Skocz do zawartości

The Grand Tour


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Finałowy odcinek 11/10. Ostatnie 10 minut płakałem jak bóbr. Ten dokument podsumowujący 17 lat ich pracy + trip down memory lane to po prostu coś przepięknego. Ja praktycznie dorastałem z tym trio(wszystkie sezony TG obejrzane) i jak Clarkson zaczął płakać to coś we mnie pękło. Widać ile serca, pracy i siebie włożyli w te serie przez te wszystkie lata. To dzięki nim tak na prawdę pokochałem do takiego stopnia samochody. Kawał historii. Brawa Panowie!!!

 

giphy.gif

 

 

Szkoda, że już raczej nigdy nie będzie serii w takiej formule. Ale za to czekają nas pełne zwariowanych przygód specjale(jak ten epicki w Mongolii np ) :fsg: :fsg: 

 

 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Meeh. Wiało nudą od dłuższego czasu. Dobrze że zmieniają formułę programu, znów będzie coś świeżego nowego od początku co z czasem zacznie toczyć się po równi pochyłej.  Taka zmiana podyktowana jest słupkami oglądalności i to widownia decyduje jakie odcinki chce oglądać i słupki oglądalności pokazywały już od dłuższego czasu to że te epizody wyprawowe mają zdecydowanie lepszą oglądalność. 

 

Top Gear skończył się w kuli ognia i to było fajne, kontrowersyjne. Liczyłem na takie samo albo podobne zakończenie Grand Tour albo przynajmniej lekko kontrowersyjne a otrzymałem ckliwą łzawą przemowę. :notbad: a pamiętam jak Grand Tour zaczął się tam gdzie Top Gear się skończył. Pociągnęli temat do końca i to było fajne. Że nie zapomnieli o widzach i dali im to czego oczekiwali. Mam nadzieje że wraz z kolejnym sezonem dotrzymają obietnicy i będą kontynuować fajne wyprawy. Byle w temacie ciekawych aut. 

 

1479557232_grand-tour.jpg

Odnośnik do komentarza

No ostatni odcinek sztos. Amazon Prime szanuje obecnie najlepsza platforma. Teraz Bosch w piątek z nowym sezonem. Co do programu to mi nie szkoda namiotu. Widać już w tym sezonie że mniej odcinków z namiotem i według mnie formuła się wyczerpała cieszę się na więcej fajnych odcinków w terenie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Wrzucam tutaj. Amazon właśnie zamówił 6 odcinkową serię z Hammondem i Tory Bellecim(Pogromcy mitów). Opis pod fotką.

 

 

Cytat

In the show, Hammond and Belleci find themselves shipwrecked in mysterious circumstances, stranded on a remote yet beautiful desert island. Rather than sitting around waiting to be rescued, the pair decide to take matters into their own hands as they use all of their engineering and expert scientific prowess not only to survive, but to construct an out-of-this-world, paradise island playground. The series follows the pair as they construct their exotic wonderland using what they have from the shipwreck and what they can find on the island. The duo’s hare-brained builds will range from island hopping vehicles to a supersized hydro-power waterwheel.

 

Ale haajp :obama: :obama: 

 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Z oceną poczekam na drugi epizod bo ten pierwszy to tylko przywitanie z chłopakami i nie ważne czy w autach czy w łodziach. Trio wraca, choć poprzedni sezon lekko znudził to tęsknota robi swoje.

 

Rozstanie na te kilka miesięcy przygotowało mnie psychicznie na świadomość że ten stan przerw nie będzie trwać. Któryś z nich w końcu zemrze i pozostała dwójka postanowi dalej nie kontynuować bez trzeciego muszkietera i tak to się skończy więc póki widzę ich na ekranie cieszę się :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...