Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli online działa? To napiszcie wrazenia bo nie wiem czy czekac na Fife czy próbowac sie kopac z PESem w multi. Ja i tak bym grał 4 gwiazdkowym teamem wiec nie ma problemu z zawodnikami ze speedem Balea. Zreszta w 16 to bylo troche zbyt duzo uproszczone by np wspomniany Bale na skrzydle musial oddawac pilke niemal od razu bo kazdy go doganiał. Z tym nie mozna przegiac w jedna,ani druga strone

Odnośnik do komentarza

Czyli online działa? To napiszcie wrazenia bo nie wiem czy czekac na Fife czy próbowac sie kopac z PESem w multi. Ja i tak bym grał 4 gwiazdkowym teamem wiec nie ma problemu z zawodnikami ze speedem Balea. Zreszta w 16 to bylo troche zbyt duzo uproszczone by np wspomniany Bale na skrzydle musial oddawac pilke niemal od razu bo kazdy go doganiał. Z tym nie mozna przegiac w jedna,ani druga strone

Fifa ma zawsze dobry online, nie wiem na jakie recenzje w ogóle czekasz.
Odnośnik do komentarza

 

Czyli online działa? To napiszcie wrazenia bo nie wiem czy czekac na Fife czy próbowac sie kopac z PESem w multi. Ja i tak bym grał 4 gwiazdkowym teamem wiec nie ma problemu z zawodnikami ze speedem Balea. Zreszta w 16 to bylo troche zbyt duzo uproszczone by np wspomniany Bale na skrzydle musial oddawac pilke niemal od razu bo kazdy go doganiał. Z tym nie mozna przegiac w jedna,ani druga strone

Fifa ma zawsze dobry online, nie wiem na jakie recenzje w ogóle czekasz.
czy sie fajnie gra, ze bedzie działal to ja wiem bo na lte jak ktos tu pisał to nawet działa
Odnośnik do komentarza

EA Access na Origin się przydaje, wiem już co trzeba ;)

 

szczerze to jestem zachwycony tą fifką, jest tam wszystko co chciałem

 

"opakowanie" jest pierwsza klasa, oprawa, menusy (jakieś filmy w tle z newsami) bardzo zachęcają do gry, jest na bogato, no i sama zawartość...wow ; naprawdę mocno dopompowali Ultimate Team, sypią nagrodami na prawo i lewo, samouczki i pierwsze wyzwania bardzo przyjazne dla nowych graczy, widać że robią wszystko żeby w UT grało jeszcze więcej ludzi :] no i te 2 nowe tryby, Squad Building Challenge (SBC) i FUT Champions, taka mała liga mistrzów z extra nagrodami, już się tym jaram jak pochodnia

 

co do gameplayu mam tylko zastrzeżenia do shieldingu z L2 które może być bardziej upierdliwe niż kiedykolwiek, byle David Silva może przytrzymać tak piłkę na plecach ; no i widzę że pojawiły się duże ilości kontuzji (w UT), to może być zabawne nawet ;)

 

Journey nie dotknąłem jeszcze nawet...szykuje się ostre granie przez okrągły sezon

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie kumam. Do tej pory grałem na ps4 i wczoraj odpaliłem companion i wszystko działało. Dziś odpalam na x one i okazuje się że trzeba klub od nowa z dzisiejszą datą, a companion wywala błąd, że nie działa z wersją ea Access... Też tak macie? Może się okaże, że jednak FUT z Access nie przechodzi do pełnej?

Odnośnik do komentarza

EA ma mega problemy z laczonymi kontami, sam dlatego mam inny adres mailowy na PSN, a inny na Xbox Live - kumpel tez mi pisal, ze pomimo tego cos mu sie z aplikacja wali i ma problemy z przelaczaniem.

(FUT miedzy konsolami sie nie laczy przeciez - masz inny klub na Xie, inny na PS4). EA Access na pewno przechodzi do pelnej wersji, podobnie jak wcześniejszy start z aplikacja itp.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie mogę się odkleić od tej fifki trzeba mnie odciągać siłą :>

 

jest pięknie wyważona, akcje montuje się płynniutko no i można rozkręcić dzikie prędkości z kontry, teraz Auba odstawia Glika na 3 długości ;p no i finesse shot wróciło do łask...klasyczna fifa z tego wyszła, bardzo mnie to cieszy

 

grałem głównie UT ale rzuca się w oczy jak piłkarzyki z Ekstraklapy (zrobiłem pl skład) odstają od takiego Bale'a ;) wstawiłem go do pl składu (miałem kartę na wypożyczenie)  i był jedynym któremu nie odskakiwała piłka, podania od Garetha jakby bardziej dopieszczone...dzięki niemu coś się działo bo reszta się potykała o własne nogi...kontrast bronze-gold aż szczypie w oczy, nigdy nie było aż takiej przepaści...bardzo widać każdy lepszy stat

 

cpu też potrafi zrobić takie akcje że aż zaparło mi dech dwa razy (raz w środku akcji zrobił mi taką zastawkę że mnie zatkało, biegł z obrońcą na plecach i go odpychał cały czas, a drugi raz to ruszył na mnie jakiś rajdowiec środkiem boiska...odważny skrypt jakiś ;) no i jak masz słabego obrońcę to lubią pocisnąć skrzydłem sprintem z dużym depnięciem...i ja to szanuję :P

 

świetna fifka od góry do dołu, już się premiery doczekać nie mogę, to będzie święto :]

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Zagralem teraz z kumplem 3 mecze towarzyskie online. Widac zmiany, gra sie dobrze ale irytuja wciaz te same bledy. Po wznowieniu gry od srodka nadal mozna latwo bramke stracic, obrona sie rozjezdza no i dziwnie pilka odbija sie od obroncow, jak kukly lataja a napastnicy druzyny przeciwnej od razu to wykorzystuja.

Odnośnik do komentarza

No w FIFE w EA Access graja wyłącznie zaintereswoani, nie ma tu 20 mln Mariuszy ktorzy od tak kupili gre i siedza w 5 lidze (gdzie zreszta losuje Ci teamy nawet z 8  8) ) - sama gra stala sie trudniejsza w obronie, bo znowu mozna jezdzic zawodnikami, a napastnicy maja przewage nad obroncami, trzeba mocno ogarniac obrone nie wazne, czy na Manualu, czy z Asystami. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No jezeli chodzi o online, to jest zupełnie inny gameplay niz w demie... xD

Jak przestawilem na Tele3 i dalem odleglosc 17/4 to w zasadzie bardzo podobny do 16tki, z elementami z 15tki ktore zawsze mnie wqrwialy - bieganie na sprincie wzdluz boiska, gonitwy za napastnikami, kiwki zwrotnych zawodnikow w polu karnym - choc wszystko wydaje sie lepiej wywazone niz w 15tce - to mam przesyt. 

 

(moze 7 lat ciaglego napieprzania w FIFE zrobilo swoje, zmian na pierwszy rzut oka jest sporo, ale jakos nie chce sie grac - akcje w sumie robie takie same, animacje takie same, cale szczescie ze w tym roku budzetowy PES wyszedl japonczykom - szkoda, ze przy tym wyglada jak gierka free to play)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...