Skocz do zawartości

WRC 6


Rekomendowane odpowiedzi

Ojtam, to nie przygodowki czy strzelanki by się mogło od tak ograć i koniecznie trzeba szukać kolejnego tytułu.

Ja bym się przesiadł na grę lepszą, a nie nowszą. Moim zdaniem lepszej rajdówki od Dirta nie ma, a co za tym idzie duzego wyboru też nie :P

 

Gusta oczywiście są różne i jak komuś podoba się WRC, to niech śmiało bierze.

Wątpię jednak by taka gra się spodobała komuś, kto do tej pory ogrywał DR :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kupiłem. Jestem lamusem rajdowym, jedyna gra jaką dłużej ogrywałem to Colin 2 i 3 na pc.

 

Wszyscy piszą jakie to (pipi), a mi się podoba. Tak jak Hiv pisał w recenzji, spoko gra.

 

Grafika znośna, fajne detale tyou możliwość włączania świateł, wycieraczek. Możliwość przebicia opony i zmiany w czasie os.

 

Asysty na off, poziom trudny i gra się faktycznie trudno. Zwłaszcza jak jest mgła to robi się mega klimat i hardcore. Polecam niezdecydowanym:)

Odnośnik do komentarza

30. W każdej grze wyłączam wspomagacze bo uważam że bezsensu grać z nimi, a nie nam kiery. Więc od Dirta pewnie bym się odbił.

 

A po włączeniu asyst zrobiłby się wrc 6 tylko bez tylu tras i otoczki wrc. Czasem trzeba kierować się logiką. Zresztą wrc kosztował 50 zł także tego :)

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Gram to mogę ocenić.

Generalnie to jest poprawiana "piątka". Lepszy, trudniejszy model jazdy. Przyłożono większą wagę do  nawierzchni. Barierki nas zatrzymują a pagórki nie pozwalają na tak częste ścinanie zakrętów. Grafika trochę żywsza i bardziej płynna. Auto nie psuje się po pierwszym dzwonie. Nareszcie widać rozgrzane tarcze. Najbardziej mnie cieszą pełne mistrzostwa, ostatnio były, ale bez alei serwisowej. Czas nie dostosowuje się do gracza.

 

A teraz największy zgrzyt sezonu: nie ma wszystkich os-ów! W "piątce" też nie było, dodali jako płatne DLC, co uważam za kpinę. Pewnie teraz zrobią podobnie.

Brakuje mi wozów z poprzednich sezonów. Następny banał to ich strona wrcpluc.com. Możemy kupić sobie filmiki itp. Ale to powinno być w grze!

Choć dodano jedną kamerę, powtórki nadal są słabe.

 

Suma sumarum, zamiast tylko poprawiać, mogli też coś dodać. Jeździ się lepiej, ale znów mało gry w grze. 

 

Dodali więcej kar i zlikwidowali przewinięcia. Trzeba się trochę więcej wysilić podczas jazdy. Ale wydaje mi się, że autorzy boją się większej symulacji. Jest tylko ABS i TC. Wystarczyło zrobić trudniejszy model jazdy i dać więcej asyst dla zielonych. W końcu to WRC.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza

Dlatego celowo nie porównywałem do Dirta. Inna kategoria. Jeśli ktoś nie trawił piątki to do niech nie podchodzi do szóstki... no i na odwrót.

 

 Po za lekkimi spadkami animacji, wozy brzmią lepiej a prowadzenie wymaga większej koncentracji. Generalnie jest trudniej. Gram na zmianę z WRC5, więc mam na bieżąco porównanie.

 

Zmienili sezon na 2016 i kilka drobiazgów. Po za tym w nowej edycji powtarzają się odcinki, tyle, że raz w dzień a raz w nocy.

 

Ogromny i największy minus to BRAK WSZYSTKICH OS-ów!!! Szkoda, bo im dłużej gram, tym bardziej wciąga.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.