Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz w Pes ciągle głód kolejnego meczu a tutaj niestety w drugą stronę, może gdybym się jaral futem byłoby inaczej. Chyba spodziewałem się trochę więcej po tych szumnych zapowiedziach i frosbite a tutaj wygląda to jak przeniesione 1:1 z poprzedniej edycji plus zamienione suwaczki które utrudniają niektóre manewry i poprawiają inne w stosunku do 16.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

tryb fabularny ( który ma sens, kiedy tylko Hunterem gramy, a nie drużyną ) jest o dziwo dla mnie ( bo nie wierzyłem w niego ) zaskakująco ciekawy. Ciekawi mnie tylko, czy wydarzenia na boisku mają wpływ na decyzje o wypożyczeniach, rozwoju historii, bo po hattricku wystawić tego białego cieniasa do pierwszego składu a mnie odesłać do Newcastle to lekka przesada chyba :D sezony zacznę za kilka dni, jak się zmniejszy liczba idiotów na sieci. Po demie czułem, że będzie dużo lepiej niż w 16, przy pełnej wersji mam mieszane odczucia. Gra max na 8/10, ale i tak o niebo lepsza od tegorocznego PESa który to jest ćwierćproduktem. 

Odnośnik do komentarza

Wiesz w Pes ciągle głód kolejnego meczu a tutaj niestety w drugą stronę, może gdybym się jaral futem byłoby inaczej. Chyba spodziewałem się trochę więcej po tych szumnych zapowiedziach i frosbite a tutaj wygląda to jak przeniesione 1:1 z poprzedniej edycji plus zamienione suwaczki które utrudniają niektóre manewry i poprawiają inne w stosunku do 16.

No niestety, nowy silnik, ale 85% animacji przeniosionych z 16tki. Mam super okazje sprawdzic FIFE po kosztach, ale tez biore pod uwage fakt, ze bardzo szybko moge zapragnac wrocic do PES'a.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Lol, mozna lubiec F17 lub nie, kwestia gustu. Ale to kompletnie inna gra. Zupelnie inaczej sie buduje akcje, wszystko wyglada inaczej. Nawet oprawa sporo lepsza. A pisze to gracz ktory dostaje w nia regularne baty a w 16 szlo mi niezle, 2x wiecej zwyciestw niz porazek.

 

No ok, skoro w fifie sa tylko suwaczki, to w pes tez, w koncu sa pilkarze i jest boisko. A ze inaczej sie gra?-to tylko suwaczki.

Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakaś stronę z poradami jak się naumieć w toto grać?

Bo chwilowo to czasami bywa mega frustrująco. Jeden mecz potrafi być taki że wszystko się klei i sytuacji jest masa, a w następnym czego bym nie próbował to i tak dostaje baty. Szczególnie wk..... jest jak jestem o 1 proste podanie od gola a gra stwierdzi "przecież na pewno chciałeś podać do tego gościa za 2 obrońcami a nie tego sam na sam". 

Wiem, że w piłkarzyki wszelakie to jestem noobkiem (poprzednio miałem chyba fifa 11) ale mecze na zawodowcu i 8 liga FUT to chyba nie jest coś strasznie wymagającego.  A kilka meczy z rzędu gdzie jedyną sytuacją jest spierdzielone sam na sam po dośrodkowaniu potrafi zirytować...

Co ciekawe po kilku słabych meczach z AI w FUT zdecydowałem się odpalić 1 swój mecz on-line. Lagi w ciul co chwila przycinało, drużyna przeciwnika to połowa BVB zgranie 100, siła z 90+. Do meczu podszedłem z ciekawością jak bardzo dostanę po tyłku. Co ciekawe wygrałem 2:0 ;-)

Odnośnik do komentarza

Jasna cholera, jaka szkoda ze ten caly FUT tak odbiega gameplayem od rozgrywki chocby w sezonach. Jest o tyle szkoda ze sam zamysl jest rewelacyjny, sam kupilem wersje deluxe by upalac glownie fut, ale juz mnie troche zaczynal meczyc, odpalilem pierwsze mecze w sezonach i szok, jaki to jest sztos :obama: Balansuje miedzy calkowita rezygnacja z FUT, tylko sobie paczki bede otwieral z bonusow chyba;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...