Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dwa lata przerwy od fify i muszę powiedzieć, że gra się naprawdę dobrze. Fajna nowością jest ten tryb z Hunterem (tylko mecze najlepiej grać solo;)). W futa nigdy długo nie grałem, może w tym roku to się zmieni, ten tryb wyzwań jest ciekawym urozmaiceniem. Generalnie, moim zdaniem udana edycja, tym bardziej że w multi wszystko śmiga bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, że w fife można grać na telefonie xd powinni przykrecic te widelki jeszcze bardziej aby ludzie się na meczach skupili a nie jakiś cyrkach, grasz to zarabiasz na najlepsze karty.

No zarabianie na rynku nie jest takie proste jak moze sie wydawac - tylko grajac zarobki ida jak krew z nosa, jak przy okazji kartami handlujesz jest znacznie szybciej...

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem tryb fabularny Alexa i widze mega potenchal trybu fabularnego w kolejnych edycjach. Grało sie całkiem fajnie, ale to tylko gra z kompem. 

Praktycznie w ogole nie mialem do czynienia z FUT'em (jedynie co widzialem jak znajomy gral) i pytanie mam, czemu to jest takie nieczytelne, lagujace obesrane guwno? Zeby jakis team zlozyc to ja chyba musze tam pol dnia siedziec i przewijac milion kart wchodzac w milion roznych okienek w 15 fpsach. Wracam do zwyklych sezonow. 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem tryb fabularny Alexa i widze mega potenchal trybu fabularnego w kolejnych edycjach. Grało sie całkiem fajnie, ale to tylko gra z kompem.

Praktycznie w ogole nie mialem do czynienia z FUT'em (jedynie co widzialem jak znajomy gral) i pytanie mam, czemu to jest takie nieczytelne, lagujace obesrane guwno? Zeby jakis team zlozyc to ja chyba musze tam pol dnia siedziec i przewijac milion kart wchodzac w milion roznych okienek w 15 fpsach. Wracam do zwyklych sezonow.

Nie jest wcale tak skomplikowanie, ja w tym roku pierwszy raz usiadłem do futa i zajęło mi to kilka podejść żeby teraz czuć się w tym komfortowo. Warto się trochę pomeczyc na poczatku bo później jest lepiej jak team idzie do przodu.
Odnośnik do komentarza

Tak propsujecie ten tryb z Hunterem... patrzę i nie wierzę. Jak grać samym Alexem? Jeszcze jakiś sens ma sterowanie całą drużyną, bo Alexem zawsze te 7,0 uzbieram, ale jak bardzo frustrująca jest to gra, to nie mam pytań. Od chwili gdy trafiłem do Newcastle na wypożyczenie jeśli nie strzelę bramki (lub bramek, więcej niż przeciwnik) ŻADEN z moich kolegów z drużyny nie jest w stanie strzelić gola. Nawet gdy wystawiam piłkę na pustą bramkę, oni nie trafiają w bramkę albo biją po słupkach/poprzeczkach. Latam jak wariat, rzucam za obrońców, sam na sam, genialny Armstrong którego AI wystawia zawsze na szpicy (co z tego że w klubie jest Ayoze i Mitrovic którzy są kozakami, gra gość z overallem na poziomie Huntera, albo ten NPC stworzony przez grę Williams który jest pomocnikiem) wali w trybuny albo inne krzaki... ja serio nie mam na ten tryb już siły, jeśli wygrywam to zawsze na scoreline to Hunter i ewentualne bramki dla przeciwników. Wybrałem grę prawym skrzydłowym, a te piłki które tym lapsom wysyłam to naprawdę dopieszczone zagrania, czasami jedynie trzeba dostawić nogę - niebywałe jest, że zagrałem bodaj 10 meczów w Newcastle samym Hunterem i wyniki to 1:0, 1:1, 0:0, 0:1. Nie bawi mnie łapanie tej piły i holowanie do chwili strzału, tylko jakaś gra kombinacyjna, ale jaki ma to sens, jeśli tak się dzieje? 

 

Nie wiem, może ktoś z Was ma podobny problem, może to ten najwyższy poziom trudności? A może tryb jest tak właśnie nastawiony, że Alex Hunter jest wybawicielem i jeśli nie on, to nikt nie strzeli bramki? 

Odnośnik do komentarza

Ciulu gdzie moj skill? Taka biede prezentuje ze sam sobie chyba zaraz oczy wydrapie bo to nie ma sensu.

ja tez, kompletnie mi nie idzie.

 

To jedno. Ale widze cos dziwnego. Gram dzis mecz, pierwsza połowa definitywnie dla mnie, ale remis. W drugiej jakby dosłownie mój rywal dał pada 3x lepszemu koledze. No ale mecz po 0-0 bo moj gk wybronił takie cuda, ze szok. Niby fajna ta,Fifa, ale jakas dziwna.

Odnośnik do komentarza

Póki co w moim przypadku najskuteczniejszą taktyką jest totalny rush w ofensywie, do momentu gdy osiądą kondycyjnie zawodnicy już mam spokojne dwie braki przewagi. Boufal - Origi - Antonio dla grających PL -> najtańszy overpowered atak na początek. Boufal mały Neymar, demon. Origi i finezyjny strzał = brama, gorzej troche w sytuacjach gdy trzeba typowo dla napastnika wykończyć akcję. Miód, do momentu gdy nie pokończą mi się pieniądze z bonusów gram składem poskładanym za maks 15k

Odnośnik do komentarza

 

Ciulu gdzie moj skill? Taka biede prezentuje ze sam sobie chyba zaraz oczy wydrapie bo to nie ma sensu.

ja tez, kompletnie mi nie idzie.

 

To jedno. Ale widze cos dziwnego. Gram dzis mecz, pierwsza połowa definitywnie dla mnie, ale remis. W drugiej jakby dosłownie mój rywal dał pada 3x lepszemu koledze. No ale mecz po 0-0 bo moj gk wybronił takie cuda, ze szok. Niby fajna ta,Fifa, ale jakas dziwna.

W fucie było tak zawsze, że piłkarzy jednej albo drugiej drużyny suwaki boostuja, a drugich osłabiają.

Odnośnik do komentarza

No bijo okrutnie. W sumie przy zadnej nie siedzialem za dlugo. Jedynie 09. Bo pozniej to juz tylko Gyrosy Wojny w sieci. Skilla brak a checi i czasu nie mam na zylowanie. Wole pograc ogolnie w gierki niz osiagac wgurw na multi. Pileczki to juz chyba nie dla mnie. Mowie jak jest. Najgorzej wydane 230zl w tym roku xD

Odnośnik do komentarza

No ja mam jednego na swym poziomie. I tu wychodza jak dla mnie wady tej fify. Doslownie 90 proc naszych meczy skonczylo sie zw kogos, zawsze jednym golem. Przewaznie 1-0. Bramkarze cuda łapali, ktos strzelił to wygrywał lub ew remisował 1-1.

 

A mieszane uczucia mam...bo ciezko sie do jakiegos elementu przypier.dolic. Obrona gra ok, balans niezly, o dziwo ci szybcy sa do zatrzymania. A jednak...jakos dziwnie imo.

Edytowane przez Unitra
Odnośnik do komentarza

"Obrona gra ok, balans niezly, o dziwo ci szybcy sa do zatrzymania", ale jakos tak c(pipi)jowo xDDD

O ile w sezonach gra mi sie przyjemnie, to nie myslalem, ze dozyje jeszcze czasow, gdy zatesknie za animacjami z PES'a ^^

Gra jest bardzo wymagajaca, Alexa jeszcze nie włączyłem, FUT z tego co slyszalem standardowo dalniada i o ile w 16tce zostawilem tam sporo godzin z zycia, tak w 17tce nie chce mi sie poki co odpalac  - za to w aplikacje gra sie swietnie ! - niedlugo pierwsza stówa, bez odpalenia nawet 1 meczu!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja nie krytykuje, nie ogarniam tej odsłony. Gram online w Fife odkad pes upadl a Fifa,stała sie inna czyli od 2008 r. Poczatki po przesiadce z pesa byly ciezkie ale tutaj jest dla mnie drama. Jak gram z kims na mym poziomie to wychodzi kopanina na jedna bramke ktora przewazy.

 

A singiel w fifie jest chu.jowy. Moze w tym roku pesa bym sprawdził? Sa ofy, mowicie ze online bangla, sie zastanowie.

Odnośnik do komentarza

A singiel w fifie jest chu.jowy.

 

A nieprawda, bo ja się bardziej cieszę karierą (Premier League) niż online, choć w sezony też gram. W tym roku jest naprawdę grubo, dzięki nowemu silnikowi i oczywiście licencji (brakuje tylko tej oprawy meczowej, czekamy na patch). Pierwszy sezon gram na zawodowcu, a od drugiego kl. światowa + te ustawienia: http://www.operationsports.com/forums/ea-sports-fifa-sliders/891618-fifa-17-os-community-sliders.html

Jak dla mnie gra z cpu jest po prostu miodniejsza (np. brak jakiegokolwiek laga) no i smaczki typu transfery i bardzo realistyczna rozgrywka.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...