Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Te, manualne malpki pokazcie swoje puchary zdobyte na turniejach granych na manualu. Chce je zobaczyc. Zobaczyc tych mistrzow. Autografy, gwiazdy Fify-Manual-Team.

a co to ma do rzeczy? Lepiej się wkurzać na momentum czy fart przeciwnika grając na asysytach czy czerpać z gry to co najlepsze na manualu?

Rozumiem, że Ty na asystach masz wszelkie możliwe puchary i tytuły FIWC? :)

JA osobiście doszedłęm do ligi 2 grając na manualu wyłącznie. Nie raz grając z ludźmi na asystach i ich ogrywając. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ogólnie manual i automat to 2 różne gry. I oczywiste jest, że do manualna potrzebny jest skill. Ostatnio byłem u kuzyna i zapomniał mi zmienić ustanowienia, pierwszy raz po 3 czy 4 latach grałem na automacie i to był cyrk. Pyk, pyk, pyk, gol. Jak kogoś to bawi to spoko :)

 

Rok temu stary kolega powiedział, że gra w FIFA. I, że jest w 1 lidze online. No to mówię spoko, zagramy. Skończyło się na jednym meczu, potem wysapał, że dlaczego włączyłem manual, on tak nie gra...

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Ogólnie manual i automat to 2 różne gry. I oczywiste jest, że do manualna potrzebny jest skill. Ostatnio byłem u kuzyna i zapomniał mi zmienić ustanowienia, pierwszy raz po 3 czy 4 latach grałem na automacie i to był cyrk. Pyk, pyk, pyk, gol. Jak kogoś to bawi to spoko :)

 

Rok temu stary kolega powiedział, że gra w FIFA. I, że jest w 1 lidze online. No to mówię spoko, zagramy. Skończyło się na jednym meczu, potem wysapał, że dlaczego włączyłem manual, on tak nie gra...

 

To jest jak walka z wiatrakami przyjacielu...

Odnośnik do komentarza

brawo pipolino, wygrałeś z typem co zagrał pierwszy raz na manualu, jesteś niesamowity!

Ćwicz, ćwicz. Kiedyś może Ci wyjdzie jakaś ironia. Ale może szybciej zaczniesz łapać sens tego co ktoś pisze.

 

Ale dobra, wytłumaczę Ci łopatologicznie. NIE CHODZIŁO O TO, ŻE Z NIM WYGRAŁEM. Chodziło, o pokazanie, że na manual ograłem gościa z 1 ligi który gra na automacie, a sam nie jestem w stanie na manual dojść powyżej 5. A on nie spada z 1 od dawna. Czaisz?

 

Granie na automacie to brak skilla. Dla mnie to logiczne. Tak jak granie w FPS z autocelowaniem. Lol

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

No wiadome, ze wiecej trzeba umiec by grac na manualu. Ale to tylko zabawa, niech kazdy sie bawi jak lubi. Idziecie potanczyc z kobieta i nie wyjdziecie na parkiet bo nie tanczycie jak zawodowcy? Nie. I niekoniecznie trenujecie taniec do perfekcji

 

W tym calym zniechecaniu do manuala przoduj Makgajwer. Jego krucjata przynosi odwrotny skutek. Robi sie niedobrze.

Zabawne bo ja tez tak gram ale nikogo na,sile nie przekonuje bo jasny gwint: niech sie kazdy bawi jak lubi

 

A fpsy? Na konsolach zawsze jest mniejszy lub wiekszy auto aim :)

Odnośnik do komentarza

No wiadome, ze wiecej trzeba umiec by grac na manualu. Ale to tylko zabawa, niech kazdy sie bawi jak lubi. Idziecie potanczyc z kobieta i nie wyjdziecie na parkiet bo nie tanczycie jak zawodowcy? Nie. I niekoniecznie trenujecie taniec do perfekcji

 

W tym calym zniechecaniu do manuala przoduj Makgajwer. Jego krucjata przynosi odwrotny skutek. Robi sie niedobrze.

Zabawne bo ja tez tak gram ale nikogo na,sile nie przekonuje bo jasny gwint: niech sie kazdy bawi jak lubi

 

A fpsy? Na konsolach zawsze jest mniejszy lub wiekszy auto aim :)

 

Przepraszam, może nie chciałem wtedy pisać do Ciebie. Pisałem do gościa co narzekał na to, że podania źle latają i z tego co wyczytałem to wywnioskowałem ze gra na automacie. Pewnie ma taką samą wyszukaną profilówkę jak Ty i dlatego się pomyliłem. Za pomyłkę przepraszam. 

Odnośnik do komentarza

Rok w rok, przed premierą ten sam temat. Rok w rok "dziwnym przypadkiem" wysyp randomowych no-name'ów wypowiadających się w temacie manual/automat. Morał jest jeden...

 

To już ten moment, że nie warto tu zaglądać. Oby dobrze się od premiery grało. Pozdro i widzimy się w grze! 

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No wiadome, ze wiecej trzeba umiec by grac na manualu. Ale to tylko zabawa, niech kazdy sie bawi jak lubi. Idziecie potanczyc z kobieta i nie wyjdziecie na parkiet bo nie tanczycie jak zawodowcy? Nie. I niekoniecznie trenujecie taniec do perfekcji

 

W tym calym zniechecaniu do manuala przoduj Makgajwer. Jego krucjata przynosi odwrotny skutek. Robi sie niedobrze.

Zabawne bo ja tez tak gram ale nikogo na,sile nie przekonuje bo jasny gwint: niech sie kazdy bawi jak lubi

 

A fpsy? Na konsolach zawsze jest mniejszy lub wiekszy auto aim :)

Przepraszam, może nie chciałem wtedy pisać do Ciebie. Pisałem do gościa co narzekał na to, że podania źle latają i z tego co wyczytałem to wywnioskowałem ze gra na automacie. Pewnie ma taką samą wyszukaną profilówkę jak Ty i dlatego się pomyliłem. Za pomyłkę przepraszam.
fakt, post goscia nie byl sensowny, o czym za chwile. Ty jednak jak pamietam co roku ta manuslna krucjata, przekonywanie na sile i to meczy

 

A post nie byl mądry bo po to sa asysty by np jak czasem siedzimy w sobote i przyjdziw ktos kto nie gra w zasadzie wcale i nagle złapie pada, by taka osoba tez mogła pograc. I o to chodzi, to zabawa, niech kazdy sie nia cieszy. Tak jak w wyscigach, mozesz wlaczyc wiele asyst jesli potrzebujesz, ale nie narzeka sie wtedy ze auto jedzie nierealistycnie.

 

Mnie smiesza za to wielkie turnieje na asystach, tam powinien byc nakaz manuala. Na zasadzie by cos pokazali.

Edytowane przez Unitra
Odnośnik do komentarza

(pipi) jakie mistrze powyrastały jak grzyby po deszczu. Skończcie pier.dolić o tym jakie to lamerskie grać na domyślnych ustawieniach i że nie ma to jak granie na automacie. Jeden lubi grać tak, a drugi tak. Nic wam do tego bo najważniejsze to żeby czerpać jak największą przyjemność z gry. Proste? Wydawałoby się, że tak, ale nie wszyscy potrafią to zrozumieć.

 

Kłócicie się o to od kilku stron i ani razu jak wszedłem do tematu po jakieś ciekawe informacje, ich nie znalazłem. Ogarnijcie się (pipi).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak usiade do kompa to znajde kto jest adminem tego działu i poprosze zeby wyczyscil watek z tego manualowego pierdoylenia i mu sie przygladal zeby chlodzic glowy. Co roku to samo (plus ze 2 razy w roku jak sie komus przypomni). Zero tresci przez ostatnie kilka stron. Sam gram glownie na semi asystach ale na recznych tez potrafie i grywam kanapowo z jednym kumplem co jest w 1 czy 2 lidze na manualu na PS4, ale nikomu nie tlumacze ze jest leszczem jak gra na co dzien na pelnych asystach. Masakra.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Problem jest w Was. Nie potraficie czytać ze zrozumieniem.

 

NIKT KU WA NIE PISAŁ, ŻE LAMY GRAJĄ NA AUTOMACIE. NIKT NIE PISAŁ, ŻE JEST ZA(pipi)ISTY NA MANUALU.

 

PO PROSTU NAPISALIŚMY, ŻEBY NIE PŁAKAĆ, ŻE JEST PING PONG NA AUTOMACIE, BO PO TO JEST AUTOMAT ABY BYŁ PING PONG.

 

Czytelniej nie potrafię.

Odnośnik do komentarza

Problem jest w Was. Nie potraficie czytać ze zrozumieniem.

 

NIKT KU WA NIE PISAŁ, ŻE LAMY GRAJĄ NA AUTOMACIE.

 

Pamiętaj, że w internecie nic nie przepada:

 

 

Grać na automacie i płakać, że każde podanie dochodzi = brak mózgu. Prawda boli. Tak jak grać w fps na łatwym i płakać, że jest za łatwo.

 

 

 

Sam męcz się na manualu, mądraliński. Nie mam nastu lat, chęci, a przede wszystkim CZASU. Poza tym większość gra na ustawieniach domyślnych, w tym wszystkie najważniejsze turnieje. Także ten tego ...

Nie trzeba mieć nastu lat by grać na manualu. Ty po prostu boisz się spojrzeć prawdzie w oczy, żę nie masz skilla....tyle. 

Dużo problemó o których piszecie odchodzi w niepamięć po włączeniu ustawień ręcznych. 

 

 

 

 

brawo pipolino, wygrałeś z typem co zagrał pierwszy raz na manualu, jesteś niesamowity!

[...]

Granie na automacie to brak skilla. Dla mnie to logiczne. Tak jak granie w FPS z autocelowaniem. Lol

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...