Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, napisałem "grać na automacie i płakać, że łatwo." A Ty dalej swoje :) To tylko potwierdza pewną tezę :) Szkoda dalszego dialogu w tej kwestii. Pozdrawiam

Ja się ze wszystkim zgadzam odnośnie manuala - bardziej nieszablonowe akcje, możliwość podania piłki w miejsca gdzie na asystach nie pójdzie(zarówno dołem jak i górą), fajne strzały, mniejszy ping pong przez co trzeba więcej myśleć itp. Tylko potrafię zrozumieć, że ktoś ma czas żeby zagrać 2-3 mecze wieczorem albo co drugi dzień i nie chce się meczyć ze 2-3 miesiące żeby w miarę ogarnąć manuala przy takiej częstotliwości grania. I oczekuje, że producent wyda grę która może być zbalansowana przy domyślnych ustawieniach :) I rozumiem Was przekaz mówiący, że jest rozwiązanie na te narzekania, ale akurat te małe wycinki co pokazałem były typowi pociskami na brak skilla :P

Odnośnik do komentarza

Falcon ale to sie nie da. No mam znajomego, kiedys mial tam jakas konsole, teraz chyba nawet nie. Przyjdzie do mnie, jakies piwko, odpalimy meczyk czy dwa. On musi miec mega asyste bo z padem nie jest totalnie obeznany. I bron boze nie pisze tego w kontekscie szydery.

 

Fifa jest zaje.bista bo kazdy gra jak chce. I sprzedaje sie jej na tyle, ze nawet w sieci mozna bez problemu znalezc mase osob na manualu. Zero spiny powinno byc

Odnośnik do komentarza

Problem jest w Was. Nie potraficie czytać ze zrozumieniem.

 

NIKT KU WA NIE PISAŁ, ŻE LAMY GRAJĄ NA AUTOMACIE. NIKT NIE PISAŁ, ŻE JEST ZA(pipi)ISTY NA MANUALU.

 

PO PROSTU NAPISALIŚMY, ŻEBY NIE PŁAKAĆ, ŻE JEST PING PONG NA AUTOMACIE, BO PO TO JEST AUTOMAT ABY BYŁ PING PONG.

 

Czytelniej nie potrafię.

Uwierz mi, że to nic nie da. Próbowałem...

 

 

 

No właśnie, napisałem "grać na automacie i płakać, że łatwo." A Ty dalej swoje :) To tylko potwierdza pewną tezę :) Szkoda dalszego dialogu w tej kwestii. Pozdrawiam

 

 

 

:) choc wiekszosc to Gajwer

 

Up granie na asystach to brak skilla. Niby jasne, ale to takie przechwalanie sie, patrzcie, ja potrafiw grac w gierke a wy lamy potrzebujcie asyst.

 

Teraz nagle to jest jasne, że granie na asystach to brak skilla??

Nie przechwalamy się, tylko piszemy, że pewne mankmenty gry można zniwelować przenosząc się na ręczne sterowanie!!!!!!!! (!x100)

 

 

No właśnie, napisałem "grać na automacie i płakać, że łatwo." A Ty dalej swoje :) To tylko potwierdza pewną tezę :) Szkoda dalszego dialogu w tej kwestii. Pozdrawiam

Ja się ze wszystkim zgadzam odnośnie manuala - bardziej nieszablonowe akcje, możliwość podania piłki w miejsca gdzie na asystach nie pójdzie(zarówno dołem jak i górą), fajne strzały, mniejszy ping pong przez co trzeba więcej myśleć itp. Tylko potrafię zrozumieć, że ktoś ma czas żeby zagrać 2-3 mecze wieczorem albo co drugi dzień i nie chce się meczyć ze 2-3 miesiące żeby w miarę ogarnąć manuala przy takiej częstotliwości grania. I oczekuje, że producent wyda grę która może być zbalansowana przy domyślnych ustawieniach :) I rozumiem Was przekaz mówiący, że jest rozwiązanie na te narzekania, ale akurat te małe wycinki co pokazałem były typowi pociskami na brak skilla :P

 

 

Problem w tym, że ludzie grają jeden góra dwa mecze próbując na manualu i dają sobie spokój, bo gra nie prowadzi ich za rączkę. Jestem pewien (ZAKŁADAM, ŻE MACIE DWIE DŁONIE, 10 PALCÓW I KOORDYNACJE OKO RĘKA), że po 10 meczach już będziecie ogarniać - TYM BARDZIEJ (!), że teraz trafić na gracza na ręcznych to nie jest żaden problem. Jest z kim się zmierzyć. 

 

 

Falcon ale to sie nie da. No mam znajomego, kiedys mial tam jakas konsole, teraz chyba nawet nie. Przyjdzie do mnie, jakies piwko, odpalimy meczyk czy dwa. On musi miec mega asyste bo z padem nie jest totalnie obeznany. I bron boze nie pisze tego w kontekscie szydery.

 

Fifa jest zaje.bista bo kazdy gra jak chce. I sprzedaje sie jej na tyle, ze nawet w sieci mozna bez problemu znalezc mase osob na manualu. Zero spiny powinno byc

Czy jest tu jakiś kolega co gra tylko u innego kolegi jak czasem do niego wpadnie? Szczerze wątpie...

 

Cały czas piszecie, że nie macie czasu, żeby uczyć się grać na manualu i się wkurzać. Macie za to czas by grać i się wkurzać na momentum i przegrywanie z jakimiś neo dziećmi czy z kim tam jeszcze i narzekać, że gra jest nie fair - bo jest nie fair (ale na manualu duuużo mniej :) ). 

 

Jak usiade do kompa to znajde kto jest adminem tego działu i poprosze zeby wyczyscil watek z tego manualowego pierdoylenia i mu sie przygladal zeby chlodzic glowy. Co roku to samo (plus ze 2 razy w roku jak sie komus przypomni). Zero tresci przez ostatnie kilka stron. Sam gram glownie na semi asystach ale na recznych tez potrafie i grywam kanapowo z jednym kumplem co jest w 1 czy 2 lidze na manualu na PS4, ale nikomu nie tlumacze ze jest leszczem jak gra na co dzien na pelnych asystach. Masakra.

 

Masz racje. Idź się poskarż. Napisz, że jest dwóch takich co piszą prawdę, która nie jest popularna na forum, a ta prawda w oczy kole. 

 

Nie wiem po co to wszystko pisałem, bo i tak nie przeczytacie tego wszystkiego ze zrozumieniem. Chyba tylko dla własnego spokoju ducha :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Różnica ogromna. Gameplayowo to dalej jest ta sama FIFA, bo animacje przeniesiono z silnika na silnik. Odpowiednio zmodyfikowany gameplay jednak daje poczucie świeżości.

 

Powiem raz jeszcze: w tym roku FIFA! :)

 

Niestety muszę się z Tobą zgodzić :)

Od zawsze bliżej mi było do PESa, ale nigdy nie byłem fanbojem, więc czasem zdarzały się lata, że wybierałem piłkę od EA, no i teraz znów nadszedł taki rok :)

Po obadaniu obydwu demek FIFA wyraźnie wygrywa praktycznie w każdym aspekcie, nawet w temacie modeli piłkarzy, co do tej pory było bardzo mocną stroną PESa (tam też nadal świetnie wyglądają, ale Frostbite robi to lepiej).

Demo PESa odstawiłem po czterech spotkaniach, a od dema FIFY nie mogę się oderwać - sam nie wierzę, że to piszę, ale chyba wezmę w dniu premiery :)

Odnośnik do komentarza

+ Dodał MODERATOR
Żeby nie było. Proszę nie spierać się co jest lepsze. Auto czy manual, jeden wał niech każdy gra jak mu wygodnie, albo nie gra wcale. Każde kolejne pyskówki kto jest lamą bo gra tak a nie inaczej, albo na tych czy innych ustawieniach, skończy się surową karą. Temat w miarę poczyszczony, wybaczcie jeśli coś przeoczone, ale grywam jak już to w PES-a bo dali kiedyś do Plusa jedną część...
Odnośnik do komentarza

 

Na czym macie te spadki animacji, bo na PS4 nic nie zauwazylem...

Sa zwolnienia, w 16 tak samo byly jak za duzo zawodnikow bylo jednoczesnie na ekranie.

Bzdura. To pierwsza FIFA w historii w której są zwolnienia. Na Xbox one są tylko w karnych, na ps4 w karnych i często w meczu. Słabe to jest...
Odnośnik do komentarza

 

 

Na czym macie te spadki animacji, bo na PS4 nic nie zauwazylem...

Sa zwolnienia, w 16 tak samo byly jak za duzo zawodnikow bylo jednoczesnie na ekranie.

Bzdura. To pierwsza FIFA w historii w której są zwolnienia. Na Xbox one są tylko w karnych, na ps4 w karnych i często w meczu. Słabe to jest...

 

Grałem w demo na ps4 w demo i nie było ani jednego zwolnienia więc to o tym ps4 to bzdura.

Odnośnik do komentarza

wystarczy porownac plynnosc powtorki w trakcie meczu do tych ktore wybieramy z pomeczowego menu

 

jak ktos tu nie zobaczy roznicy no to :|

 

Powtórki z swobodną kamerą zawsze w fifie były w 30 fpsach. Dropy zdarzały się też na starym engine na obu konsolach. 

mam ps4,pogralem w demo z 10-15 meczy i kilka razy przy roznych kiedy bylo wielu zawodnikow na malym obszarze bylo czuc ze lekko framerate kleka

 

Ja nie zaobserwowałem na obu konsolach czegoś takiego, DF robiło analize i też mówią że zelbet 60 fpsów ale kij ich tam wie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...