krok wstecz. Zaczyna sie z tego robic arcadowa strzelanka wygladem niczym gry F2P.

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem gnom, ewidetnie Tobie gra nie podpasowała. Ja podtrzymuję zdanie, że feeling broni jest bardzo spoko, mapy mają super design, ogólnie klimat gra ma bardzo fajny, taki troszkę mroczny (ale w tym też bardzo duża zasługa świetnej muzyki w menu).

 

Co do grafiki, to nie ma rewolucji, ale na pewno nie można też mówić o poziomie niższym nić w BO3. Jest po prostu okej. To co jest inne niż w BO3 to kolorystyka, wszystko jest dużo bardziej naturalne, a nie takie kolorowe, jak w BO3. Na pewno też warto wspomnieć o genialnych tłach map, gdy widać w oddali ziemię lub inną planetę, świetny motyw.

 

No i nie rozumiem narzekania na hud gry, ja i moich 3 znajomych, którzy u mnie byli i ze mną grali stwierdziliśmy, że jest bardzo ok.

 

Z minusów tak, jak wcześniej wspominałem jest mało życia i ma się wrażenie, że się ginie praktycznie w tym samym momencie co wyskoczyło info o obrażeniach zadanych przez kule wroga.

 

Co by jednak nie mówić to gra mnie mocno wciągnęła i jak wracam do domu to mam ochotę od razu odpalić ps4 i cisnąć dalej w betę. Mój ziomek z ps4 też dokładnie to samo, chociaż i ja i on stwierdziliśmy, że następny cod musi być koniecznie w przeszłości lub współczesności. Oby ta plota o codzie w wietnamie się potwierdziła ! :D

 

Sorki, że chaotycznie napisane, ale chcę jak najszybciej opisać swoje wrażenia i odpalić już kolejny meczyk, bo tylko godzinka czasu na granie mi została ;)

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

No dla mnie ta beta to tez mega zawod...nie spodziewalem sie ze bedzie tak slabo

Jedno wiem na pewno i ta odslona mnie w tym przekonala...poki nie wytna z tej gry biegania po scianach wslizgow i calej tej spyerdoliny ktora dodali to nie bedzie to dla mnie dobra gra (ten pies robot to wgl WTF??)..nie wiem czy odejscie Zampeli z IW tak na nich podzialalo ale jak sobie wspomne jak sie mordowalo calymi nocami w serie modern warfare po sieci to az zal ze tu po dwoch meczach odinsalowuje sie beta i nawet nie bede sciagal tej gry na dysk :-( smutne

Te nowe bf tez mi nie leza..szkoda ze olali Bad Company

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

No szczerze mówiąc to nie wierzę, że kolejną część coda też zrobią w przyszłości, aż takimi idiotami chyba nie są. Zresztą każdy inwestor, który może się o to pluć, że przeszłość nie wypali niech spojrzy na reakcję graczy na battlefielda 1 w 1WŚ. Wystarczy, żeby kolejny cod był osadzony w 2 wojnie światowej/wietnamie/współczesności i od razu zniknie 90% hejtów, które teraz są obecne w przypadku Infinity Warfare.

Odnośnik do komentarza

4 kody do bety na X1 mam do rozdania. Zapraszam na pw

@edit: tu podobno można pobrać za darmo --> https://www.microsoft.com/ja-jp/store/p/call-of-duty:-infinite-warfare-beta/c3kgdc5gwxsh?tduid=%2880449b5633122dc5abc06feec7ea00aa%29%28256380%29%282459594%29%28TnL5HPStwNw-pv4zlm6puonmxYz9cmpCKw%29%28%29

Edytowane przez BuRRRza
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...