Skocz do zawartości

szejdj

The Grand Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Oni po prostu mają z(pipi) aną apke wszędzie W samej transmisji programu nie zmienisz ustawień, musisz to zrobić zanim odpalisz odcinek. Tam masz w menu sezon, ustawienia i jeszcze coś. I szukasz ustawień językowych o zmieniasz napisy na pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co, dzisiaj wychodzi part I speciala, a jutro part II :ohboy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem? Nie było tak źle. Ta jazda po mostach :obama: :obama: Widać, że więcej atrakcji przygotowali na part II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.01.2019 o 19:31, PiPoLiNiO napisał:

Słabe to było dzisiaj...

obejrzałem oba specjalne odcinki i drugie lepszy. Pierwszy to takie 7-/ 10 a drugi mocne 8/10. Te ich zdjęcia koliberka xD, tunning który popsuł auto (pewna tradycja) i zrobienie mostu z samochodu hammonda:) . polecam też na końcu odcinka obadać ich autorskie zdjęcia. Jedno hammonda to :pawel:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No drugi dużo lepszy. Niektóre ujęcia to :obama: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten nowy odcinek lepszy od ostatnich. "Jezus przyjedzie hondą Accord " :pawel: obalanie dyktatora Hammonda :ragus: nie no śmiechłem kilka razy. Polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze było jak Hammond zaczął nawijać, że kałachy w krajach wysoko rozwiniętych służą jako fajerwerki. Kilka minut z tego lałem :pawel:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hammond powiedział 'developing countries', czyli rozwijające się pokroju Albanii czy Syrii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam cudzysłów miał być. Ale jeżeli jesteśmy już tak dokładni to Hammond powiedział "developing world". Anyway, wiadomo o co chodzi. 

"Weddings, funerals, exam results,you go outside, fire your AK in the air! It's a joyous thing" Mistrz xDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łooooo, świetny odcinek dzisiaj! Lubię takie wstawki historyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi