Skocz do zawartości

The Grand Tour


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sand Job obejrzane i 

Spoiler

mocno przeciętne jak dla mnie. Widać wyczerpanie tej formuły. Auta? Na swój sposób przeciętne, a ich przeróbki też niezbyt odjechane- choć taki mógł być zamysł. Hammond jak zwykle problemy z autem, trochę ładnych widoczków i to tyle. Niby 135 minut a odcinek mógłby trwać 100 i niewiele by stracił.

Dobrze że już kończą bo jakby to mieli dalej tak ciągnąć to nie bardzo. Wiem że będą tacy co będą zachwyceni i mają do tego prawo. Przez wiele lat ci trzej wariaci TG i TGT dostarczali nam niezłe show. Były odcinki lepsze i gorsze. Ciekawe i nudne. I za to wszystkim którzy to tworzyli należą się podziękowania, bo to nie tylko zasługa Hammonda, Maya i Clarksona.

Czekam na Zimbabwe a potem? Pozostaną stare odcinki na prime i TG gdzieś w odmętach internetu. 

 

Odnośnik do komentarza

Odcinek zaliczyłem, ale bez specjalnych emocji :/ ot wiało nudą. Mało humoru. Ci panowie zrobili już wszystko z samochodami co było do zrobienia. Nie rozumiem po co pchają sią na takie odludzia i ekstremalne temperatury. Chyba tylko po to żeby dobrze wygrzać stare zmarznięte Angielskie kości. 

 

Obecnie oglądam jak Hammond męczy się ze starymi autami i uczy córkę jazdy bokiem w Rajdowej Imprezie ^^ A James May plącze się w kuchni gotując wynalazki w swoim żółwim tempie. 

Odnośnik do komentarza

I ja obejrzałem i faktycznie nic odkrywczego, no ale co jeszcze moga z autami zrobić, chyba nic. I tak ponad 2 godziny minely nie wiadomo kiedy, człowiek dowiedział się nowych rzeczy o świecie - i tak bede tęsknił. To była mega rzecz w kazdej ich podróży po świecie, człowiek dowiedział się więcej ciekawych rzeczy niz w jakiejkolwiek szkole czy programie przyrodniczo-podrozniczym. 

No i na początku jak leciało Chicago If you leave me now to ciary, że zaraz koniec :frog:

Jedyne czego nie zrobili nigdy, a wiele razy planowali to podróż przez Rosję, ale z wiadomych względów się to nigdy nie udało. Parę razy już mieli wszystko ogarnięte, ale w ostatnim momencie cofano im zgody na filmowanie. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, PiotrekP said:

Jak dla mnie, dwie najlepsze wyprawy to Mongolia i Wietnam na łodziach. Na trzecim miejscu Kolumbia. 

 

Mongolia to dla mnie top5 ich wszystkich wypraw, także z czasów Top Geara. 

 

1) Wietnam (Clarkson na motocyklu :kekw:)

2) Botswana (Oliveeeeeeeeeeeeeeeeer)

3) Boliwia (droga śmierci, wysokości, dżungla)

4) Mongolia (John The Car)

5) Tu bym chyba dał poszukiwanie źródła Nilu (za samochody)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...