Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy jest manual to na nim gram. Jaki w ogóle jest sens grać na automacie skoro wszystko idzie od nogi do nogi i piłka wpada w bramkę po niemal każdym strzale. Online też gram manual, więc przestań płakać że nikt nie gra.

 

Grać na automacie i płakać, że każde podanie dochodzi = brak mózgu. Prawda boli. Tak jak grać w fps na łatwym i płakać, że jest za łatwo.

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu kilkunastu meczów zarówno z SI, jak i znajomymi jako pozytywne zmiany można wskazać na pewno nowy sposób wykonywania stałych fragmentów gry, w końcu jakiś powiew świeżości. Ale...sama rozgrywka nie przynosi radochy, strzały znów niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, dziwne rotacje piłki przy rzutach rożnych, celowo zaraz po zakończeniu któregoś z kolei meczu odpaliłem demo konkurencji i...to jest to ! 

 

O ile pełne wersje nie zaprezentują diametralnie innych doznań, wybór w tym roku będzie dla mnie prosty-po 7 latach wracam do PESa ! Over and out.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam odczucia dokładnie odwrotne, podania są łatwiejsze, każdy będzie grał tiki takę. Zawodnicy podają dobrze np. do tyłu, system podań z 16 był lepszy.

A grales tymi zespolami 3,5 gwiazdki, czy same topy, gdzie kazdy zawodnik ma staty 90 w podaniach?

Odnośnik do komentarza

to będzie ciekawa fifeczka ;)

 

pace wróciło,

główki wróciły,

finesse wróciło,

 

drybling oczywiście osłabiony, ale za to shielding mocno zaakcentowany, grajki też dużo ciekawiej wysuwają się do podań, nie tylko linia prosta ale robią nawroty i ogólnie mieszają się w ustawieniu...myślę że będzie padać dużo ciekawych bramek, już po kilku meczach wpadały mi takie niefifowe bramki że byłem zdziwiony..coraz mniej schematu, można strzelić z fajnych pozycji i kątów, których wcześniej można było pomarzyć o golu ( a był takie fifki gdzie strzał z pewnego msca = rzut rożny itp...teraz można się pokusić o gola)

 

ciekawe jest też nowe prostopadłe R1+/\ idzie bardziej na wolne pole do przodu idealne do rzucania na skrzydła, ciekawe że dali analog sprint jako default ( i airballs do zmiany gracza też default), nawet takie pierdółki jak wolny po faulu nie zmienia teraz rzutu kamery tylko wznawia się na szybko...do tego coraz fajniejsza prezentacja, grafika jakby wyładniała...jest naprawdę nieźle

 

chociaż najbardziej podoba mi się to co nawet nie było mocno reklamowane tzn dodane strzały z główki po koźle (O x2) no i można przyjmować górne piłki z L2 co odpala zastawkę w powietrzu...czekałem na takie bajery od dawna

 

być może to będzie jedna z tych lepszych fifek, bo poza mocnymi trójkątami i mocnymi nowymi zagraniami to nie widać nic przegiętego...a sposobów na gola przybyło sporo

 

aha a Journey to całkiem niezły pomysł na singla, lepsze niż jakieś kariery albo be a pro, tylko te odpowiedzi do wyboru...:] można być grzecznym skromnisiem albo debilem, ciekawy wybór :>

 

czekam na fulla, demko to za mało

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

no tak, bo tylko Ty jesteś zarobiony na tym forum :)

nikt inny nie ma pracy i nosi tornister z kapciami na zmiane...

stary...narzekasz na coś, a my Ci podajemy rozwiązanie Twoich problemów: zacznij grać na ręcznych.

Nie chcesz...Twój problem.

Dlatego ma sie wybor. Chcesz manual graj manual, nie to nie. Po huy co roku ten sam temat walkowac kto jest jakim skillowcem. Gierki..

Odnośnik do komentarza

 

 

O tyle beka bo ja gram na manualu od Fify 10, ale szanuje ze ktos nie ma zapalu.

 

Wiec zmadrzej i spyerdalaj.

taaa...grasz na manualu od Goal 3 na pegazusa
Ty pewnie Tsubasa napyerdalales na manualu, aaaaaight

 

po pierwsze: nie odpowiedziałeś mi na pytanie

p drugie: z pegazuesem to był sarkazm

po trzecie: wątpie żeby kiedykolwiek grał na manualu skoro podnosi takie tematy typu: pinpong czy wszystkie podania dochodzą/niedochodzą mimo że naciska przycisk. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...