Skocz do zawartości

Dragon Ball: Xenoverse 2


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja SP wziąłem w promocji, głównie dla Blacka i reszty contentu z Future Trunks Arc, po tym jak się wciągnąłem na razie nie żałuję. :) Z kolejnymi DLC zrobię podobnie, tj. jak coś mnie naprawdę mocno zainteresuje.

A w samej grze, póki co, mam przegrane jakieś 11h i widzę, że nadal jest problem z balansem mocy postaci, choć nie wiem czy da się to rozwiązać jakkolwiek sensowniej. O ile w jedynce, grając Majinem, straszliwie męczyła mnie od pewnego momentu konieczność nudnego i nijak niesatysfakcjonującego grindu, by móc ugrać cokolwiek, nawet w trybie fabularnym, tak tu zrobiłem sobie Saiyankę i będąc na 43 poziomie tłukę dosłownie wszystkich bez większego wysiłku, łącznie z Perfect Cellem, Coolerem w ostatniej formie i Goku SSJ3. Czyli Saiyanie nadal są mocno OP, a granie inną rasą to skazywanie się na godziny grindu. Brakuje mi czegoś pośrodku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Matko bosko - co to jest za gra! Nigdy nie gralem w Dragon Balla, anime tez ominalem, bo za moich czasow lecial Cubasa, Yatameni i Gigi, a wczoraj oderwac sie nie moglem. Dla mnie tak wlasnie powinny wygladac bijatyki - masa zabawy, nauki, rozwoj, nauka nowych stylow i modyfikacja postaci - elementy RPG, sciezka fabularna, pojedynki online - do tego wszystko podane w miare przystepny sposob (choc ja mam lekkie problemy, ale pewnie dlatego, ze jestem noobem w tluczniach) ultra plynne i widowiskowe! Do kolekcji trzeba bedzie teraz wizac jeszcze Fighterz, zeby z kumplami czasami przy piwku pograc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
50 minut temu, LukeSpidey napisał:

Mam pytanie do osób obeznanych w grze. Zakupiłem kilka dni temu gierkę w promocji i widzę, że teraz jest kilka dodatków z postaciami do gry. Czy tymi postaciami da się grać, czy to tylko postacie, z którymi opcjonalnie walczymy?

Jak nie masz kupionego pakietu to nie zagrasz postaciami które zawiera, ale możesz walczyć z nimi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Pograłem trochę i wciągnąłem się mocno. Dla fana całego uniwersum DB to jest kozak gierka - masa aktywności, masa customizacji i wciągająca fabuła. Przez to, ze ta gra byla przez tyle lat rozwijana jest tyle fajnie wykonanych aktywności pobocznych, że szok. 

 

Platynka wleci chyba jeszce przed updatem, a na PS5 updejcie polece już z DLCkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...